Hledat

Ubytování

Ubytování město Nagykáta

Ve městě Nagykáta (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nagykáta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nagykáta

Box Vendégház

9,5

Box Vendégház

Ubytování (Penzion) Box Vendégház. Box Vendégház v Nagykatě nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi připojením k internetu, soukromým parkováním zdarma a možností ubytování s domácími... Ubytování Box Vendégház se nachází ve městě Nagykáta (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Györgyi Grill Garden Vendégház

7,9

Györgyi Grill Garden Vendégház

Ubytování (Penzion) Györgyi Grill Garden Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Györgyi Grill Garden Vendégház offers accommodation in Nagykáta. Free private parking is available on site. Ubytování Györgyi Grill Garden Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nekeczki Vendégház

6,4

Nekeczki Vendégház

Ubytování (Penzion) Nekeczki Vendégház. Located in Nagykáta, Nekeczki Vendégház features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Nekeczki Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fazekasház

Fazekasház

Ubytování (Prázdninový dům) Fazekasház. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Fazekasház features accommodation in Nagykáta with free WiFi and pool views. Ubytování Fazekasház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nagykáta

Město Nagykáta se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Nagykáta.