Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Černá v Pošumaví

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Černá v Pošumaví

Hobití apartmán - Bilbo

10

Hobití apartmán - Bilbo

UbytováníHobití apartmán - Bilbo. Hobití apartmán - Bilbo se nachází v Černé v Pošumaví, 23 km od zámku Český Krumlov a 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Hobití apartmán - Bilbo se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Černá v Pošumaví

9,8

Apartmán Černá v Pošumaví

UbytováníApartmán Černá v Pošumaví. Nabízí výhled na jezero, Apartmán Černá v Pošumaví se nachází v Černé v Pošumaví, 21 km od zámku Český Krumlov a 44 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán Černá v Pošumaví se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány - Malé Lipno

9,8

Apartmány - Malé Lipno

UbytováníApartmány - Malé Lipno. Apartmány - Malé Lipno se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány - Malé Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Roda1 Malé Lipno

9,7

Apartmán Roda1 Malé Lipno

UbytováníApartmán Roda1 Malé Lipno. Apartmán Roda1 Malé Lipno se nachází v Černé v Pošumaví, 20 km od zámku Český Krumlov a 44 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán Roda1 Malé Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Lipenka

9,7

Apartmán Lipenka

UbytováníApartmán Lipenka. Apartmán Lipenka se nachází v Černé v Pošumaví, 21 km od zámku Český Krumlov a 44 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Apartmán Lipenka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Malé Lipno

9,7

Penzion Malé Lipno

Ubytování (Penzion) Penzion Malé Lipno. Penzion Malé Lipno se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí soukromou pláž, gril a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Penzion Malé Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Malé Lipno má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Malé Lipno momentálně evidujeme 29 recenzí.

Chata Dandelion

9,6

Chata Dandelion

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Dandelion. Chata Dandelion se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. U tohoto prázdninového domu je zahrada. Ubytování Chata Dandelion se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata Dandelion má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Dandelion momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Elias

9,5

Penzion Elias

Ubytování (Penzion) Penzion Elias. Penzion Elias se nachází v obci Černá v Pošumaví a nabízí zázemí pro vodní sporty, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Elias se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Elias má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Elias momentálně evidujeme 107 recenzí.

Apartmán Černá v Pošumaví

9,5

Apartmán Černá v Pošumaví

Ubytování (Apartmán) Apartmán Černá v Pošumaví. Apartmán Černá v Pošumaví se nachází v Černé v Pošumaví v Jižních Čechách a nabízí ubytování v budově z roku 2015, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Černá v Pošumaví se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Černá v Pošumaví má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Černá v Pošumaví momentálně evidujeme 95 recenzí.

Apartmán Roda2 Malé Lipno

9,5

Apartmán Roda2 Malé Lipno

UbytováníApartmán Roda2 Malé Lipno. Apartmán Roda2 Malé Lipno se nachází v Černé v Pošumaví, pouhých 20 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Apartmán Roda2 Malé Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán v Jámě

9,4

Apartmán v Jámě

UbytováníApartmán v Jámě. Apartmán v Jámě se nachází v Černé v Pošumaví, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II., 18 km od Lipenské přehrady a 24 km od otáčivého hlediště. Ubytování Apartmán v Jámě se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

ABC apartments

9,4

ABC apartments

Ubytování (Apartmán) ABC apartments. ABC Apartmány se nachází v centru města Černá v Pošumaví, 15 km od lyžařského areálu Kramolín, a nabízí ubytování v prostorných studiích a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ABC apartments se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování ABC apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ABC apartments momentálně evidujeme 131 recenzí.

Pension Calla

9,3

Pension Calla

Ubytování (Penzion) Pension Calla. Pension Calla se nachází pouhých 50 metrů od soukromé travnaté pláže na Lipenské přehradě. Ubytování Pension Calla se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Calla má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Calla momentálně evidujeme 257 recenzí.

Apartmány Lipno-Žlábek

9,3

Apartmány Lipno-Žlábek

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lipno-Žlábek. Apartmány Lipno-Žlábek se nacházejí v Černé v Pošumaví a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s grilem. K dispozici je také sauna. Ubytování Apartmány Lipno-Žlábek se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Lipno-Žlábek má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Lipno-Žlábek momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartments U Jezera Černá

9,3

Apartments U Jezera Černá

Ubytování (Apartmán) Apartments U Jezera Černá. Apartmány U Jezera Černá se nacházejí v Černé v Pošumaví a nabízejí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments U Jezera Černá se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments U Jezera Černá má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments U Jezera Černá momentálně evidujeme 21 recenzí.

LAKE SIDE apartmán SEASCAPE - Černá v Pošumaví

9,3

LAKE SIDE apartmán SEASCAPE - Černá v Pošumaví

UbytováníLAKE SIDE apartmán SEASCAPE - Černá v Pošumaví. LAKE SIDE apartmán SEASCAPE - Černá v Pošumaví se nachází u pláže v Černé v Pošumaví, 45 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 21 km od Lipenské přehrady. Ubytování LAKE SIDE apartmán SEASCAPE - Černá v Pošumaví se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U AKVARISTY

9,2

Apartmán U AKVARISTY

UbytováníApartmán U AKVARISTY. Apartmán U AKVARISTY se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do vnitřního dvora. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U AKVARISTY se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování na Lipně

9

Ubytování na Lipně

UbytováníUbytování na Lipně. Ubytování na Lipně se nachází asi 21 km od zámku Český Krumlov a nabízí výhled na jezero, wellness centrum, venkovní vanu a zahradu. Ubytování Ubytování na Lipně se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita

9

Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita

UbytováníVila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita. Vila Jesšumaví s výhledem na Lipno se nachází v Černé, 22 km od zámku Český Krumlov a 45 km od náměstí Přemyslakar II. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Vila Jestřábí s výhledem na Lipno, klidná lokalita se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Na Břehu Lipna

9

Apartmán Na Břehu Lipna

UbytováníApartmán Na Břehu Lipna. Apartmán Na Břehu Lipna se nachází v Černé v Pošumaví, 21 km od zámku Český Krumlov a 44 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán Na Břehu Lipna se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Rak

9

Penzion Rak

Ubytování (Penzion) Penzion Rak. Penzion Rak se nachází v malé obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenské přehrady. Nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a venkovní bazén. Ubytování Penzion Rak se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Rak má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rak momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzion Sen

8,9

Penzion Sen

Ubytování (Penzion) Penzion Sen. Tento penzion s rodinnou atmosférou se nachází v Černé v Pošumaví a byl postaven v roce 2010. Ubytování Penzion Sen se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Sen má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Sen momentálně evidujeme 182 recenzí.

Blue apartment Jestřábí

8,9

Blue apartment Jestřábí

UbytováníBlue apartment Jestřábí. Blue apartment Jestřábí se nachází v Černé v Pošumaví, 23 km od zámku Český Krumlov, 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 22 km od Lipenské přehrady. Ubytování Blue apartment Jestřábí se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Cerna v Posumavi Nr.

8,9

Apartment Cerna v Posumavi Nr.

Ubytování (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi Nr.. Apartmán Černá v Pošumaví Nr. se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Cerna v Posumavi Nr. se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Cerna v Posumavi Nr. má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartment Cerna v Posumavi Nr. momentálně evidujeme 7 recenzí.

Stadel Lipno

8,8

Stadel Lipno

UbytováníStadel Lipno. Stadel Lipno se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Stadel Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Planicka

8,7

Penzion Planicka

Ubytování (Penzion) Penzion Planicka. Penzion Plánička se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bar, pokojovou službu a restauraci. Ubytování Penzion Planicka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Planicka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Planicka momentálně evidujeme 42 recenzí.

Mobilhome Černá v Pošumaví

8,7

Mobilhome Černá v Pošumaví

UbytováníMobilhome Černá v Pošumaví. Mobilhome Černá v Pošumaví se nachází v Černé v Pošumaví, 22 km od zámku Český Krumlov a 45 km od náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Mobilhome Černá v Pošumaví se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Panelka

8,7

Apartmány Panelka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Panelka. Apartmány Panelka se nachází v Černé v Pošumaví. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Apartmány Panelka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Cerna v Posumavi - 05

8,6

Apartment Cerna v Posumavi - 05

Ubytování (Apartmán) Apartment Cerna v Posumavi - 05. Apartmány Černá v Pošumaví - 05 se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Ubytování Apartment Cerna v Posumavi - 05 se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Cerna v Posumavi - 05 má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartment Cerna v Posumavi - 05 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány ČERNÝ KOHOUT

8,6

Apartmány ČERNÝ KOHOUT

Ubytování (Aparthotel) Apartmány ČERNÝ KOHOUT. Apartmány ČERNÝ KOHOUT se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány ČERNÝ KOHOUT se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Jestřábí

8,5

Hotel Jestřábí

Ubytování (Hotel) Hotel Jestřábí. Hotel Jestřábí se nachází u vody v Černé v Pošumaví a nabízí soukromý úsek pláže. Hosté zde mohou využít tenisový kurt, zahradu a další zařízení. Ubytování Hotel Jestřábí se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Jestřábí má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Jestřábí momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chata Vltavice 251

8,3

Chata Vltavice 251

UbytováníChata Vltavice 251. Chata Vltavice 251 se nachází v Černé v Pošumaví, pouhých 27 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Chata Vltavice 251 se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Hobití chatka Lipno

8,1

Hobití chatka Lipno

UbytováníHobití chatka Lipno. Hobití chatka se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji, 23 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Hobití chatka Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

EA Hotel Lipno

8,1

EA Hotel Lipno

UbytováníEA Hotel Lipno. EA Hotel Lipno je obklopen krásnou přírodou a nachází se 290 metrů od Lipenského jezera. Ubytování EA Hotel Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Woodka

8

Woodka

Ubytování (Kemp) Woodka. Woodka se nachází v Černé v Pošumaví. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Woodka se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera

8

Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera

Ubytování (Apartmány) Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera. Apartmány Slavkovice u Lipenského jezera se nachází v Černé v Pošumaví a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Apartmany Slavkovice u Lipenskeho jezera se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Kemp Jestřábí I.

8

Kemp Jestřábí I.

Ubytování (Kemp) Kemp Jestřábí I.. Kemp Jestřábí I. v Černé v Pošumaví nabízí vybavení pro vodní sporty a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kemp Jestřábí I. se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kemp Jestřábí I. má celkové hodnocení 8. Pro Kemp Kemp Jestřábí I. momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hotel Racek

7,6

Hotel Racek

Ubytování (Hotel) Hotel Racek. Hotel Racek se nachází na břehu Lipenského jezera v obci Černá v Pošumaví v chráněné krajině Šumavy. Ubytování Hotel Racek se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Racek má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Racek momentálně evidujeme 292 recenzí.

Apartmán Jestřábí Lipno

7,4

Apartmán Jestřábí Lipno

UbytováníApartmán Jestřábí Lipno. Apartmán Jestřábí Lipno se nachází v Černé v Pošumaví, 23 km od zámku Český Krumlov a 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán Jestřábí Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

U Maminky

7,3

U Maminky

Ubytování (Vila) U Maminky. U Maminky se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji. Nabízí zahradu a soukromé neplacené parkoviště. České Budějovice jsou vzdálené 35 km. Ubytování U Maminky se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Mobile Houses

7,1

Mobile Houses

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Houses. Mobile Houses se nachází v Černé v Pošumaví, 50 km od Linze, a nabízí zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Ubytování Mobile Houses se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Mobile Houses má celkové hodnocení 7,1. Pro Prázdninový dům Mobile Houses momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hobití apartmán - Frodo

7

Hobití apartmán - Frodo

UbytováníHobití apartmán - Frodo. Hobití apartmán - Frodo, a property with a garden, is situated in Černá v Pošumaví, 23 km from Castle Český Krumlov, 46 km from Přemysl Otakar II Square,... Ubytování Hobití apartmán - Frodo se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Černá v Pošumaví Apartmán

Černá v Pošumaví Apartmán

Ubytování (Privát) Černá v Pošumaví Apartmán. Černá v Pošumaví Apartmán se nachází v Černé v Pošumaví v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 38 km od Waldkirchenu. Ubytování Černá v Pošumaví Apartmán se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Lipno

Chalupa Lipno

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Lipno. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Chalupa Lipno has a garden. The accommodation is 30 km from Bad Leonfelden. Ubytování Chalupa Lipno se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán u Vrbů

Apartmán u Vrbů

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Vrbů. Situated in Černá v Pošumaví in the South Bohemia region, Apartmán u Vrbů features a garden. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Apartmán u Vrbů se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).