Hledat

Ubytování

Ubytování město Üröm

Ve městě Üröm (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Üröm

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Üröm

Hobbit Ház

9,9

Hobbit Ház

Ubytování (Apartmán) Hobbit Ház. Featuring a garden and barbecue facilities, Hobbit Ház provides accommodation in Üröm with free WiFi and mountain views. Ubytování Hobbit Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Private Oasis

9,5

Private Oasis

Ubytování (Penzion) Private Oasis. Private Oasis is located in Üröm and features a garden. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Private Oasis se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mohatetős Lombház

9,3

Mohatetős Lombház

Ubytování (Penzion) Mohatetős Lombház. Located in Üröm, Mohatetős Lombház features a garden and barbecue facilities. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Mohatetős Lombház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Ház

9,3

Bio Ház

Ubytování (Penzion) Bio Ház. Situated in Üröm, Bio Ház has a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Bio Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velocafe Apartman

8,9

Velocafe Apartman

Ubytování (Apartmány) Velocafe Apartman. Velocafe Apartman is a self-catered accommodation in Üröm, on the outskirts of Budapest, offering free WiFi, a garden with a terrace, and free barbecue... Ubytování Velocafe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabe's Nest

Gabe's Nest

Ubytování (Apartmán) Gabe's Nest. Situated in Üröm, Gabe's Nest features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 32 km from Visegrád. Ubytování Gabe's Nest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Passiflore

Passiflore

Ubytování (Apartmán) Passiflore. Boasting a garden and a terrace, Passiflore features accommodation in Üröm with free WiFi and city views. Ubytování Passiflore se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Üröm

Město Üröm se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Üröm.