Hledat

Ubytování

Ubytování město Vác

Ve městě Vác (Maďarsko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vác

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vác

VATUS Apartmanház Vác

9,8

VATUS Apartmanház Vác

Ubytování (Apartmány) VATUS Apartmanház Vác. Situated in Vác in the Pest region, VATUS Apartmanház Vác features accommodation with free WiFi. Ubytování VATUS Apartmanház Vác se nachází ve městě Vác (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kabóca Vendégház

9,7

Kabóca Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kabóca Vendégház. Tento dům se nachází ve městě Vác. Je velký 145 m² a má velkou zahradu s grilem, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kabóca Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fónagy és Walter Vendég- és Borház

9,6

Fónagy és Walter Vendég- és Borház

Ubytování (Bed and breakfast) Fónagy és Walter Vendég- és Borház. Located in Vác, 500 metres from the Danube Riverbank, Fónagy és Walter Vendég- és Borház offers free WiFi, a garden with a terrace and free bicycles. Ubytování Fónagy és Walter Vendég- és Borház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellevue Vendégház

9,3

Bellevue Vendégház

Ubytování (Penzion) Bellevue Vendégház. Bellevue Vendégház se nachází ve městě Vác a nabízí výhled na Dunaj. Ubytování Bellevue Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vácz Hotel

9,2

Vácz Hotel

Ubytování (Hotel) Vácz Hotel. Vácz Hotel is offering accommodation in Vác. With a bar, the 3-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi, each with a private bathroom. Ubytování Vácz Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DunapArt Apartment

9,1

DunapArt Apartment

Ubytování (Apartmán) DunapArt Apartment. Set in Vác, this apartment is 32 km from Budapest. The property boasts views of the river and the mountains and it is 18 km from Dobogókő. Ubytování DunapArt Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MonAmi Art Apartman

8,9

MonAmi Art Apartman

Ubytování (Apartmán) MonAmi Art Apartman. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, MonAmi Art Apartman offers accommodation in Vác with free WiFi and garden views. Ubytování MonAmi Art Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rubra Panzió

8,8

Rubra Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Rubra Panzió. Situated in Vác in the Pest region, Rubra Panzió features accommodation with free private parking. Ubytování Rubra Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dombai Apartman

8,8

Dombai Apartman

Ubytování (Apartmány) Dombai Apartman. Dombai Apartman is located in Vác, 50 metres away from the Danube River with fishing opportunities and the centre. Ubytování Dombai Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csillag Panzió

8,7

Csillag Panzió

Ubytování (Penzion) Csillag Panzió. Csillag Panzió se nachází ve městě Vác a nabízí zahradu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci a pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Csillag Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eszterhazy GuestHouse

8,6

Eszterhazy GuestHouse

Ubytování (Penzion) Eszterhazy GuestHouse. Eszterhazy GuestHouse is located in Vác. Among the facilities of this property are a restaurant, a shared kitchen and luggage storage space, along with... Ubytování Eszterhazy GuestHouse se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Panzió

8,4

Napsugár Panzió

Ubytování (Penzion) Napsugár Panzió. Napsugár Panzió is offering accommodation in Vác. The guest house also offers free WiFi and free private parking. Ubytování Napsugár Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Althann Vendégház és Konferencia Központ

8,2

Althann Vendégház és Konferencia Központ

Ubytování (Penzion) Althann Vendégház és Konferencia Központ. Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od centra města Vác, 100 metrů od tamní baziliky a promenády podél Dunaje. Ubytování Althann Vendégház és Konferencia Központ se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pinceszálló apartman

6,4

Pinceszálló apartman

Ubytování (Apartmány) Pinceszálló apartman. Set in Vác in the Pest region, Pinceszálló apartman offers accommodation with free WiFi. Ubytování Pinceszálló apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kútvölgy Vendégház

Kútvölgy Vendégház

Ubytování (Penzion) Kútvölgy Vendégház. Situated in Vác, Kútvölgy Vendégház has a shared lounge, garden, water sports facilities, and free WiFi. Ubytování Kútvölgy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Levendula ház

Levendula ház

Ubytování (Apartmán) Levendula ház. Featuring a garden and a terrace, Levendula ház offers accommodation in Vác with free WiFi and garden views. Ubytování Levendula ház se nachází ve městě Vác (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Göncöl Közösségiház

Göncöl Közösségiház

Ubytování (Hostel) Göncöl Közösségiház. Facing the beachfront in Vác, Göncöl Közösségiház features a shared lounge and a garden. Ubytování Göncöl Közösségiház se nachází ve městě Vác (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kertre néző franciaágyas apartman

Kertre néző franciaágyas apartman

Ubytování (Apartmán) Kertre néző franciaágyas apartman. Kertre néző franciaágyas apartman is situated in Vác. The accommodation is 20 km from Visegrád. Ubytování Kertre néző franciaágyas apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Apartman

Comfort Apartman

Ubytování (Apartmán) Comfort Apartman. Offering free WiFi and garden views, Comfort Apartman is an accommodation located in Vác. The accommodation is 31 km from Budapest. Ubytování Comfort Apartman se nachází ve městě Vác (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vác

Město Vác se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Vác.