Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velešín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velešín

Apartments Cederika

8,9

Apartments Cederika

Ubytování (Apartmán) Apartments Cederika. Apartments Cederika v obci Věžovatá Pláně jsou obklopené přírodou a mají velkou zahradu s dětským hřištěm a malým sezónním bazénem. Ubytování Apartments Cederika se nachází ve městě Velešín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments Cederika má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartments Cederika momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion Vintage

8,8

Penzion Vintage

Ubytování (Penzion) Penzion Vintage. Penzion Vintage ve Velešíně nabízí ubytování se zázemím pro grilování a zahradou. Dále zde je terasa a bar. Ubytování Penzion Vintage se nachází ve městě Velešín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Vintage má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Vintage momentálně evidujeme 26 recenzí.

Pension Libra

7,6

Pension Libra

Ubytování (Penzion) Pension Libra. Pension Libra se nachází v bezprostřední blízkosti městečka Velešín a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Libra se nachází ve městě Velešín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Libra má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Pension Libra momentálně evidujeme 44 recenzí.

Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov

Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov

Ubytování (Hotel) Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov. Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov se nachází ve Velešíně. Nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Pension & Restaurant U Koňské dráhy Holkov se nachází ve městě Velešín (Česko - Jihočeský kraj).