Hledat

Ubytování

Ubytování město Kerepes

Ve městě Kerepes (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kerepes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kerepes

Small House Apartment

9,7

Small House Apartment

Ubytování (Penzion) Small House Apartment. Situated in Kerepes, this apartment features free WiFi. Ubytování Small House Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vis Vitalis Hotel

7,4

Vis Vitalis Hotel

Ubytování (Hotel) Vis Vitalis Hotel. Hotel Vis Vitalis se nachází ve městě Kerepes, 20 minut autem od Budapešti. Nabízí masáže a orientální čajovnu. Ubytování Vis Vitalis Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ildikó Vendégház

6,5

Ildikó Vendégház

Ubytování (Penzion) Ildikó Vendégház. Located in Kerepes, Ildikó Vendégház features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Ildikó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Mehdi Residence 3

Mehdi Residence 3

Ubytování (Prázdninový dům) Mehdi Residence 3. Mehdi Residence 3 is situated in Kerepes and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mehdi Residence 3 se nachází ve městě Kerepes (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kerepes

Město Kerepes se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kerepes.