Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Holubov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Holubov

Ubytování Na Vyhlídce

9,6

Ubytování Na Vyhlídce

Ubytování (Apartmán) Ubytování Na Vyhlídce. Ubytování Na Vyhlídce se nachází v Holubově, 15 km od Českého Krumlova, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Na Vyhlídce se nachází ve městě Holubov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Na Vyhlídce má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování Na Vyhlídce momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion u Sevcu

9,3

Penzion u Sevcu

Ubytování (Penzion) Penzion u Sevcu. Penzion u Ševců se nachází v Holubově a nabízí zahradu, terasu, bar a restauraci s nabídkou místní kuchyně. Ubytování Penzion u Sevcu se nachází ve městě Holubov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Sevcu má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion u Sevcu momentálně evidujeme 80 recenzí.

Chata U Ševců

9,1

Chata U Ševců

Ubytování (Chata) Chata U Ševců. Chata U Ševců se nachází v Holubově v Jihočeském kraji a nabízí balkon s výhledem do zahrady. Tato chata má také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata U Ševců se nachází ve městě Holubov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata U Ševců má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata U Ševců momentálně evidujeme 9 recenzí.

Horská chata - Český Krumlov

Horská chata - Český Krumlov

Ubytování (Chata) Horská chata - Český Krumlov. Horská chata - Český Krumlov se nachází v Holubově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Horská chata - Český Krumlov se nachází ve městě Holubov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Horská chata - Český Krumlov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.