Hledat

Ubytování

Ubytování město Kemence

Ve městě Kemence (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kemence

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kemence

Mikla Vendégház

8,7

Mikla Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Mikla Vendégház. Mikla Vendégház is a holiday home quietly located in Kemence, 5 km from the Slovakian border, and features a garden with a patio, a children’s playground... Ubytování Mikla Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemence Vendégház

8,1

Kemence Vendégház

Ubytování (Penzion – hostinec) Kemence Vendégház. Kemence Vendégház in Kemence features a garden and a terrace. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Kemence Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kissvendégház

Kissvendégház

Ubytování (Apartmán) Kissvendégház. Boasting accommodation with a patio, Kissvendégház is set in Kemence. The apartment features garden views and is 39 km from Levice. Ubytování Kissvendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kemence

Město Kemence se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kemence.