Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rožmberk nad Vltavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rožmberk nad Vltavou

Hygge Apartments

9,9

Hygge Apartments

UbytováníHygge Apartments. Hygge Apartments se nachází v Rožmberku nad Vltavou, pouhých 25 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Hygge Apartments se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Fořta

9,6

Penzion U Fořta

UbytováníPenzion U Fořta. Penzion U Fořta se nachází v Rožmberku nad Vltavou, 26 km od zámku Český Krumlov a 49 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Penzion U Fořta se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Rožmberk Royale Pension

9,4

Rožmberk Royale Pension

Ubytování (Penzion) Rožmberk Royale Pension. Tento rodinný penzion stojí přímo u Vltavy, v centru Rožmberka nad Vltavou. Má velkou terasu s výhledem na hrad Rožmberk. Ubytování Rožmberk Royale Pension se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rožmberk Royale Pension má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Rožmberk Royale Pension momentálně evidujeme 181 recenzí.

Měšťanský dům Rožmberk 31

9,4

Měšťanský dům Rožmberk 31

UbytováníMěšťanský dům Rožmberk 31. Ubytování se nachází v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji. Zámek Český Krumlov je vzdálený 25 km. Ubytování Měšťanský dům Rožmberk 31 se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

No. 42

9,4

No. 42

Ubytování (Apartmán) No. 42. No. 42 se nachází v Rožmberku nad Vltavou, 100 metrů od nábřeží Vltavy a 120 metrů od místního hradu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i... Ubytování No. 42 se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování No. 42 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán No. 42 momentálně evidujeme 49 recenzí.

Holiday House U Kapitána

9,3

Holiday House U Kapitána

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House U Kapitána. Holiday House U Kapitána se nachází v centru Rožmberka nad Vltavou. Ubytování Holiday House U Kapitána se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday House U Kapitána má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday House U Kapitána momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chaloupka U Brány

9,3

Chaloupka U Brány

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka U Brány. Chaloupka U Brány se nachází v Rožmberku nad Vltavou a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaloupka U Brány se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Haničky

9,2

Penzion U Haničky

Ubytování (Penzion) Penzion U Haničky. Penzion U Haničky v Rožmberku nad Vltavou leží na břehu řeky a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U Haničky se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Haničky má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Haničky momentálně evidujeme 354 recenzí.

Hotel Studenec

8,9

Hotel Studenec

Ubytování (Hotel) Hotel Studenec. Hotel Studenec se nachází v Rožmberku nad Vltavou a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Hotel Studenec se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Studenec má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Studenec momentálně evidujeme 297 recenzí.

Pivovar Rožmberk

8,9

Pivovar Rožmberk

UbytováníPivovar Rožmberk. Pivovar Rožmberk se nachází v Rožmberku nad Vltavou, 25 km od zámku Český Krumlov, a nabízí ubytování s terasou, soukromým parkovištěm, restaurací a barem. Ubytování Pivovar Rožmberk se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Růže

8,8

Hotel Růže

Ubytování (Hotel) Hotel Růže. Hotel Růže sídlí v historické budově v centru Rožmberku nad Vltavou. Je zařízen v renesančním stylu a nabízí restauraci s terasou a pivnicí. Ubytování Hotel Růže se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Růže má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Růže momentálně evidujeme 155 recenzí.

Pension U Martina

8,6

Pension U Martina

Ubytování (Penzion) Pension U Martina. Pension U Martina se nachází v Rožmberku nad Vltavou v Jihočeském kraji, 39 km od rakouského Lince. Ubytování Pension U Martina se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension U Martina má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension U Martina momentálně evidujeme 141 recenzí.

Penzion U Kocoura

8,6

Penzion U Kocoura

Ubytování (Penzion) Penzion U Kocoura. Penzion U Kocoura se nachází v Rožmberku nad Vltavou a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na řeku. Součástí penzionu je bar s výběrem nápojů. Ubytování Penzion U Kocoura se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Kocoura má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kocoura momentálně evidujeme 272 recenzí.

Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18

8,6

Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18

Ubytování (Penzion) Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18. Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 se nachází v Rožmberku nad Vltavou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Ubytování Rožmberk nad Vltavou 18 momentálně evidujeme 28 recenzí.

Hotel U Martina

8,3

Hotel U Martina

Ubytování (Hotel) Hotel U Martina. Hotel U Martina sídlí v nově zrekonstruované historické budově ze 13. Ubytování Hotel U Martina se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel U Martina má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel U Martina momentálně evidujeme 253 recenzí.

Ubytování Start

8,1

Ubytování Start

Ubytování (Apartmán) Ubytování Start. Ubytování Start se nachází v Rožmberku nad Vltavou. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na řeku a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Ubytování Start se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování Start má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Ubytování Start momentálně evidujeme 17 recenzí.

Pension Rybářská Bašta

7,9

Pension Rybářská Bašta

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Rybářská Bašta. Pension Rybářská Bašta se nachází v Rožmberku nad Vltavou, zhruba 10 km od Lipenské přehrady. Ubytování Pension Rybářská Bašta se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Rybářská Bašta má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion – hostinec Pension Rybářská Bašta momentálně evidujeme 96 recenzí.

Hotel u Martina - Kocábka

7,8

Hotel u Martina - Kocábka

Ubytování (Hotel) Hotel u Martina - Kocábka. Hotel u Martina - Kocábka stojí v historickém centru Rožmberka nad Vltavou. Nabízí restauraci zařízenou ve stylu pirátské lodi se širokým výběrem rumů. Ubytování Hotel u Martina - Kocábka se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel u Martina - Kocábka má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel u Martina - Kocábka momentálně evidujeme 173 recenzí.

Garni Hotel Studenec Rožmberk

Garni Hotel Studenec Rožmberk

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Studenec Rožmberk. Garni Hotel Studenec Rožmberk features a restaurant, bar, a garden and terrace in Rožmberk nad Vltavou. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Garni Hotel Studenec Rožmberk se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Rožmberk Inn

Rožmberk Inn

Ubytování (Penzion) Rožmberk Inn. Rožmberk Inn is set in Rožmberk nad Vltavou and features a bar and a garden. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Rožmberk Inn se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Rosenberg

Apartmány Rosenberg

Ubytování (Apartmány) Apartmány Rosenberg. Apartmány Rosenberg se nachází v Rožmberku nad Vltavou, 37 km od Českých Budějovic. Nabízí zázemí pro vodní sporty a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Rosenberg se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Chaloupka Rozumberk

Chaloupka Rozumberk

Ubytování (Aparthotel) Chaloupka Rozumberk. Located in Rožmberk nad Vltavou in the South Bohemia region, Chaloupka Rozumberk provides accommodation with free private parking. Ubytování Chaloupka Rozumberk se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Relax v domečku u Jitky

Relax v domečku u Jitky

Ubytování (Vila) Relax v domečku u Jitky. Located in Rožmberk nad Vltavou in the South Bohemia region, Relax v domečku u Jitky features a terrace and garden views. Ubytování Relax v domečku u Jitky se nachází ve městě Rožmberk nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).