Hledat

Ubytování

Ubytování město Veresegyház

Ve městě Veresegyház (Maďarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veresegyház

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veresegyház

Kisház Apartman

9,7

Kisház Apartman

Ubytování (Apartmán) Kisház Apartman. Located in Veresegyház in the Pest region, Kisház Apartman has a terrace and garden views. Ubytování Kisház Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torday Lak

9,3

Torday Lak

Ubytování (Apartmán) Torday Lak. Situated in Veresegyház in the Pest region, Torday Lak features a garden. Ubytování Torday Lak se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jómadarak Nyaralója

9,3

Jómadarak Nyaralója

Ubytování (Prázdninový dům) Jómadarak Nyaralója. Offering free WiFi and free private parking, Jómadarak Nyaralója is set in Veresegyház, only 150 metres from the fishing lake and 5 minutes by car from the... Ubytování Jómadarak Nyaralója se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandi apartman

9,2

Mandi apartman

Ubytování (Apartmán) Mandi apartman. Mandi apartman is set in Veresegyház. The accommodation is 40 km from Visegrád. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Mandi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mézesvölgy Vendégház

9,2

Mézesvölgy Vendégház

Ubytování (Penzion) Mézesvölgy Vendégház. Mézesvölgy Vendégház se nachází ve městě Veresegyház, 200 metrů od tamních termálních lázní, a nabízí pokoje s kabelovou TV, venkovní bazén i zdarma... Ubytování Mézesvölgy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Chalet

9,2

Green Chalet

Ubytování (Penzion) Green Chalet. Located in Veresegyház in the Pest region, Green Chalet has a garden. A 5.5-hectare farm & petting zoo featuring bears is only 1 km away from the property. Ubytování Green Chalet se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tavi Panzió és étterem

9

Tavi Panzió és étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Tavi Panzió és étterem. Tavi Panzió is located directly at the lake in Veresegyház. Free public parking is available at the premises in a car park with video surveillance. Ubytování Tavi Panzió és étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Libra Hotel

8,5

Libra Hotel

Ubytování (Hotel) Libra Hotel. Hotel Libra se nachází ve Veresegyházu obklopeném kopci Gödöllő a nabízí saunu a vířivku zdarma a ubytování v pokojích/apartmá/apartmánech s kabelovou TV. Ubytování Libra Hotel se nachází ve městě Veresegyház (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Termál Panzió

7,6

Termál Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Termál Panzió. Termál Panzió se nachází ve městě Veresegyház, 25 km od Budapešti. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Termál Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fogadó a Foltos Lóhoz

Fogadó a Foltos Lóhoz

Ubytování (Apartmány) Fogadó a Foltos Lóhoz. Fogadó a Foltos Lóhoz is situated in Veresegyház. Fitted with a balcony, the units feature a TV and a private bathroom with shower. Ubytování Fogadó a Foltos Lóhoz se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nimród Vendégház

Nimród Vendégház

Ubytování (Apartmán) Nimród Vendégház. Nimród Vendégház is set in Veresegyház. The accommodation is 39 km from Visegrád. Ubytování Nimród Vendégház se nachází ve městě Veresegyház (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Apartman Veresegyház

Relax Apartman Veresegyház

Ubytování (Apartmán) Relax Apartman Veresegyház. Set in Veresegyház in the Pest region, Relax Apartman Veresegyház has a terrace. The property features garden views and is 41 km from Visegrád. Ubytování Relax Apartman Veresegyház se nachází ve městě Veresegyház (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadrózsa Apartman Veresegyház

Vadrózsa Apartman Veresegyház

Ubytování (Apartmán) Vadrózsa Apartman Veresegyház. Vadrózsa Apartman Veresegyház is set in Veresegyház and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 42 km from Visegrád. Ubytování Vadrózsa Apartman Veresegyház se nachází ve městě Veresegyház (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Veresegyház

Město Veresegyház se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Veresegyház.