Hledat

Ubytování

Ubytování město Budakeszi

Ve městě Budakeszi (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Budakeszi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budakeszi

Buda Side

9,7

Buda Side

Ubytování (Apartmány) Buda Side. Situated in Budakeszi, 48 km from Visegrád, Buda Side features a garden and free WiFi. Ubytování Buda Side se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keszi Panzió

9,5

Keszi Panzió

Ubytování (Penzion) Keszi Panzió. Keszi Panzió se nachází ve městě Budakeszi, 15 km resp. Ubytování Keszi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Muskátlis apartman

9,4

Muskátlis apartman

Ubytování (Apartmán) Muskátlis apartman. Muskátlis apartman is situated in Budakeszi and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 50 km from Visegrád. Ubytování Muskátlis apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margaréta Panzió

8,8

Margaréta Panzió

Ubytování (Penzion) Margaréta Panzió. Malý a pohodlný penzion Margaréta Panzió se nachází v historickém centru města Budakeszi na západním předměstí Budapešti. Ubytování Margaréta Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eva Rooms

7,9

Eva Rooms

Ubytování (Penzion) Eva Rooms. Boasting a garden, Eva Rooms is located in Budakeszi. This guest house offers free WiFi and free parking. Ubytování Eva Rooms se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budakeszi magánszállás

7

Budakeszi magánszállás

Ubytování (Apartmán) Budakeszi magánszállás. Budakeszi magánszállás is a self-catering accommodation located in a peaceful area of Budakeszi. Free WiFi access is available. Ubytování Budakeszi magánszállás se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Budakeszi

Město Budakeszi se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Budakeszi.