Hledat

Ubytování

Ubytování město Szigetszentmiklós

Ve městě Szigetszentmiklós (Maďarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szigetszentmiklós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szigetszentmiklós

Miklós FKK Naturist Apartment

9,2

Miklós FKK Naturist Apartment

Ubytování (Apartmán) Miklós FKK Naturist Apartment. Miklós FKK Naturist Apartment is set in Szigetszentmiklós and offers a private beach area. It provides free WiFi and water sports facilities. Ubytování Miklós FKK Naturist Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastland M0 Hotel & Restaurant

7,4

Gastland M0 Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Gastland M0 Hotel & Restaurant. Gastland M0 Hotel & Restaurant se nachází přímo u dálnice M0, 30 minut jízdy od závodního okruhu Hungaroring a 10 km jižně od centra Budapešti. Ubytování Gastland M0 Hotel & Restaurant se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M0 Lakihegy Motel

7,2

M0 Lakihegy Motel

Ubytování (Motel) M0 Lakihegy Motel. M0 Lakihegy Motel se nachází ve městě Szigetszentmiklós, 3 km od Oázis Wellness Parku, a nabízí bezplatné WiFi. Ubytování M0 Lakihegy Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vendégház az Evezőhöz

Vendégház az Evezőhöz

Ubytování (Apartmán) Vendégház az Evezőhöz. Offering free WiFi, Vendégház az Evezőhöz is set on the beachfront in Szigetszentmiklós. The property features garden views and is 45 km from Göd. Ubytování Vendégház az Evezőhöz se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel M0

Motel M0

Ubytování (Hotel) Motel M0. Set in Szigetszentmiklós, Motel M0 offers a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Motel M0 se nachází ve městě Szigetszentmiklós (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szigetszentmiklós

Město Szigetszentmiklós se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Szigetszentmiklós.