Hledat

Ubytování

Ubytování město Kóspallag

Ve městě Kóspallag (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kóspallag

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kóspallag

Börzsöny Apartman

9,6

Börzsöny Apartman

Ubytování (Apartmán) Börzsöny Apartman. Situated in Kóspallag in the Pest region, Börzsöny Apartman has a terrace and mountain views. Ubytování Börzsöny Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Börzsönyi Szabadidőközpont

9,3

Börzsönyi Szabadidőközpont

Ubytování (Kemp) Börzsönyi Szabadidőközpont. Börzsönyi Szabadidőközpont se nachází Kóspallagu a nabízí ubytování s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Börzsönyi Szabadidőközpont se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel

8,8

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Szent Orbán Erdei Wellness Hotel. Offering an outdoor pool and an indoor pool, Szent Orbán Erdei Wellness Hotel is located in Kóspallag in the Danube-Ipoly National Park, 22 km from the... Ubytování Szent Orbán Erdei Wellness Hotel se nachází ve městě Kóspallag (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borzsony Apartman

Borzsony Apartman

Ubytování (Apartmán) Borzsony Apartman. Borzsony Apartman is situated in Kóspallag. The accommodation is 20 km from Velence. Ubytování Borzsony Apartman se nachází ve městě Kóspallag (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Kóspallag

Město Kóspallag se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kóspallag.