Hledat

Ubytování

Ubytování město Vecsés

Ve městě Vecsés (Maďarsko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vecsés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vecsés

Airport Apartman

9,9

Airport Apartman

Ubytování (Apartmán) Airport Apartman. Set in Vecsés in the Pest region, Airport Apartman has a balcony. Ubytování Airport Apartman se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Jazmin Guesthouse

9,5

Airport Jazmin Guesthouse

Ubytování (Penzion) Airport Jazmin Guesthouse. Situated in Vecsés, Airport Jazmin Guesthouse has a garden and barbecue facilities. Ubytování Airport Jazmin Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Almáskert Panzió

9,5

Airport Almáskert Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Airport Almáskert Panzió. Located in Vecsés, 19 km from Budapest, Airport Almáskert Panzió provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Airport Almáskert Panzió se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budapest Airport , accommodation in Vecsés

9,4

Budapest Airport , accommodation in Vecsés

Ubytování (Apartmán) Budapest Airport , accommodation in Vecsés. Set in Vecsés in the Pest region, Budapest Airport, accommodation in Vecsés has a garden. The apartment features garden views and is 49 km from Göd. Ubytování Budapest Airport , accommodation in Vecsés se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budapest Airport Luxury 42

9,4

Budapest Airport Luxury 42

Ubytování (Penzion) Budapest Airport Luxury 42. Airport Luxory 42 Room&Breakfast is located in Vecsés and features a garden. The property offers garden views and a terrace. Ubytování Budapest Airport Luxury 42 se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán vendégház

9,3

Borostyán vendégház

Ubytování (Penzion) Borostyán vendégház. Borostyán vendégház is located in Vecsés and features a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Borostyán vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AqFel Airport Apartment

9

AqFel Airport Apartment

Ubytování (Apartmán) AqFel Airport Apartment. Situated in Vecsés in the Pest region, AqFel Airport Apartment has a garden. The accommodation is 48 km from Göd. Ubytování AqFel Airport Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leila

9

Leila

Ubytování (Bed and breakfast) Leila. Situated in Vecsés, 47 km from Göd, Leila features a garden and free WiFi. The bed and breakfast provides a terrace. Ubytování Leila se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Air&Day

8,7

Air&Day

Ubytování (Bed and breakfast) Air&Day. Located in Vecsés, 47 km from Göd, Air&Day provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Air&Day se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman116 Airport

8,7

Apartman116 Airport

Ubytování (Apartmány) Apartman116 Airport. Apartmán 116 se nachází 1 km od vlakového nádraží Vecsés se spojením do Budapešti vzdálené 8 km. Nabízí Wi-Fi a hlídané parkoviště zdarma. Ubytování Apartman116 Airport se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia

8,6

Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia

Ubytování (Hotel) Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia. Budapest Airport Hotel Stáció Superior se nachází v Budapešti, jen 5 minut od letiště Ferihegy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Budapest Airport Hotel Stáció Superior Wellness & Konferencia se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halász Airport Panzio

8,4

Halász Airport Panzio

Ubytování (Penzion) Halász Airport Panzio. Tento penzion leží jen 5 km od budapešťského letiště Ferihegy a hostům nabízí klimatizované pokoje, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Halász Airport Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Microstore Panzió

8,4

Airport Microstore Panzió

Ubytování (Apartmány) Airport Microstore Panzió. Located in Vecsés, 48 km from Göd, Airport Microstore Panzió provides a garden and free WiFi. Ubytování Airport Microstore Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Hotel Budapest

8,4

Airport Hotel Budapest

Ubytování (Hotel) Airport Hotel Budapest. Airport Hotel Budapest se nachází pouhé 2 minuty jízdy hotelovým minibusem od letiště. Ubytování Airport Hotel Budapest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarokhaz Panzio

8,4

Sarokhaz Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Sarokhaz Panzio. Sarokház Panzió se nachází pouhých 5 minut od budapešťského letiště Ferihegy a nabízí vlastní tenisový kurt i velké parkoviště, které je levnější než... Ubytování Sarokhaz Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tenisz Apartment

8

Tenisz Apartment

Ubytování (Penzion) Tenisz Apartment. Apartmán Tenisz se nachází ve městě Vecsés, 4 km od letiště Budapešť, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupným Wi-Fi i... Ubytování Tenisz Apartment se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Glossel Panzió

7,9

Airport Glossel Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Airport Glossel Panzió. AirportGlossel Panzió se nachází ve městě Vecsés v blízkosti budapešťského letiště Ference Liszta a 5 minut jízdy od hlavního vchodu letiště, a nabízí... Ubytování Airport Glossel Panzió se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hargita Panzio

7,9

Hargita Panzio

Ubytování (Penzion) Hargita Panzio. In the town of Vecsés, 4 km from Budapest Airport, guests can find family-run Hargita Panzio. It provides accommodation units with free Wi-Fi. Ubytování Hargita Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Károly Centrál 75

7,7

Airport Károly Centrál 75

Ubytování (Penzion) Airport Károly Centrál 75. Airport Károly Centrál 75 is located in Vecsés, 3 km from the airport and features free WiFi, a barbecue and a terrace. Ubytování Airport Károly Centrál 75 se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Kristina Panzio

7,4

Airport Kristina Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Airport Kristina Panzio. Airport Kristina Panzio se nachází ve městě Vecsés, 20 km od Budapešti. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Airport Kristina Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AqFel Airport Panzio

AqFel Airport Panzio

Ubytování (Aparthotel) AqFel Airport Panzio. Located in Vecsés, AqFel Airport Panzio provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování AqFel Airport Panzio se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest).

AirPortOne

AirPortOne

Ubytování (Apartmán) AirPortOne. Situated in Vecsés in the Pest region, AirPortOne features a garden. Ubytování AirPortOne se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Airport Károly Centrál

Airport Károly Centrál

Ubytování (Penzion) Airport Károly Centrál. Károly Centrál is set in Vecsés and features a garden and a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Airport Károly Centrál se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Lake Park

Green Lake Park

Ubytování (Apartmán) Green Lake Park. Green Lake Park is situated in Vecsés and offers a garden and a terrace. Ubytování Green Lake Park se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed&Pool Apartment

Bed&Pool Apartment

Ubytování (Privát) Bed&Pool Apartment. Featuring a garden and a terrace, Bed&Pool Apartment provides accommodation in Vecsés with free WiFi and garden views. The property features pool views. Ubytování Bed&Pool Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantikus ház

Romantikus ház

Ubytování (Prázdninový dům) Romantikus ház. Boasting a garden, private pool and pool views, Romantikus ház is situated in Vecsés. The air-conditioned accommodation is 48 km from Göd. Ubytování Romantikus ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AqFel Airport 15

AqFel Airport 15

Ubytování (Apartmán) AqFel Airport 15. AqFel Airport 15 is located in Vecsés and offers a garden. The property has garden views and is 38 km from Göd. Ubytování AqFel Airport 15 se nachází ve městě Vecsés (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vecsés

Město Vecsés se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Vecsés.