Hledat

Ubytování

Ubytování město Budakalász

Ve městě Budakalász (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Budakalász

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budakalász

LupaGlamping

9,2

LupaGlamping

Ubytování (Luxusní stan) LupaGlamping. Situated in Budakalász, 27 km from Visegrád, LupaGlamping features a restaurant and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování LupaGlamping se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

LupaCamping

8,6

LupaCamping

Ubytování (Luxusní stan) LupaCamping. LupaCamping se nachází ve městě Budakalász, 28 km od Visegrádu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování LupaCamping se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Co-housing Community

7,9

Co-housing Community

Ubytování (Penzion) Co-housing Community. Set in Budakalász, Co-housing Community has a garden and a terrace. Ubytování Co-housing Community se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campsule Hotel at Lupa

Campsule Hotel at Lupa

Ubytování (Kemp) Campsule Hotel at Lupa. Providing a private beach area, Campsule Hotel at Lupa provides accommodation in Budakalász. Ubytování Campsule Hotel at Lupa se nachází ve městě Budakalász (Maďarsko - Pest).

Holiday home Zöldfa U.-Budakalàsz

Holiday home Zöldfa U.-Budakalàsz

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zöldfa U.-Budakalàsz. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Zöldfa U.-Budakalàsz is set in Budakalász. Ubytování Holiday home Zöldfa U.-Budakalàsz se nachází ve městě Budakalász (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Budakalász

Město Budakalász se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Budakalász.