Hledat

Ubytování

Ubytování město Gödöllő

Ve městě Gödöllő (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gödöllő

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gödöllő

Levendula apartman

9,1

Levendula apartman

Ubytování (Apartmán) Levendula apartman. Featuring city views, Levendula apartman provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.4 km from Royal Palace of Gödöllő. Ubytování Levendula apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dózsa Apartman

9,1

Dózsa Apartman

Ubytování (Apartmán) Dózsa Apartman. Dózsa Apartman in the centre of Gödöllő provides accommodation with free WiFi, 300 metres from Royal Palace of Gödöllő. Ubytování Dózsa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panzió Sissi

9,1

Panzió Sissi

Ubytování (Penzion) Panzió Sissi. Panzió Sissi se nachází v centru obce Gödöllő, v pěší vzdálenosti od královského paláce, a nabízí klimatizované pokoje s kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Panzió Sissi se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea Apartman

8,8

Orchidea Apartman

Ubytování (Apartmán) Orchidea Apartman. Orchidea Apartman is a self-catering accommodation located in Gödöllő. Free WiFi access is available. Ubytování Orchidea Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefelejcs Vendégház

8,7

Nefelejcs Vendégház

Ubytování (Penzion) Nefelejcs Vendégház. Nefelejcs Vendégház is located in Gödöllő, a 15-minute walk from the Royal Palace. Free WiFi access is available. Ubytování Nefelejcs Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ready Apartman

8,5

Ready Apartman

Ubytování (Apartmán) Ready Apartman. Ready Apartman is located in Gödöllő. It is set 1.4 km from Royal Palace of Gödöllő and offers free WiFi plus a 24-hour front desk. Ubytování Ready Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Queen Elizabeth Superior

8,5

Hotel Queen Elizabeth Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Queen Elizabeth Superior. Hotel Queen Elizabeth se nachází v srdci Gödöllő, v blízkosti Královského hradu, nedaleko od letiště a 25 minut od centra Budapešti. Ubytování Hotel Queen Elizabeth Superior se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palota Apartman

8,1

Palota Apartman

Ubytování (Apartmán) Palota Apartman. Boasting garden views, Palota Apartman features accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Royal Palace of Gödöllő. Ubytování Palota Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagolyvár

7,8

Bagolyvár

Ubytování (Apartmán) Bagolyvár. Located in Gödöllő, within 1 km of Royal Palace of Gödöllő, Bagolyvár offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Bagolyvár se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szie Student Hostel

7,7

Szie Student Hostel

Ubytování (Hostel) Szie Student Hostel. Szie Student Hotel se nachází 500 metrů od vlakového nádraží v městečku Gödöllő a nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Szie Student Hostel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hegyesi Vendégház

7,7

Hegyesi Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Hegyesi Vendégház. Hegyesi Vendégház se nachází v klidné oblasti v Gödöllő, 5 minut jízdy od Grasalkovičova paláce, a nabízí Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, zahradu se... Ubytování Hegyesi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mater Salvatoris House

7,1

Mater Salvatoris House

Ubytování (Penzion) Mater Salvatoris House. Mater Salvatoris House is located 4.2 km from the Gödöllő Royal Palace. Ubytování Mater Salvatoris House se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GDL Luxury Home

GDL Luxury Home

Ubytování (Vila) GDL Luxury Home. GDL Luxury Home se nachází v Gödöllő a nabízí zahradu a terasu. Tato vila se nachází 2 km od královského paláce Gödöllő. Ubytování GDL Luxury Home se nachází ve městě Gödöllő (Maďarsko - Pest).

Party és Vendégház

Party és Vendégház

Ubytování (Penzion) Party és Vendégház. Located in Gödöllő, 2.8 km from Royal Palace of Gödöllő, Party és Vendégház provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Party és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 28 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árnyas Panzió Gödöllő

Árnyas Panzió Gödöllő

Ubytování (Bed and breakfast) Árnyas Panzió Gödöllő. Situated 3.2 km from Royal Palace of Gödöllő, Árnyas Panzió Gödöllő features accommodation with a bar, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Árnyas Panzió Gödöllő se nachází ve městě Gödöllő (Maďarsko - Pest).

Hotel Hunyadi

Hotel Hunyadi

Ubytování (Apartmány) Hotel Hunyadi. Hotel Hunyadi se nachází v Gödöllő, 1,3 km od královského paláce Gödöllő. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hotel Hunyadi se nachází ve městě Gödöllő (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gödöllő

Město Gödöllő se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Gödöllő.