Hledat

Ubytování

Ubytování město Nagybörzsöny

Ve městě Nagybörzsöny (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nagybörzsöny

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nagybörzsöny

Kis Sziget Vendégház

9,8

Kis Sziget Vendégház

Ubytování (Apartmán) Kis Sziget Vendégház. Kis Sziget Vendégház is set in Nagybörzsöny and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Kis Sziget Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Padláskincsek Vendégház

9,8

Padláskincsek Vendégház

Ubytování (Apartmán) Padláskincsek Vendégház. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Padláskincsek Vendégház offers accommodation in Nagybörzsöny with free WiFi and mountain views. Ubytování Padláskincsek Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patakház Nagybörzsöny

9,8

Patakház Nagybörzsöny

Ubytování (Penzion) Patakház Nagybörzsöny. Patakház Nagybörzsöny in Nagybörzsöny has a garden and barbecue facilities. Ubytování Patakház Nagybörzsöny se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Édes Otthon Vendégház

8,8

Édes Otthon Vendégház

Ubytování (Penzion) Édes Otthon Vendégház. Édes Otthon Vendégház is located in Nagybörzsöny and offers a hot tub and a garden pond. Ubytování Édes Otthon Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nagybörzsöny

Město Nagybörzsöny se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nagybörzsöny.