Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pohorská Ves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pohorská Ves

Penzion Jelení Vyhlídka

9,3

Penzion Jelení Vyhlídka

Ubytování (Penzion) Penzion Jelení Vyhlídka. Penzion Jelení Vyhlídka se nachází v obci Dolní Příbraní a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Jelení Vyhlídka se nachází ve městě Pohorská Ves (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Dolní Příbraní

Holiday Home Dolní Příbraní

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dolní Příbraní. Holiday Home Dolní Příbraní is located in Dolní Příbraní. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytování Holiday Home Dolní Příbraní se nachází ve městě Pohorská Ves (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Dolní Příbraní nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Žofínská hájenka

Žofínská hájenka

Ubytování (Chata) Žofínská hájenka. Žofínská hájenka se nachází v obci Leopoldov v Jihočeském kraji a nabízí terasu a zahradu. Ubytování Žofínská hájenka se nachází ve městě Pohorská Ves (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Žofínská hájenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.