Hledat

Ubytování

Ubytování město Kisoroszi

Ve městě Kisoroszi (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kisoroszi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kisoroszi

Rácz Fogadó

9

Rácz Fogadó

Ubytování (Penzion) Rácz Fogadó. Situated on the northern edge of the Szentendre Island in the scenic region of the Danube Bend, Rácz Fogadó offers you en-suite rooms with free Wi-Fi and... Ubytování Rácz Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cute Family House near Visegrád

8,5

Cute Family House near Visegrád

Ubytování (Prázdninový dům) Cute Family House near Visegrád. Set in Kisoroszi in the Pest region, Cute Family House near Visegrád features a patio and garden views. Ubytování Cute Family House near Visegrád se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greenfield Panzió

Greenfield Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Greenfield Panzió. Greenfield Panzió is located in Kisoroszi and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Greenfield Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kisoroszi

Město Kisoroszi se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kisoroszi.