Hledat

Ubytování

Ubytování město Törökbálint

Ve městě Törökbálint (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Törökbálint

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Törökbálint

OEKOTEL Tópark Hotel

7,7

OEKOTEL Tópark Hotel

Ubytování (Hotel) OEKOTEL Tópark Hotel. OEKOTEL Tópark Hotel se nachází v obci Törökbálint, 10 km od Budapešti.Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování OEKOTEL Tópark Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drive Inn Hotel

7

Drive Inn Hotel

Ubytování (Hotel) Drive Inn Hotel. The Drive Inn Hotel - the former Etap hotel - is very conveniently located right next to the M1 motorway (exit 14), close to the junction with the M0 and... Ubytování Drive Inn Hotel se nachází ve městě Törökbálint (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ági Apartman

6,5

Ági Apartman

Ubytování (Apartmán) Ági Apartman. Ági Apartman s možností vlastního stravování stojí na kraji města Törökbálint, hned vedle dálnice M7 a 5 minut jízdy od dálnice M1. Ubytování Ági Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szt László Lovagkirály

6

Szt László Lovagkirály

Ubytování (Hotel) Szt László Lovagkirály. Hotel Szt László Lovagkirály je stylizovaný do podoby hradu z 13. století a nachází se v malém městě Törökbálin. Ubytování Szt László Lovagkirály se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax house

4,9

Relax house

Ubytování (Penzion) Relax house. Relax house is located in Törökbálint. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Relax house se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major

House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major

Ubytování (Apartmán) House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major. Located in Törökbálint in the Pest region, House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major features a patio and garden views. Ubytování House of the Golden Horse in Hosszúréti Lovas Major se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Törökbálint

Město Törökbálint se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Törökbálint.