Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kájov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kájov

Orange Loft Apartment

9,9

Orange Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Orange Loft Apartment. Orange Loft Apartment se nachází 6 km od Českého Krumlova. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a zahradu s pergolou. Ubytování Orange Loft Apartment se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Orange Loft Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Orange Loft Apartment momentálně evidujeme 100 recenzí.

Selsky Dvur

9,7

Selsky Dvur

Ubytování (Apartmán) Selsky Dvur. Klidný Selský Dvůr se nachází v Kladné, 1 km od Kájova a 4,5 km od historického města Český Krumlov. Ubytování Selsky Dvur se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Selsky Dvur má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Selsky Dvur momentálně evidujeme 27 recenzí.

Orange House

9,7

Orange House

Ubytování (Chata) Orange House. Orange House se nachází v obci Kladenské Rovné, pouhých 44 km od německého Bad Leonfeldenu. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Orange House se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).

U Svatého Petra

9,5

U Svatého Petra

Ubytování (Apartmán) U Svatého Petra. U Svatého Petra se nachází v obci Kájov, necelých 10 minut jízdy od přehrady Lipno, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování U Svatého Petra se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Svatého Petra má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Svatého Petra momentálně evidujeme 95 recenzí.

Apartmán Kájov

8,8

Apartmán Kájov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kájov. Apartmán Kájov se nachází v obci Kájov v budově z roku 2012 a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Kájov se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Kájov má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Kájov momentálně evidujeme 50 recenzí.

Bezbariérové ubytování na statku

8,7

Bezbariérové ubytování na statku

UbytováníBezbariérové ubytování na statku. Bezbariérové ubytování na statku se nachází v Kájově, 30 km od náměstí Přemysla Otakara II., 6,7 km od otáčivého hlediště a 9 km od hlavního náměstí. Ubytování Bezbariérové ubytování na statku se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).

Co by kamenem

8,6

Co by kamenem

Ubytování (Apartmán) Co by kamenem. Co by Kamenem se zahradou se nachází v Kájově, 5 km od Českého Krumlova. Apartmán zahrnuje 2 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a ledničkou. Ubytování Co by kamenem se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U Českého Krumlova

8,4

Apartmán U Českého Krumlova

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Českého Krumlova. Apartmán U Českého Krumlova se nachází ve vesnici Kájov a nabízí soukromý bazén, ​​výhled do zahrady, terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán U Českého Krumlova se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán U Českého Krumlova má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmán U Českého Krumlova momentálně evidujeme 20 recenzí.

Kájovská hospoda

8

Kájovská hospoda

Ubytování (Penzion) Kájovská hospoda. Tento penzion se nachází v malé obci Kájov, 4 km od historického centra města Český Krumlov. Ubytování Kájovská hospoda se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kájovská hospoda má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Kájovská hospoda momentálně evidujeme 161 recenzí.

MiJa apartmán

MiJa apartmán

Ubytování (Apartmán) MiJa apartmán. Apartmán MiJa se nachází v Kájově. Nabízí společný lounge, zázemí pro grilování, terasu, zahradu a možnost zapůjčení jízdních kol. Ubytování MiJa apartmán se nachází ve městě Kájov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán MiJa apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán L M

Apartmán L M

Ubytování (Apartmán) Apartmán L M. Apartmán L M is located in Kájov and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartmán L M se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U Krumlova

Apartmán U Krumlova

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Krumlova. Located in Kájov in the South Bohemia region, Apartmán U Krumlova features a terrace and garden views. Ubytování Apartmán U Krumlova se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).

Magda

Magda

Ubytování (Prázdninový dům) Magda. Magda se nachází v Kájově a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům leží 4,3 km od Českého Krumlova. Ubytování Magda se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).

Staré Dobrkovice E3/2

Staré Dobrkovice E3/2

Ubytování (Apartmán) Staré Dobrkovice E3/2. Staré Dobrkovice E3/2 se nachází v Kájově, 44 km od města Bad Leonfelden. Ubytování Staré Dobrkovice E3/2 se nachází ve městě Kájov (Česko - Jihočeský kraj).