Hledat

Ubytování

Ubytování město Pilisszentkereszt

Ve městě Pilisszentkereszt (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pilisszentkereszt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pilisszentkereszt

Oak Tree Apartment - Tölgy Lak

9,8

Oak Tree Apartment - Tölgy Lak

Ubytování (Apartmán) Oak Tree Apartment - Tölgy Lak. Situated in Pilisszentkereszt, Oak Tree Apartment features balcony and a barbecue and. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Oak Tree Apartment - Tölgy Lak se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilisi Faház

9,1

Pilisi Faház

Ubytování (Prázdninový dům) Pilisi Faház. Pilisi Faház offers free-standing accommodation in Pilisszentkereszt, 25 km from Budapest and 2.4 km from Dobogoko. Guests benefit from terrace. Ubytování Pilisi Faház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilisi Pihenő

8,9

Pilisi Pihenő

Ubytování (Penzion) Pilisi Pihenő. Pilisi Pihenő offers free-standing accommodation in Pilisszentkereszt. Rooms are equipped with a TV with satellite channels and DVD player. Ubytování Pilisi Pihenő se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dobogókő vendégház

8,9

Dobogókő vendégház

Ubytování (Penzion) Dobogókő vendégház. Set in Dobogoko, Dobogókő vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Dobogókő vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Báró Eötvös Loránd Menedékház

8,3

Báró Eötvös Loránd Menedékház

Ubytování (Penzion) Báró Eötvös Loránd Menedékház. Located in Pilisszentkereszt, Báró Eötvös Loránd Menedékház features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytování Báró Eötvös Loránd Menedékház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandala panzió

Mandala panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Mandala panzió. Located in Pilis, 45 km from Budapest, Mandala panzió provides a shared lounge and free WiFi. A patio with garden views is offered in every unit. Ubytování Mandala panzió se nachází ve městě Pilisszentkereszt (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pilisszentkereszt

Město Pilisszentkereszt se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pilisszentkereszt.