Hledat

Ubytování

Ubytování město Dunabogdány

Ve městě Dunabogdány (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dunabogdány

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dunabogdány

Bonifert Panzió

9,5

Bonifert Panzió

Ubytování (Penzion) Bonifert Panzió. Bonifert Panzió se nachází v obci Dunabogdány, 20 metrů od Dunaje a nabízí zahradu s grilem i bezplatné využití jízdních kol. Na místě lze zdarma parkovat. Ubytování Bonifert Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herold Panzió

9,3

Herold Panzió

Ubytování (Penzion) Herold Panzió. Herold Panzió se nachází v malebné oblasti Dunajského ohbí ve městě Dunabogdány a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a zahradu s bazénem. Ubytování Herold Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kalman Pansio

7,6

Villa Kalman Pansio

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Kalman Pansio. Offering a barbecue and sun terrace, Villa Kalman Pansio is situated in Dunabogdány, 33 km from Budapest. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Villa Kalman Pansio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunaparti Apartman

Dunaparti Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Dunaparti Apartman. Dunaparti Apartman is situated in Dunabogdány and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytování Dunaparti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dunabogdány

Město Dunabogdány se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dunabogdány.