Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zlatá Koruna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zlatá Koruna

Treehouse Zlatá Koruna

10

Treehouse Zlatá Koruna

Ubytování (Chata) Treehouse Zlatá Koruna. Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, 200 metrů od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí zahradu, terasu a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Relax

10

Relax

UbytováníRelax. Relax se nachází v obci Zlatá Koruna, 7,8 km od zámku Český Krumlov, 23 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od otáčivého hlediště. Ubytování Relax se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně

9,5

Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně

Ubytování (Penzion) Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně. Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně se nachází v obci Zlatá Koruna, 1,7 km od kláštera, a nabízí sezonní venkovní bazén, gril a restauraci. Ubytování Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Na Podlesí ve Zlaté Koruně momentálně evidujeme 84 recenzí.

Hostinec Na Letné - penzion

9

Hostinec Na Letné - penzion

Ubytování (Penzion) Hostinec Na Letné - penzion. Hostinec Na Letné - penzion se nachází ve Zlaté Koruně v Jihočeském kraji, 1,6 km od kláštera Zlatá Koruna. Nabízí gril, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Hostinec Na Letné - penzion se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hostinec Na Letné - penzion má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Hostinec Na Letné - penzion momentálně evidujeme 95 recenzí.

Appartement Camping Paradijs

9

Appartement Camping Paradijs

UbytováníAppartement Camping Paradijs. Appartement Camping Paradijs se nachází ve Zlaté Koruně, 6,4 km od zámku Český Krumlov a 20 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Appartement Camping Paradijs se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Zlata Koruna

8,9

Apartmán Zlata Koruna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zlata Koruna. Apartmán Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, 1 km od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Zlata Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Zlata Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Zlata Koruna momentálně evidujeme 24 recenzí.

Mobilhome Camping Paradijs

8,3

Mobilhome Camping Paradijs

UbytováníMobilhome Camping Paradijs. Mobilhome Camping Paradijs se nachází ve Zlaté Koruně, pouhých 6,4 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Mobilhome Camping Paradijs se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion a kemp Koruna

8,1

Penzion a kemp Koruna

Ubytování (Penzion) Penzion a kemp Koruna. Penzion a kemp Koruna se nachází v obci Zlatá Koruna, nedaleko kláštera a 300 metrů od centra obce. Ubytování Penzion a kemp Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion a kemp Koruna má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion a kemp Koruna momentálně evidujeme 55 recenzí.

Retro maringotka č. 1 / Retro-trailer Nr. 1

8

Retro maringotka č. 1 / Retro-trailer Nr. 1

UbytováníRetro maringotka č. 1 / Retro-trailer Nr. 1. Retro maringotka č. se nachází 6,4 km od zámku Český Krumlov a 20 km od náměstí Přemysla Otakara II. ve Zlaté Koruně. 1 / Retro-trailer Nr. Ubytování Retro maringotka č. 1 / Retro-trailer Nr. 1 se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice

Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice

Ubytování (Vila) Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice. Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice is located in Zlatá Koruna. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Chalupa u Ludmily - Zlatá Koruna - Plešovice se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Zahrada nad řekou, restaurace a kavárna - PARKOVÁNÍ GRÁTIS

Penzion Zahrada nad řekou, restaurace a kavárna - PARKOVÁNÍ GRÁTIS

Ubytování (Penzion) Penzion Zahrada nad řekou, restaurace a kavárna - PARKOVÁNÍ GRÁTIS. Penzion Zahrada nad řekou, restaurace se nachází ve Zlaté Koruně, 400 metrů od kláštera Zlatá Koruna. Ubytování Penzion Zahrada nad řekou, restaurace a kavárna - PARKOVÁNÍ GRÁTIS se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).