Hledat

Ubytování

Ubytování město Dunakeszi

Ve městě Dunakeszi (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dunakeszi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dunakeszi

Kikelet Apartments

9,9

Kikelet Apartments

Ubytování (Apartmán) Kikelet Apartments. Set in Dunakeszi in the Pest region, Kikelet Apartments has a patio and garden views. Ubytování Kikelet Apartments se nachází ve městě Dunakeszi (Maďarsko - Pest).

Lovely Nest near Budapest

9,5

Lovely Nest near Budapest

Ubytování (Apartmán) Lovely Nest near Budapest. Lovely Nest near Budapest is situated in Dunakeszi and offers free bikes and a terrace. The property features garden views and is 27 km from Visegrád. Ubytování Lovely Nest near Budapest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunakeszi newly built house near Budapest

9,3

Dunakeszi newly built house near Budapest

Ubytování (Apartmán) Dunakeszi newly built house near Budapest. Dunakeszi newly built house near Budapest is set in Dunakeszi and offers a garden and a terrace. Ubytování Dunakeszi newly built house near Budapest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A nyugalom szigete

9,3

A nyugalom szigete

Ubytování (Apartmány) A nyugalom szigete. A nyugalom szigete offers pet-friendly accommodation in Dunakeszi. The property is 16 km from Budapest and free private parking is offered. Ubytování A nyugalom szigete se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kikelet Panzio

9,1

Kikelet Panzio

Ubytování (Penzion) Kikelet Panzio. Okouzlující Kikelet Pansio se nachází v klidné rekreační oblasti, 200 metrů od Dunaje a 25 minut jízdy od centra Budapešti. Ubytování Kikelet Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Part Cafe Panzió

8,7

Part Cafe Panzió

Ubytování (Penzion) Part Cafe Panzió. Offering an à la carte restaurant right on the Danube riverbank, Part Cafe Panzió is located in Dunakeszi. Free WiFi is available. Ubytování Part Cafe Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerendaház a Dunánál

Gerendaház a Dunánál

Ubytování (Prázdninový dům) Gerendaház a Dunánál. Gerendaház a Dunánál is located in Dunakeszi and offers a terrace. Ubytování Gerendaház a Dunánál se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dunakeszi

Město Dunakeszi se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Dunakeszi.