Hledat

Ubytování

Ubytování město Inárcs

Ve městě Inárcs (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Inárcs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel

8,6

Bodrogi Kúria Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Bodrogi Kúria Wellness Hotel. Bodrogi Kúria Wellness Hotel v zámeckém stylu, obklopen velkým borovým lesem, se nachází v Inárcsu, v blízkosti dálnice M5, 30 km jižně od Budapešti. Ubytování Bodrogi Kúria Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bagolyvár Guesthouse, Restaurant, Wellness

7,8

Bagolyvár Guesthouse, Restaurant, Wellness

Ubytování (Penzion) Bagolyvár Guesthouse, Restaurant, Wellness. Bagolyvár Guesthouse, Restaurant, Wellness is located in Inárcs. Ubytování Bagolyvár Guesthouse, Restaurant, Wellness se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vénusz 2 Panzió

7,2

Vénusz 2 Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Vénusz 2 Panzió. Set in Inárcs, 35 km from Budapest, Vénusz 2 Panzió offers a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a cable flat-screen TV. Ubytování Vénusz 2 Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Inárcs

Město Inárcs se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Inárcs.