Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Křemže

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Křemže

Hamr Divci Kamen

9,7

Hamr Divci Kamen

Ubytování (Penzion – hostinec) Hamr Divci Kamen. Penzion Hamr Dívčí Kámen se nachází v obci Křemže. Nabízí restauraci, zázemí pro grilování a zahradu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hamr Divci Kamen se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hamr Divci Kamen má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion – hostinec Hamr Divci Kamen momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování u Hořejších na statku

9,4

Ubytování u Hořejších na statku

Ubytování (Farma) Ubytování u Hořejších na statku. Penzion U Hořejších se nachází na statku v Křemži a poskytuje ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ubytování u Hořejších na statku se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování u Hořejších na statku má celkové hodnocení 9,4. Pro Farma Ubytování u Hořejších na statku momentálně evidujeme 63 recenzí.

Schwarzenberská myslivna Jaronín

Schwarzenberská myslivna Jaronín

Ubytování (Vila) Schwarzenberská myslivna Jaronín. Vila Schwarzenberská myslivna Jaronín se nachází v městyse Křemže a nabízí sdílený lounge i lázeňské a wellness centrum. Ubytování Schwarzenberská myslivna Jaronín se nachází ve městě Křemže (Česko - Jihočeský kraj).

Rozboudovec

Rozboudovec

Ubytování (Prázdninový dům) Rozboudovec. Rozboudovec se nachází v obci Křemže. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rozboudovec se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Rozboudovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa- Caba

Villa- Caba

Ubytování (Vila) Villa- Caba. Located in Křemže in the South Bohemia region, Villa- Caba features a balcony. Ubytování Villa- Caba se nachází ve městě Křemže (Česko - Jihočeský kraj).

Vila Caba

Vila Caba

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Caba. Vila Caba se nachází v Kremži, 200 metrů od rybníku, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a trampolínou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Caba se nachází ve městě Křemže (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Vila Caba nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.