Hledat

Ubytování

Ubytování město Szigetszentmárton

Ve městě Szigetszentmárton (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szigetszentmárton

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szigetszentmárton

KisDuna Garden Vendégház

9,6

KisDuna Garden Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) KisDuna Garden Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, KisDuna Garden Vendégház is situated in Szigetszentmárton. Ubytování KisDuna Garden Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castrum Vendégház

9,3

Castrum Vendégház

Ubytování (Penzion) Castrum Vendégház. Located in Szigetszentmárton, Castrum Vendégház features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Castrum Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mártoni Csárda és Fogadó

9,1

Mártoni Csárda és Fogadó

Ubytování (Hotel) Mártoni Csárda és Fogadó. Facing the beachfront in Szigetszentmárton, Mártoni Csárda és Fogadó features a restaurant and a garden. Ubytování Mártoni Csárda és Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Opera-sziget Holiday Home

8,6

Opera-sziget Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Opera-sziget Holiday Home. Opera-sziget Holiday Home is a detached holiday home with a barbecue, set in Szigetszentmárton. Ubytování Opera-sziget Holiday Home se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Holiday home Áporka 21

Holiday home Áporka 21

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Áporka 21. Holiday home Áporka 21 is set in Szigetszentmárton. The property is 44 km from Budapest, and complimentary private parking is featured. Ubytování Holiday home Áporka 21 se nachází ve městě Szigetszentmárton (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Szigetszentmárton

Město Szigetszentmárton se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Szigetszentmárton.