Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chvalšiny

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chvalšiny

Penzion Střemily

9,1

Penzion Střemily

Ubytování (Penzion) Penzion Střemily. Penzion Střemily se nachází v Chvalšinách a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a výhled na hory. Ubytování Penzion Střemily se nachází ve městě Chvalšiny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Střemily má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Střemily momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Restaurace Na Rynku

8,5

Penzion Restaurace Na Rynku

Ubytování (Penzion) Penzion Restaurace Na Rynku. Penzion Restaurace Na Rynku se nachází v obci Chvalšiny, 3 minuty chůze od Muzea Schwarzenberského plavebního kanálu. Ubytování Penzion Restaurace Na Rynku se nachází ve městě Chvalšiny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Restaurace Na Rynku má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Restaurace Na Rynku momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán Chvalšiny

8,4

Apartmán Chvalšiny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chvalšiny. Apartmán Chvalšiny nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Chvalšiny se nachází ve městě Chvalšiny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Chvalšiny má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmán Chvalšiny momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány U Jelena

Apartmány U Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Jelena. Apartmány U Jelena se nachází v Chvalšinách. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán zahrnuje 1 ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány U Jelena se nachází ve městě Chvalšiny (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)