Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křemže

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křemže

Hamr Divci Kamen

9,7

Hamr Divci Kamen

Ubytování (Penzion – hostinec) Hamr Divci Kamen. Penzion Hamr Dívčí Kámen se nachází v obci Křemže. Nabízí restauraci, zázemí pro grilování a zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hamr Divci Kamen se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hamr Divci Kamen má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion – hostinec Hamr Divci Kamen momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování u Hořejších na statku

9,4

Ubytování u Hořejších na statku

Ubytování (Farma) Ubytování u Hořejších na statku. Penzion U Hořejších se nachází na statku v Křemži a poskytuje ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Hořejších na statku se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Hořejších na statku má celkové hodnocení 9,4. Pro Farma Ubytování u Hořejších na statku momentálně evidujeme 63 recenzí.

Schwarzenberská myslivna Jaronín

Schwarzenberská myslivna Jaronín

Ubytování (Vila) Schwarzenberská myslivna Jaronín. Vila Schwarzenberská myslivna Jaronín se nachází v městyse Křemže a nabízí sdílený lounge i lázeňské a wellness centrum. Ubytování Schwarzenberská myslivna Jaronín se nachází ve městě Křemže (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rozboudovec

Rozboudovec

Ubytování (Prázdninový dům) Rozboudovec. Rozboudovec se nachází v obci Křemže. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rozboudovec se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Rozboudovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Caba

Vila Caba

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Caba. Vila Caba se nachází v Kremži, 200 metrů od rybníku, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a trampolínou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Caba se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Vila Caba nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Premium House Burger

Premium House Burger

Ubytování (Prázdninové domy) Premium House Burger. Prázdninový dům Premium House Burger se nachází v Křemži v Jihočeském kraji, 11 km od Českého Krumlova a 14 km od Českých Budějovic, a nabízí sezónní... Ubytování Premium House Burger se nachází ve městě Křemže (Česko - Jihočeský kraj).

Four-Bedroom Holiday Home in Kremze

Four-Bedroom Holiday Home in Kremze

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Kremze. Four-Bedroom Holiday Home in Kremze is set in Křemže. The accommodation is 15 km from Český Krumlov. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Kremze se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Four-Bedroom Holiday Home in Kremze nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.