Hledat

Ubytování

Ubytování město Budaörs

Ve městě Budaörs (Maďarsko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Budaörs

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Budaörs

Rozsé Apartman

9,6

Rozsé Apartman

Ubytování (Apartmán) Rozsé Apartman. Set in Budaörs in the Pest region, Rozsé Apartman features a balcony and garden views. Ubytování Rozsé Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Townhouse on Budapest border

9,6

Townhouse on Budapest border

Ubytování (Prázdninový dům) Townhouse on Budapest border. Located in Budaörs, Townhouse on Budapest border offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Townhouse on Budapest border se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Helga Vendégház

9,6

Helga Vendégház

Ubytování (Penzion) Helga Vendégház. Featuring a garden, Helga Vendégház is set in Budaörs. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Helga Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Anna Apartment

9,5

Anna Apartment

Ubytování (Apartmán) Anna Apartment. Set a 10-minute drive from Budapest's centre, Anna Apartment features free WiFi, free parking and barbecue facilities. Ubytování Anna Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Csiki Apartman

9,2

Csiki Apartman

Ubytování (Apartmán) Csiki Apartman. Csiki Apartman se nachází 13 km od centra Budapešti a nabízí bezplatný přístup k sezónnímu venkovnímu bazénu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Csiki Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Adler Hotel

9,1

Adler Hotel

Ubytování (Hotel) Adler Hotel. Hotel Adler se nachází 1 km od dálnice M1 a M7. Nabízí klimatizované pokoje s TV a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Adler Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Attila-Apartman Budaörs

9

Attila-Apartman Budaörs

Ubytování (Apartmán) Attila-Apartman Budaörs. Attila-Apartman Budaörs is set in Budaörs and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Attila-Apartman Budaörs se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Varga-ház panzió

8,9

Varga-ház panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Varga-ház panzió. Varga-ház panzió se nachází v Budaörsu, 40 km od Ostrihomu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Varga-ház panzió se nachází ve městě Budaörs (Maďarsko - Pest).

Mini Vendégház Budaörs

8,9

Mini Vendégház Budaörs

Ubytování (Penzion) Mini Vendégház Budaörs. The Mini Vendégház is located in Budaörs and offers studios with cable TV and free WiFi access. Ubytování Mini Vendégház Budaörs se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Attila's House

8,8

Attila's House

Ubytování (Penzion) Attila's House. Attila's House se nachází ve městě Budaörs, 13 km od centra Budapešti. Ubytování Attila's House se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Holiday Inn Budapest-Budaörs

8,8

Holiday Inn Budapest-Budaörs

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Budapest-Budaörs. The Holiday Inn Budapest-Budaörs is situated at the western gate to Budapest, offering easy access from the Vienna-Balaton highways M1 and M7 and free... Ubytování Holiday Inn Budapest-Budaörs se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Adler Panzio

8,5

Adler Panzio

Ubytování (Penzion) Adler Panzio. Adler Panzió se nachází v centru Budaörsu, u západní brány do Budapešti a přibližně 100 metrů od sjezdu z dálnice M1-M7. Ubytování Adler Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Olympos Panzió

8,4

Olympos Panzió

Ubytování (Penzion) Olympos Panzió. Olympos Panzió se nachází na okraji Budapešti, 8 km od Řetězového mostu a Budínského hradu, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, volný přístup k tenisovým... Ubytování Olympos Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Peregrino Panzió

6,8

Peregrino Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Peregrino Panzió. Peregrino Panzió se nachází v Budaörs, 5 minut jízdy od sjezdu z dálnice M1-M7. Ubytování Peregrino Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Private Family Villa

Private Family Villa

Ubytování (Vila) Private Family Villa. Private Family Villa is set in Budaörs and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Private Family Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Ubytování (Prázdninový dům) Tiny house in preffered location next to Budapest.. Located in Budaörs in the Pest region, Tiny house in preffered location next to Budapest. Features a patio and garden views. Ubytování Tiny house in preffered location next to Budapest. se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Tiny house in preffered location next to Budapest.

Ubytování (Prázdninový dům) Tiny house in preffered location next to Budapest.. Tiny house in preffered location next to Budapest. Is set in Budaörs and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Tiny house in preffered location next to Budapest. se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

SpencerHill Rooms

SpencerHill Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) SpencerHill Rooms. SpencerHill Rooms is located in Budaörs. The accommodation is 36 km from Visegrád. A flat-screen TV is provided. Ubytování SpencerHill Rooms se nachází ve městě Budaörs (Maďarsko - Pest).

Luca Holiday Hous

Luca Holiday Hous

Ubytování (Apartmán) Luca Holiday Hous. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Luca Holiday Hous provides accommodation in Budaörs with free WiFi and garden views. Ubytování Luca Holiday Hous se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Budaörs

Město Budaörs se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Budaörs.