Hledat

Ubytování

Ubytování město Kismaros

Ve městě Kismaros (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kismaros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kismaros

kiskalács

9,7

kiskalács

Ubytování (Prázdninový dům) kiskalács. Set in Kismaros, kiskalács offers accommodation with a terrace and free WiFi. The holiday home features garden views and is 26 km from Göd. Ubytování kiskalács se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöld Kabin

9,5

Zöld Kabin

Ubytování (Chata) Zöld Kabin. Situated in Kismaros, 29 km from Szentendre, Zöld Kabin features a garden and free WiFi. Ubytování Zöld Kabin se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisház Vendégház

9,4

Kisház Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kisház Vendégház. Kisház Vendégház is situated in Kismaros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kisház Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harangvirág 36 Vendégház

9,3

Harangvirág 36 Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Harangvirág 36 Vendégház. Harangvirág 36 Vendégház in Verőcemaros-Kismaros enjoys a quiet location amid a shady garden with a terrace and barbecue facilities. Ubytování Harangvirág 36 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadkerti szállás

9,3

Vadkerti szállás

Ubytování (Privát) Vadkerti szállás. Vadkerti szállás is located in Kismaros. The accommodation will provide you with a TV and a patio. There is also a refrigerator. Ubytování Vadkerti szállás se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilona Prémium Vendégház - Kismaros

9,2

Ilona Prémium Vendégház - Kismaros

Ubytování (Apartmány) Ilona Prémium Vendégház - Kismaros. Situated in Verőce, 27 km from Szentendre, Ilona Prémium Vendégház - Kismaros features a garden and free WiFi. The accommodation has a spa bath and a... Ubytování Ilona Prémium Vendégház - Kismaros se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Börzsönyliget Vendégház

9,1

Börzsönyliget Vendégház

Ubytování (Apartmán) Börzsönyliget Vendégház. Located in Verőce in the Pest region, Börzsönyliget Vendégház has a balcony and mountain views. Ubytování Börzsönyliget Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harangvirag 36 Apartman

9

Harangvirag 36 Apartman

Ubytování (Apartmán) Harangvirag 36 Apartman. Harangvirág 36 Apartman in Verőcemaros-Kismaros is located in quiet surroundings and has a charming garden with a terrace and barbecue facilities. Ubytování Harangvirag 36 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patakparti Ház

8,8

Patakparti Ház

Ubytování (Apartmán) Patakparti Ház. Patakparti Ház is set in Verőce and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Patakparti Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harangvirág 36 Faház

8,8

Harangvirág 36 Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Harangvirág 36 Faház. Surrounded by a forest, Harangvirág 36 Faház is located in Kismaros and offers a cosy wooden cottage with a terrace and a garden with barbecue facilities. Ubytování Harangvirág 36 Faház se nachází ve městě Kismaros (Maďarsko - Pest).

Bohém Kabin & Wellness

Bohém Kabin & Wellness

Ubytování (Prázdninový dům) Bohém Kabin & Wellness. Situated in Kismaros, Bohém Kabin & Wellness features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Bohém Kabin & Wellness se nachází ve městě Kismaros (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Törökpatak Ház

Törökpatak Ház

Ubytování (Apartmán) Törökpatak Ház. Törökpatak Ház is set in Kismaros and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 25 km from Göd. Ubytování Törökpatak Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Full relax romantic cottage in the Danube bend

Full relax romantic cottage in the Danube bend

Ubytování (Prázdninový dům) Full relax romantic cottage in the Danube bend. Full relax romantic cottage in the Danube bend is situated in Kismaros and offers a garden and a terrace. Ubytování Full relax romantic cottage in the Danube bend se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Csalogány Utca-Kismaros

Holiday home Csalogány Utca-Kismaros

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Csalogány Utca-Kismaros. Holiday home Csalogány Utca-Kismaros is set in Verőce. The property is 30 km from Szentendre, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday home Csalogány Utca-Kismaros se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Vörösbegy Vendégház

Vörösbegy Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Vörösbegy Vendégház. Situated in Kismaros in the Pest region, Vörösbegy Vendégház has a terrace. The property is 25 km from Göd, and complimentary private parking is available. Ubytování Vörösbegy Vendégház se nachází ve městě Kismaros (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kismaros

Město Kismaros se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Kismaros.