Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vyšší Brod

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vyšší Brod

Penzion Romance

9,2

Penzion Romance

Ubytování (Penzion) Penzion Romance. Penzion Romance se nachází ve Vyšším Brodě a nabízí apartmány s koupelnou a kuchyní, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Romance se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Romance má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Romance momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion U Candru

9,2

Penzion U Candru

Ubytování (Penzion) Penzion U Candru. Penzion U Candru se nachází ve Vyšším Brodě a nabízí zázemí pro vodní sporty, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, prostor na zavazadla, terasu a... Ubytování Penzion U Candru se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Candru má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Candru momentálně evidujeme 62 recenzí.

Pension Inge

9,1

Pension Inge

Ubytování (Penzion) Pension Inge. Pension Inge se nachází ve Vyšším Brodě. Nabízí sdílenou kuchyni, restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště na místě. Ubytování Pension Inge se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Inge má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Inge momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartmány Nikola

8,8

Apartmány Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nikola. Apartmány Nikola se nacházejí ve Vyšším Brodě, přímo na břehu řeky Vltavy a 350 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Apartmány Nikola se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nikola má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány Nikola momentálně evidujeme 72 recenzí.

Hotel Šumava

8,7

Hotel Šumava

Ubytování (Hotel) Hotel Šumava. Hotel Šumava se nachází na horním náměstí ve Vyšším Brodě, 9 km od lyžařského střediska Stemstein. Nabízí pokoje s TV a koupelnou. Ubytování Hotel Šumava se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Šumava má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Šumava momentálně evidujeme 144 recenzí.

Hotel Albatros

8,5

Hotel Albatros

Ubytování (Hotel) Hotel Albatros. Hotel Albatros se nachází na břehu Lipenského jezera a nabízí pokoje s výhledem na jezero a balkonem. Ubytování Hotel Albatros se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Hastrmana

8,1

Apartmány u Hastrmana

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Hastrmana. Apartmány u Hastrmana se nacházejí ve Vyšším Brodě, 41 km od Českých Budějovic. Nabízejí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány u Hastrmana se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovna Pod Hrází

7,5

Ubytovna Pod Hrází

Ubytování (Hostel) Ubytovna Pod Hrází. Ubytovna Pod Hrází se nachází ve Vyšším Brodě a nabízí sdílenou kuchyň, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovna Pod Hrází se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovna Pod Hrází má celkové hodnocení 7,5. Pro Hostel Ubytovna Pod Hrází momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hotel Panský dům 1 s.r.o.

7,3

Hotel Panský dům 1 s.r.o.

Ubytování (Hotel) Hotel Panský dům 1 s.r.o.. Hotel Panský dům se nachází ve Vyšším Brodu, 400 metrů od břehu Vltavy. Nabízí pivnici s letní terasou a restauraci podávající českou kuchyni. Ubytování Hotel Panský dům 1 s.r.o. se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panský dům 1 s.r.o. má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Panský dům 1 s.r.o. momentálně evidujeme 39 recenzí.

Pension Vyhlídka

7,2

Pension Vyhlídka

Ubytování (Prázdninový areál) Pension Vyhlídka. Prázdninový areál Pension Vyhlídka je vzdálený pouhých 150 metrů od břehů Lipenského jezera na řece Vltavě. Ubytování Pension Vyhlídka se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Vyhlídka má celkové hodnocení 7,2. Pro Prázdninový areál Pension Vyhlídka momentálně evidujeme 26 recenzí.

Statek Křížové pole

7

Statek Křížové pole

Ubytování (Apartmány) Statek Křížové pole. Statek Křížové pole se nachází ve Vyšším Brodě v Jihočeském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Statek Křížové pole se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Krotkých - Vyšší Brod

Penzion U Krotkých - Vyšší Brod

Ubytování (Apartmán) Penzion U Krotkých - Vyšší Brod. Penzion U Krotků - Vyšší Brod se nachází ve Vyšším Brodě. Nabízí gril, zahradu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Penzion U Krotkých - Vyšší Brod se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Penzion U Krotkých - Vyšší Brod nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Dům u řeky

Dům u řeky

Ubytování (Apartmány) Dům u řeky. Featuring a garden and free WiFi, Dům u řeky provides accommodation in Vyšší Brod. Ubytování Dům u řeky se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Apartment Vyssi Brod 05

Holiday Apartment Vyssi Brod 05

Ubytování (Apartmán) Holiday Apartment Vyssi Brod 05. Prázdninový apartmán Vyšší Brod 05 se nachází v obci Kyselov a nabízí plně vybavenou kuchyni. Součástí apartmánu je obývací pokoj a TV. Ubytování Holiday Apartment Vyssi Brod 05 se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Holiday Apartment Vyssi Brod 05 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Jiruš

Ubytování Jiruš

Ubytování (Apartmán) Ubytování Jiruš. Ubytování Jiruš se nachází na pláži ve Vyšším Brodě a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Apartmán má 1 ložnici a kuchyň se sporákem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Ubytování Jiruš se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytování Jiruš nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Mikešů

U Mikešů

Ubytování (Privát) U Mikešů. U Mikešů se nachází ve Vyšším Brodě a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmá s kuchyňským koutem. K dispozici je také mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování U Mikešů se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Thurmberg

Chata Thurmberg

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Thurmberg. Chata Thurmberg se nachází ve Vyšším Brodě a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Chata Thurmberg se nachází ve městě Vyšší Brod (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata Thurmberg nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment with big garden in the beautiful nature

Apartment with big garden in the beautiful nature

Ubytování (Apartmán) Apartment with big garden in the beautiful nature. Apartment with big garden in the beautiful nature se nachází ve Vyšším Brodě v Jihočeském kraji, 14 km od Bad Leonfeldenu. Ubytování Apartment with big garden in the beautiful nature se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristucha

Kristucha

Ubytování (Prázdninový dům) Kristucha. Set in Vyšší Brod in the South Bohemia region, Kristucha has a patio and garden views. Ubytování Kristucha se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmens Vyšší Brod

Apartmens Vyšší Brod

Ubytování (Apartmán) Apartmens Vyšší Brod. Apartmens Vyšší Brod is located in Vyšší Brod. The accommodation is 35 km from Linz. Ubytování Apartmens Vyšší Brod se nachází ve městě Vyšší Brod (Česko - Jihočeský kraj).