Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Český Krumlov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Český Krumlov

Lipno Beach Apartment

10

Lipno Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Lipno Beach Apartment. Apartmán Lipno Beach se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 600 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Beach Apartment se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

KORZO Couple

10

KORZO Couple

UbytováníKORZO Couple. KORZO Couple se nachází v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov, 1,2 km od Lipenské přehrady a 31 km od hlavního náměstí. Ubytování KORZO Couple se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Molo Lipno

10

Apartmán Molo Lipno

UbytováníApartmán Molo Lipno. Apartmán Molo Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 32 km od hradu Český Krumlov a 1,5 km od Lipenské přehrady, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Molo Lipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou

10

Apartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou

UbytováníApartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou. Apartmán LEO č. 8 Lipno nad Vltavou se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Šakal

10

Apartmán Šakal

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šakal. Apartmán Šakal se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Šakal se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35

10

Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35

UbytováníNámořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35. Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,7 km od vodní nádrže Lipno, 31 km od hlavního náměstí a 32 km od otáčivého... Ubytování Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35 se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside

10

Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside

UbytováníLipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside. Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside se nachází v Loučovicích, 38 km od zámku Český Krumlov a 2,1 km od Lipenské přehrady, a nabízí zahradu a... Ubytování Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside se nachází ve městě Loučovice (Česko - Jihočeský kraj).

Hobití apartmán - Bilbo

10

Hobití apartmán - Bilbo

UbytováníHobití apartmán - Bilbo. Hobití apartmán - Bilbo se nachází v Černé v Pošumaví, 23 km od zámku Český Krumlov a 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Hobití apartmán - Bilbo se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Lipno

10

Chata Lipno

UbytováníChata Lipno. Chata Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 29 km od hradu Český Krumlov a 12 km od Lipenské přehrady, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chata Lipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa U Effoucha

10

Chalupa U Effoucha

UbytováníChalupa U Effoucha. Chalupa U Effoucha se nachází v Lipně nad Vltavou, 3,4 km od Lipenské přehrady a 31 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chalupa U Effoucha se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Výhledy Lipno

10

Apartmán Výhledy Lipno

UbytováníApartmán Výhledy Lipno. Apartmán Výhledy Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1,2 km od Lipenské přehrady, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Výhledy Lipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home

10

Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home

UbytováníHoliday House U Hájenky 7L Lipno Home. Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home se nachází v Lipně nad Vltavou, 38 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Masná 130

10

Masná 130

UbytováníMasná 130. Masná 130 má ideální polohu přímo v centru Českého Krumlova a nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Masná 130 se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Treehouse Zlatá Koruna

10

Treehouse Zlatá Koruna

Ubytování (Chata) Treehouse Zlatá Koruna. Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, 200 metrů od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí zahradu, terasu a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Villa Park Lipno 206

10

Villa Park Lipno 206

Ubytování (Vila) Villa Park Lipno 206. Villa Park Lipno 206 nabízí ubytování v Lipně nad Vltavou, 1,2 km od Lipenské přehrady. Promenáda je vzdálena 1,1 km od vily. Ubytování Villa Park Lipno 206 se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Villa Park Lipno 206 má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa Park Lipno 206 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Srdce Vltavy

10

Apartmán Srdce Vltavy

Ubytování (Privát) Apartmán Srdce Vltavy. Apartmán Srdce Vltavy se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Z apartmánu se otevírá výhled na hory. Ubytování Apartmán Srdce Vltavy se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Srdce Vltavy má celkové hodnocení 10. Pro Privát Apartmán Srdce Vltavy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Relax

10

Relax

UbytováníRelax. Relax se nachází v obci Zlatá Koruna, 7,8 km od zámku Český Krumlov, 23 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od otáčivého hlediště. Ubytování Relax se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Chata na soutoku

10

Chata na soutoku

UbytováníChata na soutoku. Chata na soutoku se nachází v Kaplicích, 24 km od zámku Český Krumlov a 34 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Chata na soutoku se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Cácorka

10

Chalupa Cácorka

UbytováníChalupa Cácorka. Chalupa Cácorka se nachází asi 15 km od Lipenské přehrady a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Chalupa Cácorka se nachází ve městě Přední Výtoň (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday House U Hájenky 12L Lipno Home

10

Holiday House U Hájenky 12L Lipno Home

UbytováníHoliday House U Hájenky 12L Lipno Home. Nachází se pouhých 37 km od zámku Český Krumlov, Holiday House U Hájenky 12L Lipno Home se nachází v Lipně nad Vltavou a nabízí zahradu, terasu a sdílenou... Ubytování Holiday House U Hájenky 12L Lipno Home se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment 23

9,9

Apartment 23

Ubytování (Apartmán) Apartment 23. Apartmán 23 má výhodnou polohu v centru Českého Krumlova, v těsné blízkosti zámku Český Krumlov a hlavního náměstí v Českém Krumlově a 4,2 km od otáčivého... Ubytování Apartment 23 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment 23 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment 23 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Molo-Lipno Residence B202

9,9

Molo-Lipno Residence B202

UbytováníMolo-Lipno Residence B202. Molo-Lipno Residence B202 se nachází v Lipně nad Vltavou, 32 km od hradu Český Krumlov a 1,4 km od Lipenské přehrady, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Molo-Lipno Residence B202 se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Villa Waldhaus

9,9

Villa Waldhaus

UbytováníVilla Waldhaus. Villa Waldhaus se nachází v Českém Krumlově, 3,1 km od zámku Český Krumlov, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Waldhaus se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Rezidence KUPEC

9,9

Rezidence KUPEC

UbytováníRezidence KUPEC. Rezidence KUPEC se nachází 25 km od zámku Český Krumlov a nabízí soukromou pláž, přímý přístup na sjezdovku a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence KUPEC se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Romany

9,9

Apartmány u Romany

UbytováníApartmány u Romany. Apartmány u Romany se nachází 7,5 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány u Romany se nachází ve městě Mirkovice (Česko - Jihočeský kraj).

APARTMÁN RIVIÉRA LIPNO 511-16

9,9

APARTMÁN RIVIÉRA LIPNO 511-16

UbytováníAPARTMÁN RIVIÉRA LIPNO 511-16. APARTMÁN RIVIÉRA LIPNO 511-16 se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 33 km od zámku Český Krumlov. Nabízí ubytování u pláže se zahradou a bezplatným... Ubytování APARTMÁN RIVIÉRA LIPNO 511-16 se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Kristian

9,9

Pension Kristian

Ubytování (Penzion) Pension Kristian. Pension Kristian se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Kristian se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Kuba

9,9

Apartmán Kuba

UbytováníApartmán Kuba. Apartmán Kuba se nachází u pláže ve Frymburku, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartmán Kuba se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Adalbert

9,9

Pension Adalbert

Ubytování (Penzion) Pension Adalbert. Pension Adalbert se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Pension Adalbert se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Lentilka

9,9

Lentilka

Ubytování (Apartmán) Lentilka. Apartmán Lentilka se nachází u pláže v Horní Plané. Nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde vybavení pro vodní sporty. Ubytování Lentilka se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lentilka má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Lentilka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Hořice na Šumavě

9,9

Apartmán Hořice na Šumavě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hořice na Šumavě. Apartmán Hořice na Šumavě se nachází v Hořicích na Šumavě. Nabízí bazén, výhled na hory, balkon, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě se nachází ve městě Hořice na Šumavě (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Hořice na Šumavě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Hořice na Šumavě momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartment Marie II.

9,9

Apartment Marie II.

Ubytování (Apartmán) Apartment Marie II.. Apartmán Marie II. se nachází v Lipně nad Vltavou, 2,2 km od lanovky Promenádní a 13 minut chůze od lanovky Jezerní. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Marie II. se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Marie II. má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Marie II. momentálně evidujeme 6 recenzí.

Domeček / Tiny House

9,9

Domeček / Tiny House

Ubytování (Apartmány) Domeček / Tiny House. Domeček / Tiny House se nachází v Českém Krumlově, 700 metrů od zámku Český Krumlov, 400 metrů od hlavního náměstí a 600 metrů od otáčivého hlediště. Ubytování Domeček / Tiny House se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Erika

9,9

Apartman Erika

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika. Apartman Erika se nachází ve Frymburku, pouhých 7 km od vleku Frymburk. Nabízí ubytování u pláže, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Duškovi

9,9

Ubytování Duškovi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Duškovi. Ubytování Duškovi najdete na klidném místě v pěší vzdálenosti od vodní nádrže Lipno, 400 metrů od lyžařského areálu Lipno a aquaparku Aquaworld Lipno. Ubytování Ubytování Duškovi se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování Duškovi má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Ubytování Duškovi momentálně evidujeme 37 recenzí.

Orange Loft Apartment

9,9

Orange Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Orange Loft Apartment. Orange Loft Apartment se nachází 6 km od Českého Krumlova. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a zahradu s pergolou. Ubytování Orange Loft Apartment se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Orange Loft Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Orange Loft Apartment momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartment Marie

9,9

Apartment Marie

Ubytování (Apartmán) Apartment Marie. Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi a velkou terasu s výhledem na jezero. Lipenská stezka korunami stromů je vzdálená 1,8 km. Ubytování Apartment Marie se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Marie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Marie momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartament A121 Molo Lipno s infrasaunou - Residence Koubek

9,9

Apartament A121 Molo Lipno s infrasaunou - Residence Koubek

UbytováníApartament A121 Molo Lipno s infrasaunou - Residence Koubek. Apartament A121 Molo Lipno s infrasaunou - Residence Koubek se nachází v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1 km od Lipenské přehrady, a... Ubytování Apartament A121 Molo Lipno s infrasaunou - Residence Koubek se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán na Žlábku

9,9

Apartmán na Žlábku

UbytováníApartmán na Žlábku. Apartmán na Žlábku se nachází v Horní Plané, 25 km od zámku Český Krumlov, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán na Žlábku se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Modrý jelen

9,9

Modrý jelen

Ubytování (Bed and breakfast) Modrý jelen. Modrý jelen se nachází v Lipně nad Vltavou, jen 2,4 km od přehrady Lipno a 2,5 km od lanovky Jezerní. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Modrý jelen se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Modrý jelen má celkové hodnocení 9,9. Pro Bed and breakfast Modrý jelen momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Frymburk

9,9

Penzion Frymburk

Ubytování (Penzion) Penzion Frymburk. Penzion Frymburk se nachází ve Frymburku, 1,5 km od vleku Frymburk, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu, lyžárnu a společný lounge. Ubytování Penzion Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Frymburk má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Frymburk momentálně evidujeme 22 recenzí.

Hygge Apartments

9,9

Hygge Apartments

UbytováníHygge Apartments. Hygge Apartments se nachází v Rožmberku nad Vltavou, pouhých 25 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Hygge Apartments se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Krakovice

9,8

Penzion Krakovice

Ubytování (Penzion) Penzion Krakovice. Penzion Krakovice, historický kamenný statek, se nachází v Kaplici, v odlehlé oblasti obklopené přírodou, 15 km od Českého Krumlova. Ubytování Penzion Krakovice se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Krakovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Krakovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Nela

9,8

Chata Nela

Ubytování (Chata) Chata Nela. Chata Nela se nachází v Horní Plané a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Chata Nela se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata Nela má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Nela momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán Andrea

9,8

Apartmán Andrea

UbytováníApartmán Andrea. Apartmán Andrea se nachází v Loučovicích, 34 km od zámku Český Krumlov, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, úschovnu zavazadel a soukromý check-in a... Ubytování Apartmán Andrea se nachází ve městě Loučovice (Česko - Jihočeský kraj).

B-Apartment - Lipnohome

9,8

B-Apartment - Lipnohome

Ubytování (Apartmán) B-Apartment - Lipnohome. Apartmán B - Lipnohome se nachází v Lipně nad Vltavou, jen 1,3 km od Lipenské přehrady a 1,4 km od lanovky Jezerní. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování B-Apartment - Lipnohome se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování B-Apartment - Lipnohome má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán B-Apartment - Lipnohome momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Návrat

9,8

Penzion Návrat

Ubytování (Penzion) Penzion Návrat. Penzion Návrat se nachází v Českém Krumlově, asi 4 km od hradu a zámku Český Krumlov i od hlavního náměstí. Ubytování Penzion Návrat se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Návrat má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Návrat momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

UbytováníChalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází přibližně 23 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).

HausLipno

9,8

HausLipno

Ubytování (Apartmán) HausLipno. HausLipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,8 km od Lipenské přehrady a 2,9 km od Stezky korunami stromů. Ubytování HausLipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).