Hledat

Ubytování

Ubytování město Szentendre

Ve městě Szentendre (Maďarsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szentendre

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szentendre

Cosy apartment with garden in Szentendre

9,8

Cosy apartment with garden in Szentendre

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment with garden in Szentendre. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Cosy apartment with garden in Szentendre offers accommodation in Szentendre with free WiFi and garden views. Ubytování Cosy apartment with garden in Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Apartmanház Szentendre

9,8

Főtér Apartmanház Szentendre

Ubytování (Apartmány) Főtér Apartmanház Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Főtér Apartmanház Szentendre provides a terrace and free WiFi. Ubytování Főtér Apartmanház Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hilltop Hideout

9,8

Hilltop Hideout

Ubytování (Apartmán) Hilltop Hideout. Located in Szentendre in the Pest region, Hilltop Hideout features a patio and river views. Ubytování Hilltop Hideout se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

9,6

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

Ubytování (Apartmány) Dunakavics Boutique Apartman Szentendre. Dunakavics Boutique Apartman Szentendre is situated in Szentendre. The property, housed in a building dating from 1910, provides free WiFi. Ubytování Dunakavics Boutique Apartman Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flower Home

9,4

Flower Home

Ubytování (Apartmán) Flower Home. Flower Home is set in Szentendre and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Flower Home se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Good Life Home Apartment Szentendre

9,3

Good Life Home Apartment Szentendre

Ubytování (Apartmán) Good Life Home Apartment Szentendre. Featuring accommodation with a balcony, Good Life Home Apartment Szentendre is located in Szentendre. Ubytování Good Life Home Apartment Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Villa Romantika Szentendre

9,3

Centrum Villa Romantika Szentendre

Ubytování (Vila) Centrum Villa Romantika Szentendre. Featuring a garden and barbecue facilities, Centrum Villa Romantika Szentendre provides accommodation in Szentendre with free WiFi and river views. Ubytování Centrum Villa Romantika Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valentin ház

9,1

Valentin ház

Ubytování (Penzion) Valentin ház. The River Danube is only a 2-minute walk from the Valentin ház in Szentendre, which is situated in the old town and offers accommodation units with private... Ubytování Valentin ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bükkös Hotel & Spa

9,1

Bükkös Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Bükkös Hotel & Spa. Bükkös Hotel & Spa se nachází v centru Szentendre, jen 100 metrů od promenády podél Dunaje a 10 km od Budapešti. Ubytování Bükkös Hotel & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Centrum

9

Hotel Centrum

Ubytování (Penzion) Hotel Centrum. Centrum Panzió se nachází 150 metrů od hlavního náměstí a má výhled na řeku Dunaj a promenádu. Nabízí klimatizované pokoje s koupelnou a výhledem na Dunaj. Ubytování Hotel Centrum se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Fogadó Panzió

8,9

Horváth Fogadó Panzió

Ubytování (Penzion) Horváth Fogadó Panzió. Located 500 metres from Szentendre’ historical Main Square, the Horváth Fogadó guest house offers cosy air-conditioned rooms. Ubytování Horváth Fogadó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flaneurstudio

8,9

Flaneurstudio

Ubytování (Apartmán) Flaneurstudio. Set in Szentendre, Flaneurstudio offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and luggage storage space. Ubytování Flaneurstudio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villapark Szentendre

8,8

Villapark Szentendre

Ubytování (Aparthotel) Villapark Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Villapark Szentendre provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villapark Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hercules Turistaház

8,8

Hercules Turistaház

Ubytování (Prázdninový dům) Hercules Turistaház. Hercules Turistaház stojí na ostrově na Dunaji ve městě Szentendre. Ubytování Hercules Turistaház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A.Hotel Panzió 100

8,8

A.Hotel Panzió 100

Ubytování (Hotel) A.Hotel Panzió 100. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází ve městě Szentendre, 100 metrů od břehu Dunaje a 8 km od Budapešti, a nabízí bezplatné Wi-Fi, saunu a vířivku. Ubytování A.Hotel Panzió 100 se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Mathias Rex

8,7

Mathias Rex

Ubytování (Hotel) Mathias Rex. Penzion Mathias Rex sídlí v historické budově v historickém centru města Szentendre. Ubytování Mathias Rex se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erika Vendégház

8,7

Erika Vendégház

Ubytování (Penzion) Erika Vendégház. Ubytování Erika Vendégház se nachází na klidném místě ve městě Szentendre, 900 metrů od centra. Na požádaní lze zajistit půjčení jízdních kol. Ubytování Erika Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Róz

8,5

Hotel Róz

Ubytování (Hotel) Hotel Róz. Featuring a terrace, Hotel Róz is located in Szentendre. Ubytování Hotel Róz se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kentaur Apartmans

8,5

Kentaur Apartmans

Ubytování (Apartmány) Kentaur Apartmans. Kentaur Apartmans is located in Szentendre. Complimentary WiFi is provided throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Kentaur Apartmans se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

8,4

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

Ubytování (Apartmán) Art Styles Boutique Apartment Szentendre. Offering free WiFi, Art Styles Boutique Apartment Szentendre is set on the beachfront in Szentendre. Ubytování Art Styles Boutique Apartment Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corner Panzió

8,3

Corner Panzió

Ubytování (Penzion) Corner Panzió. Corner Panzio je situován pouhých 20 metrů od břehů Dunaje ve městě Szentendre a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na řeku a bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Corner Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalow Park

8

Bungalow Park

Ubytování (Prázdninový areál) Bungalow Park. Bungalow Park je prázdninový areál situovaný na klidném místě na ostrově Pap-sziget, 1,5 km od centra Szentendre. Ubytování Bungalow Park se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Skanzen Hotel

7,6

Skanzen Hotel

Ubytování (Hotel) Skanzen Hotel. Featuring a garden and a terrace, Skanzen Hotel is located in Szentendre. Ubytování Skanzen Hotel se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cola Panzió

7,5

Cola Panzió

Ubytování (Penzion) Cola Panzió. Cola Panzió se nachází v Szentendre, 800 metrů od hlavního náměstí, a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování... Ubytování Cola Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterfront

6,4

Waterfront

Ubytování (Hotel) Waterfront. Waterfront 3hvězdičkový hotel v malebném městě Szentendre přímo u Dunaje a nabízí plně vybavené a klimatizované pokoje, většina z nich má panoramatický... Ubytování Waterfront se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Nyest utca-Szentendre

Holiday home Nyest utca-Szentendre

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nyest utca-Szentendre. Holiday home Nyest utca-Szentendre is situated in Pilisszentlászló. Ubytování Holiday home Nyest utca-Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre

Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre. Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre is located in Pilisszentlászló. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Holiday home Sziget Utca-Szentendre

Holiday home Sziget Utca-Szentendre

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sziget Utca-Szentendre. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Sziget Utca-Szentendre is situated in Szentendre. Ubytování Holiday home Sziget Utca-Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Milla Apartman

Milla Apartman

Ubytování (Apartmány) Milla Apartman. Situated in Szentendre, 22 km from Visegrád, Milla Apartman features a garden and free WiFi. Ubytování Milla Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Ubytování (Apartmán) Szarvashegyi Életerő Pihenőház. Szarvashegyi Életerő Pihenőház se nachází v Szentendre v Pešti a nabízí terasu a výhled na řeku. 17 km od Visegrádu. Ubytování Szarvashegyi Életerő Pihenőház se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dundee's Point

Dundee's Point

Ubytování (Apartmán) Dundee's Point. Dundee's Point is located in Szentendre and offers free bikes and a terrace. Ubytování Dundee's Point se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ösveny utca-Szentendre. Located in Szentendre, Holiday home Ösveny utca-Szentendre provides a private pool. Ubytování Holiday home Ösveny utca-Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szélkakas-Szentendrei

Szélkakas-Szentendrei

Ubytování (Prázdninový dům) Szélkakas-Szentendrei. Situated in Szentendre in the Pest region, Szélkakas-Szentendrei features a balcony and mountain views. Ubytování Szélkakas-Szentendrei se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ulcisia Apartman

Ulcisia Apartman

Ubytování (Apartmán) Ulcisia Apartman. Situated in Szentendre, Ulcisia Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 20 km from Visegrád. Ubytování Ulcisia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szentendre

Město Szentendre se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Szentendre.