Hledat

Ubytování

Ubytování město Verőce

Ve městě Verőce (Maďarsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Verőce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Verőce

Mályva-ház Verőce

10

Mályva-ház Verőce

Ubytování (Prázdninový dům) Mályva-ház Verőce. Mályva-ház Verőce se nachází v obci Verőce v Pešti a nabízí terasu a výhled do zahrady. 10 km od Zebegény. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mályva-ház Verőce se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

TIG Castle

10

TIG Castle

Ubytování (Rezort) TIG Castle. Located in Verőce, TIG Castle provides accommodation with a hot tub. Free WiFi is available. A continental breakfast is served each morning at the... Ubytování TIG Castle se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Nobuta Vendégház

9,3

Nobuta Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Nobuta Vendégház. Surrounded by nature in Verőce-Magyarkút, Nobuta Vendégház is a fully equipped house on 2 floors with 8 bedrooms, a living and a dining area, a fully... Ubytování Nobuta Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Duna P'Art Panzió

9,2

Duna P'Art Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Duna P'Art Panzió. Duna P'Art Panzió se nachází v obci Verőce, 10 km od obce Zebegény, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duna P'Art Panzió se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Dombos Vendégház

9

Dombos Vendégház

Ubytování (Apartmán) Dombos Vendégház. Dombos Vendégház se nachází v obci Verőce a nabízí restauraci a terasu. 9 km od Zebegény. Ubytování Dombos Vendégház se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Camelot Club Hotel

8,5

Camelot Club Hotel

Ubytování (Hotel) Camelot Club Hotel. Featuring free WiFi, Camelot Club Hotel is situated in Vác. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Camelot Club Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Völgy Major

7,5

Völgy Major

Ubytování (Penzion) Völgy Major. Offering free WiFi, Völgy Major is set in Verőce. Some rooms at the property include a terrace with a garden view. Ubytování Völgy Major se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Kispatak Erdei Ház

Kispatak Erdei Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Kispatak Erdei Ház. Kispatak Erdei Ház se nachází v obci Verőce a nabízí sdílený lounge a terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 11 km od obce Zebegény. Ubytování Kispatak Erdei Ház se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Veranda Vendégház

Veranda Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Veranda Vendégház. Veranda Vendégház is situated in Verőce and offers free bikes and a terrace. Ubytování Veranda Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Irma- forrás Vendégházak

Irma- forrás Vendégházak

Ubytování (Apartmány) Irma- forrás Vendégházak. Irma- forrás Vendégházak se nachází v obci Verőce v Pešti a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Irma- forrás Vendégházak se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Tölgyerdő Apartman

Tölgyerdő Apartman

Ubytování (Apartmán) Tölgyerdő Apartman. Set in Verőce in the Pest region, Tölgyerdő Apartman features a balcony. The accommodation has free WiFi. Ubytování Tölgyerdő Apartman se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Vali néni kifőzde és apartman

Vali néni kifőzde és apartman

Ubytování (Apartmán) Vali néni kifőzde és apartman. Located in Verőce in the Pest region, Vali néni kifőzde és apartman has a garden. Ubytování Vali néni kifőzde és apartman se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Feher Hattyu Fogado

Feher Hattyu Fogado

Ubytování (Bed and breakfast) Feher Hattyu Fogado. Located in Verőce, 25 km from Szentendre, Feher Hattyu Fogado provides a bar and free WiFi. A buffet breakfast is available daily at the bed and breakfast. Ubytování Feher Hattyu Fogado se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

E-major

E-major

Ubytování (Prázdninový dům) E-major. E-major se nachází v obci Verőce v Pešti a nabízí zahradu. Ubytování E-major se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Csobogó Vendégház

Csobogó Vendégház

Ubytování (Privát) Csobogó Vendégház. Csobogó Vendégház se nachází v obci Verőce v Pešti a má terasu. Toto ubytování v soukromí nabízí výhled do zahrady a je vzdálené 10 km od Zebegény. Ubytování Csobogó Vendégház se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Verőce

Město Verőce se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Verőce.