Hledat

Ubytování

Ubytování město Szentendre

Ve městě Szentendre (Maďarsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szentendre

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szentendre

Lotus apartment

10

Lotus apartment

Ubytování (Apartmán) Lotus apartment. Lotus apartment se nachází v Szentendru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 20 km od Zebegény. Ubytování Lotus apartment se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Városi Vendégház Szentendre

9,9

Városi Vendégház Szentendre

Ubytování (Penzion) Városi Vendégház Szentendre. Városi Vendégház Szentendre se nachází v Szentendru a nabízí zahradu. Ubytování Városi Vendégház Szentendre se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Dali Apartment Szentendre

9,9

Dali Apartment Szentendre

Ubytování (Apartmány) Dali Apartment Szentendre. Dali Apartment Szentendre se nachází v Szentendre, 18 km od Zebegény, a nabízí fitness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dali Apartment Szentendre se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest

9,9

Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest

Ubytování (Prázdninový dům) Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest. Penzion Szöcske In the Danube Bend near Budapest se nachází v Szentendre a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Szöcske Guesthouse In the Danube Bend near Budapest se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Cosy apartment with garden in Szentendre

9,8

Cosy apartment with garden in Szentendre

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment with garden in Szentendre. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Cosy apartment with garden in Szentendre offers accommodation in Szentendre with free WiFi and garden views. Ubytování Cosy apartment with garden in Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Szarvashegy Panoráma Apartman

9,8

Szarvashegy Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Szarvashegy Panoráma Apartman. Szarvashegy Panoráma Apartman se nachází v Szentendru v Pešti a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Szarvashegy Panoráma Apartman se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Hilltop Hideout

9,8

Hilltop Hideout

Ubytování (Apartmán) Hilltop Hideout. Located in Szentendre in the Pest region, Hilltop Hideout features a patio and river views. Ubytování Hilltop Hideout se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Főtér Apartmanház Szentendre

9,8

Főtér Apartmanház Szentendre

Ubytování (Apartmány) Főtér Apartmanház Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Főtér Apartmanház Szentendre provides a terrace and free WiFi. Ubytování Főtér Apartmanház Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Pelini

9,7

Pelini

Ubytování (Penzion) Pelini. Pelini se nachází v Szentendre a nabízí terasu. Penzion poskytuje ubytování v pokojích s šatní skříní. Ubytování Pelini se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Bükkös Apartman

9,6

Bükkös Apartman

Ubytování (Apartmány) Bükkös Apartman. Bükkös Apartman se nachází v Szentendru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bükkös Apartman se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

9,6

Dunakavics Boutique Apartman Szentendre

Ubytování (Apartmány) Dunakavics Boutique Apartman Szentendre. Dunakavics Boutique Apartman Szentendre is situated in Szentendre. The property, housed in a building dating from 1910, provides free WiFi. Ubytování Dunakavics Boutique Apartman Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Tina Apartman

9,5

Tina Apartman

Ubytování (Apartmán) Tina Apartman. Tina Apartman se nachází v Szentendru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování leží 19 km od Zebegény. Ubytování Tina Apartman se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Flower Home

9,4

Flower Home

Ubytování (Apartmán) Flower Home. Flower Home is set in Szentendre and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Flower Home se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Good Life Home Apartment Szentendre

9,3

Good Life Home Apartment Szentendre

Ubytování (Apartmán) Good Life Home Apartment Szentendre. Featuring accommodation with a balcony, Good Life Home Apartment Szentendre is located in Szentendre. Ubytování Good Life Home Apartment Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Centrum Villa Romantika Szentendre

9,3

Centrum Villa Romantika Szentendre

Ubytování (Vila) Centrum Villa Romantika Szentendre. Featuring a garden and barbecue facilities, Centrum Villa Romantika Szentendre provides accommodation in Szentendre with free WiFi and river views. Ubytování Centrum Villa Romantika Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Valentin ház

9,1

Valentin ház

Ubytování (Penzion) Valentin ház. The River Danube is only a 2-minute walk from the Valentin ház in Szentendre, which is situated in the old town and offers accommodation units with private... Ubytování Valentin ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Bükkös Hotel & Spa

9,1

Bükkös Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Bükkös Hotel & Spa. Bükkös Hotel & Spa se nachází v centru Szentendre, jen 100 metrů od promenády podél Dunaje a 10 km od Budapešti. Ubytování Bükkös Hotel & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Hotel Centrum

9

Hotel Centrum

Ubytování (Penzion) Hotel Centrum. Centrum Panzió se nachází 150 metrů od hlavního náměstí a má výhled na řeku Dunaj a promenádu. Nabízí klimatizované pokoje s koupelnou a výhledem na Dunaj. Ubytování Hotel Centrum se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Horváth Fogadó Panzió

8,9

Horváth Fogadó Panzió

Ubytování (Penzion) Horváth Fogadó Panzió. Located 500 metres from Szentendre’ historical Main Square, the Horváth Fogadó guest house offers cosy air-conditioned rooms. Ubytování Horváth Fogadó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Zöldház magánszállás

8,9

Zöldház magánszállás

Ubytování (Apartmán) Zöldház magánszállás. Zöldház magánszállás se nachází v Szentendre. Apartmán má výhled na hory a je vzdálen 18 km od Zebegény. Ubytování Zöldház magánszállás se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Flaneurstudio

8,9

Flaneurstudio

Ubytování (Apartmán) Flaneurstudio. Set in Szentendre, Flaneurstudio offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and luggage storage space. Ubytování Flaneurstudio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Villapark Szentendre

8,8

Villapark Szentendre

Ubytování (Aparthotel) Villapark Szentendre. Located in Szentendre, 22 km from Visegrád, Villapark Szentendre provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Villapark Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Hercules Turistaház

8,8

Hercules Turistaház

Ubytování (Prázdninový dům) Hercules Turistaház. Hercules Turistaház stojí na ostrově na Dunaji ve městě Szentendre. Ubytování Hercules Turistaház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Mathias Rex

8,7

Mathias Rex

Ubytování (Hotel) Mathias Rex. Penzion Mathias Rex sídlí v historické budově v historickém centru města Szentendre. Ubytování Mathias Rex se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Erika Vendégház

8,7

Erika Vendégház

Ubytování (Penzion) Erika Vendégház. Ubytování Erika Vendégház se nachází na klidném místě ve městě Szentendre, 900 metrů od centra. Na požádaní lze zajistit půjčení jízdních kol. Ubytování Erika Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Hotel Róz

8,5

Hotel Róz

Ubytování (Hotel) Hotel Róz. Featuring a terrace, Hotel Róz is located in Szentendre. Ubytování Hotel Róz se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Kentaur Apartmans

8,5

Kentaur Apartmans

Ubytování (Apartmány) Kentaur Apartmans. Kentaur Apartmans is located in Szentendre. Complimentary WiFi is provided throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Kentaur Apartmans se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

8,4

Art Styles Boutique Apartment Szentendre

Ubytování (Apartmán) Art Styles Boutique Apartment Szentendre. Offering free WiFi, Art Styles Boutique Apartment Szentendre is set on the beachfront in Szentendre. Ubytování Art Styles Boutique Apartment Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Corner Panzió

8,3

Corner Panzió

Ubytování (Penzion) Corner Panzió. Corner Panzio je situován pouhých 20 metrů od břehů Dunaje ve městě Szentendre a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na řeku a bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Corner Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Skanzen Hotel

7,6

Skanzen Hotel

Ubytování (Hotel) Skanzen Hotel. Featuring a garden and a terrace, Skanzen Hotel is located in Szentendre. Ubytování Skanzen Hotel se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Cola Panzió

7,5

Cola Panzió

Ubytování (Penzion) Cola Panzió. Cola Panzió se nachází v Szentendre, 800 metrů od hlavního náměstí, a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování... Ubytování Cola Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Waterfront

6,4

Waterfront

Ubytování (Hotel) Waterfront. Waterfront 3hvězdičkový hotel v malebném městě Szentendre přímo u Dunaje a nabízí plně vybavené a klimatizované pokoje, většina z nich má panoramatický... Ubytování Waterfront se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Neva Vendégházak Szentendre

Neva Vendégházak Szentendre

Ubytování (Apartmán) Neva Vendégházak Szentendre. Neva Vendégházak Szentendre se nachází v Szentendre a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na řeku a balkonem. Ubytování Neva Vendégházak Szentendre se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Sunny Gold Garden

Sunny Gold Garden

Ubytování (Apartmán) Sunny Gold Garden. Sunny Gold Garden se nachází v Szentendre v Pešti a nabízí balkon. Do Zebegény je to 19 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sunny Gold Garden se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Szarvashegyi Életerő Pihenőház

Ubytování (Apartmán) Szarvashegyi Életerő Pihenőház. Szarvashegyi Életerő Pihenőház se nachází v Szentendre v Pešti a nabízí terasu a výhled na řeku. 17 km od Visegrádu. Ubytování Szarvashegyi Életerő Pihenőház se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Milla Apartman

Milla Apartman

Ubytování (Apartmány) Milla Apartman. Situated in Szentendre, 22 km from Visegrád, Milla Apartman features a garden and free WiFi. Ubytování Milla Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Dundee's Point

Dundee's Point

Ubytování (Apartmán) Dundee's Point. Dundee's Point is located in Szentendre and offers free bikes and a terrace. Ubytování Dundee's Point se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Csilla Nyaraló

Csilla Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Csilla Nyaraló. Csilla Nyaraló se nachází v Szentendru a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Csilla Nyaraló se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Szélkakas-Szentendrei

Szélkakas-Szentendrei

Ubytování (Prázdninový dům) Szélkakas-Szentendrei. Situated in Szentendre in the Pest region, Szélkakas-Szentendrei features a balcony and mountain views. Ubytování Szélkakas-Szentendrei se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Holiday home Ösveny utca-Szentendre

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ösveny utca-Szentendre. Located in Szentendre, Holiday home Ösveny utca-Szentendre provides a private pool. Ubytování Holiday home Ösveny utca-Szentendre se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Ulcisia Apartman

Ulcisia Apartman

Ubytování (Apartmán) Ulcisia Apartman. Situated in Szentendre, Ulcisia Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. The property has garden views and is 20 km from Visegrád. Ubytování Ulcisia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Szentendre

Město Szentendre se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Szentendre.