Hledat

Ubytování

Ubytování město Dobogoko

Ve městě Dobogoko (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dobogoko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobogoko

Dobogókő Jurtaszállás

8,4

Dobogókő Jurtaszállás

Ubytování (Luxusní stan) Dobogókő Jurtaszállás. Dobogókő Jurtaszállás se nachází v obci Dobogókő, 100 metrů od sjezdovek Dobogókő a 27 km od Budapešti. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování Dobogókő Jurtaszállás se nachází ve městě Dobogoko (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa House

8,2

Villa House

Ubytování (Penzion) Villa House. Surrounded by woods, Dobogoko’s Villa House is set in the Pilis area and features free Wi-Fi access across the property and a TV in the en-suite rooms. Ubytování Villa House se nachází ve městě Dobogoko (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platán Panzió

8

Platán Panzió

Ubytování (Penzion) Platán Panzió. Platán Panzió is located in the village of Dobogókő in Pilis Mountains; it features a restaurant and a garden with a terrace. Ubytování Platán Panzió se nachází ve městě Dobogoko (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALMA-FA-HÁZ vendegház

ALMA-FA-HÁZ vendegház

Ubytování (Apartmán) ALMA-FA-HÁZ vendegház. ALMA-FA-HÁZ vendegház is situated in Dobogoko and offers a restaurant, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování ALMA-FA-HÁZ vendegház se nachází ve městě Dobogoko (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dobogoko

Město Dobogoko se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Dobogoko.