Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zlatá Koruna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zlatá Koruna

Treehouse Zlatá Koruna

10

Treehouse Zlatá Koruna

Ubytování (Chata) Treehouse Zlatá Koruna. Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, 200 metrů od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí zahradu, terasu a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně

9,5

Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně

Ubytování (Penzion) Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně. Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně se nachází v obci Zlatá Koruna, 1,7 km od kláštera, a nabízí sezonní venkovní bazén, gril a restauraci. Ubytování Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně momentálně evidujeme 84 recenzí.

Hostinec Na Letné - penzion

9

Hostinec Na Letné - penzion

Ubytování (Penzion) Hostinec Na Letné - penzion. Hostinec Na Letné - penzion se nachází ve Zlaté Koruně v Jihočeském kraji, 1,6 km od kláštera Zlatá Koruna. Nabízí gril, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Hostinec Na Letné - penzion se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec Na Letné - penzion má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Hostinec Na Letné - penzion momentálně evidujeme 95 recenzí.

Apartmán Zlata Koruna

8,9

Apartmán Zlata Koruna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zlata Koruna. Apartmán Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, 1 km od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Zlata Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Zlata Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Zlata Koruna momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion a kemp Koruna

8,1

Penzion a kemp Koruna

Ubytování (Penzion) Penzion a kemp Koruna. Penzion a kemp Koruna se nachází v obci Zlatá Koruna, nedaleko kláštera a 300 metrů od centra obce. Ubytování Penzion a kemp Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a kemp Koruna má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion a kemp Koruna momentálně evidujeme 55 recenzí.

Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice

Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice

Ubytování (Vila) Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice. Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice is located in Zlatá Koruna. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)