Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Horní Planá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horní Planá

Apartmán Srdce Vltavy

10

Apartmán Srdce Vltavy

Ubytování (Privát) Apartmán Srdce Vltavy. Apartmán Srdce Vltavy se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Z apartmánu se otevírá výhled na hory. Ubytování Apartmán Srdce Vltavy se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Srdce Vltavy má celkové hodnocení 10. Pro Privát Apartmán Srdce Vltavy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Lentilka

9,9

Lentilka

Ubytování (Apartmán) Lentilka. Apartmán Lentilka se nachází u pláže v Horní Plané. Nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde vybavení pro vodní sporty. Ubytování Lentilka se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lentilka má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Lentilka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Nela

9,8

Chata Nela

Ubytování (Chata) Chata Nela. Chata Nela se nachází v Horní Plané a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Chata Nela se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Nela má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Nela momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování Praschlhaus

9,8

Ubytování Praschlhaus

Ubytování (Apartmán) Ubytování Praschlhaus. Ubytování Praschlhaus se nachází v Horní Plané, 44 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Ubytování Praschlhaus se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Záhořovo Lože

9,7

Apartmány Záhořovo Lože

Ubytování (Penzion) Apartmány Záhořovo Lože. Apartmány Záhořovo Lože se nachází v Horní Plané, 10 minut pěšky od autobusové zastávky Horní Planá, 40 km od lyžařského areálu Hochficht a 28 km od... Ubytování Apartmány Záhořovo Lože se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Modřínový Dům

9,7

Apartmány Modřínový Dům

Ubytování (Apartmán) Apartmány Modřínový Dům. Apartmány Modřínový Dům se nacházejí v obci Horní Planá a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Modřínový Dům se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Modřínový Dům má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Modřínový Dům momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmány Arnika

9,7

Apartmány Arnika

Ubytování (Apartmán) Apartmány Arnika. Tyto velké apartmány v Horní Plané se nacházejí pouhých 200 metrů od Lipna. Ubytování Apartmány Arnika se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Arnika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Arnika momentálně evidujeme 69 recenzí.

Olšina

9,7

Olšina

Ubytování (Venkovský dům) Olšina. Olšina nabízí ubytování v Horní Plané. Čeká vás zde zahrada, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Můžete zde využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Olšina se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Olšina má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Olšina momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmá Na Lipně

9,7

Apartmá Na Lipně

Ubytování (Apartmán) Apartmá Na Lipně. Apartmá Na Lipně se nachází v budově z roku 2007 v Horní Plané. Nabízí balkon. Ubytování Apartmá Na Lipně se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmá Na Lipně má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmá Na Lipně momentálně evidujeme 46 recenzí.

Aparthotel & Wellness Knížecí cesta

9,5

Aparthotel & Wellness Knížecí cesta

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel & Wellness Knížecí cesta. Aparthotel & Wellness Knížecí cesta se nachází v Horní Plané. Nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel & Wellness Knížecí cesta se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparthotel & Wellness Knížecí cesta má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Aparthotel & Wellness Knížecí cesta momentálně evidujeme 150 recenzí.

Apartmán Petra

9,5

Apartmán Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petra. Apartmán Petra se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji a má balkon, výhled na hory, vybavení pro vodní sporty, výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Petra se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Petra má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Petra momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Stříbrný vítr

9,5

Penzion Stříbrný vítr

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Stříbrný vítr. Malý rodinný Penzion Stříbrný vítr se nachází v blízkosti Černé v Pošumaví, 250 metrů od vodní nádrže Lipno. Ubytování Penzion Stříbrný vítr se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stříbrný vítr má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Penzion Stříbrný vítr momentálně evidujeme 183 recenzí.

Penzion Kameňák

9,5

Penzion Kameňák

Ubytování (Penzion) Penzion Kameňák. Penzion Kameňák se nachází 300 metrů od náměstí v Horní Plané a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími... Ubytování Penzion Kameňák se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kameňák má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kameňák momentálně evidujeme 170 recenzí.

Apartmány Horní Planá

9,5

Apartmány Horní Planá

Ubytování (Apartmán) Apartmány Horní Planá. Apartmány Horní Planá se nachází v Horní Plané, 47 km od Pasova. Ubytování Apartmány Horní Planá se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Horní Planá má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Horní Planá momentálně evidujeme 56 recenzí.

Pension Jagertal

9,4

Pension Jagertal

Ubytování (Venkovský dům) Pension Jagertal. Penzion Jagertal se nachází v Horní Plané. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Jagertal se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Jagertal má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Pension Jagertal momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány PRO LIPNO

9,3

Apartmány PRO LIPNO

Ubytování (Apartmány) Apartmány PRO LIPNO. Apartmány PRO LIPNO se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány PRO LIPNO se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Pešků

9,2

Penzion U Pešků

Ubytování (Penzion) Penzion U Pešků. Penzion U Pešků v Horní Plané je vzdálený 10 minut pěšky od pláže. Má k dispozici zahradu s grilem, dětské hřiště a půjčovnu kol nebo bruslí. Ubytování Penzion U Pešků se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Pešků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Pešků momentálně evidujeme 172 recenzí.

Apartments Zvonková

9,2

Apartments Zvonková

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvonková. Apartmány Zvonková se nachází v Horní Plané, 46 km od Českých Budějovic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zvonková se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Lipno

9,2

Apartmány Lipno

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lipno. Apartmány Lipno se nacházejí uprostřed lesů ve vesnici Horní Planá. Ubytování Apartmány Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Olšina 31

9,2

Penzion Olšina 31

Ubytování (Apartmán) Penzion Olšina 31. Penzion Olšina 31 se nachází v Horní Plané a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Olšina 31 se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Olšina 31 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Olšina 31 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartments Nad Rybníky

9,1

Apartments Nad Rybníky

Ubytování (Apartmán) Apartments Nad Rybníky. Apartments Nad Rybníky se nachází ve vesnici Hůrka, 350 metrů od Lipenské přehrady, a nabízí sezónní venkovní bazén, apartmány s možností vlastního... Ubytování Apartments Nad Rybníky se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Nad Rybníky má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartments Nad Rybníky momentálně evidujeme 199 recenzí.

Villa Maya

9,1

Villa Maya

Ubytování (Apartmán) Villa Maya. Villa Maya se nachází v Horní Plané, 21 km od Českého Krumlova a 47 km od Pasova. Ubytování Villa Maya se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Maya má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Villa Maya momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmá Lipno

9

Apartmá Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmá Lipno. Apartmá Lipno se nachází v Horní Plané a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň s toustovačem. Ubytování Apartmá Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmá Lipno má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmá Lipno momentálně evidujeme 120 recenzí.

Rekreační Zařízení Olšina

8,9

Rekreační Zařízení Olšina

Ubytování (Hotel) Rekreační Zařízení Olšina. Rekreační Zařízení Olšina se nachází v oblasti Horní Planá - Olšina a jezero Olšina je vzdálené jen pár kroků. Ubytování Rekreační Zařízení Olšina se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Maják

8,9

Penzion Maják

Ubytování (Penzion) Penzion Maják. Penzion Maják se nachází v Dolní Vltavici v hotelovém rezortu Relax. Ubytování Penzion Maják se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Maják má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Maják momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartments Tulip's Lake

8,9

Apartments Tulip's Lake

Ubytování (Apartmán) Apartments Tulip's Lake. Apartmány Tulip's Lake se nacházejí v historické budově na náměstí, 900 metrů od vodní nádrže Lipno. Součástí apartmánů je kuchyň a koupelna. Ubytování Apartments Tulip's Lake se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Tulip's Lake má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartments Tulip's Lake momentálně evidujeme 76 recenzí.

Penzion DaJa

8,8

Penzion DaJa

Ubytování (Penzion) Penzion DaJa. Penzion DAJA se nachází v městečku Horní Planá v Jihočeském kraji, 30 km od Českého Krumlova, a nabízí výhled na hory a jezero, dětské hřiště, aquapark a... Ubytování Penzion DaJa se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion DaJa má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion DaJa momentálně evidujeme 144 recenzí.

Pension U Řehoutů

8,8

Pension U Řehoutů

Ubytování (Penzion) Pension U Řehoutů. Pension U Řehoutů se nachází v Horní Plané. Nabízí venkovní bazén a zahradu s grilem a trampolínou. Vodní nádrž Lipno leží 1,5 km odtud. Ubytování Pension U Řehoutů se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Řehoutů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension U Řehoutů momentálně evidujeme 54 recenzí.

Chaty Hůrka Lipno

8,8

Chaty Hůrka Lipno

Ubytování (Apartmány) Chaty Hůrka Lipno. Chaty Hůrka Lipno se nacházejí v Horní Plané v Jihočeském kraji a nabízejí ubytování s bezplatným parkováním. Apartmány mají terasu. Ubytování Chaty Hůrka Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EA Hotel Na Jezeře

8,7

EA Hotel Na Jezeře

Ubytování (Hotel) EA Hotel Na Jezeře. Hotel Na Jezeře je umístěn v klidné rekreační oblasti Lipenské přehrady v jižních Čechách a nabízí výhled na vodní nádrž Lipno a vlastní pláž. Ubytování EA Hotel Na Jezeře se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Hotel Na Jezeře má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel EA Hotel Na Jezeře momentálně evidujeme 89 recenzí.

EA Apartmány Na Jezeře

8,6

EA Apartmány Na Jezeře

Ubytování (Penzion) EA Apartmány Na Jezeře. Penzion Na Jezeře v Jenišově u Lipna je součástí většího hotelového komplexu Na Jezeře v rekreační oblasti u Lipenské přehrady. Ubytování EA Apartmány Na Jezeře se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Apartmány Na Jezeře má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion EA Apartmány Na Jezeře momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Panter

8,6

Penzion Panter

Ubytování (Penzion) Penzion Panter. Penzion Panter se nachází v Horní Plané a nabízí výhled na vodní nádrž Lipno, zahradu se sezonním bazénem a grilem i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Panter se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panter má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Panter momentálně evidujeme 73 recenzí.

Pension U Kohoutů

8,6

Pension U Kohoutů

Ubytování (Penzion) Pension U Kohoutů. Pension U Kohoutů v Horní Plané nabízí restauraci, prakticky zařízené pokoje, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension U Kohoutů se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Kohoutů má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension U Kohoutů momentálně evidujeme 189 recenzí.

Hotel Relax

8,6

Hotel Relax

Ubytování (Hotel) Hotel Relax. Hotel Relax se nachází na východním břehu Lipenské přehrady v Dolní Vltavici. Ubytování Hotel Relax se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Relax má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Relax momentálně evidujeme 892 recenzí.

Penzion-Na Navsi

8,5

Penzion-Na Navsi

Ubytování (Penzion) Penzion-Na Navsi. Penzion-Na Návsi se nachází v obci Hůrka, přímo na cyklistické stezce. Lipenská přehrada je vzdálená 500 metrů. Ubytování Penzion-Na Navsi se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion-Na Navsi má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion-Na Navsi momentálně evidujeme 168 recenzí.

Penzion Oliver

8,5

Penzion Oliver

Ubytování (Penzion) Penzion Oliver. Penzion Oliver se nachází v Horní Plané a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni. Ubytování Penzion Oliver se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Oliver má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Oliver momentálně evidujeme 63 recenzí.

Ubytování U Andílka

8,5

Ubytování U Andílka

Ubytování (Privát) Ubytování U Andílka. Ubytování U Andílka pse nachází v Horní Plané, 30 km od Českého Krumlova a 200 metrů od jezera Lipenské. Wi-Fi je zdarma. Ubytování se nachází v 1. Ubytování Ubytování U Andílka se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Andílka má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytování U Andílka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion U lípy Lipno

8,5

Penzion U lípy Lipno

Ubytování (Penzion) Penzion U lípy Lipno. Penzion U lípy Lipno se nachází v Horní Plané. Nabízí zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion U lípy Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Jantar

8,4

Penzion Jantar

Ubytování (Penzion) Penzion Jantar. Rodinný Penzion Jantar v Horní Plané nabízí restauraci, kde se podává snídaně, lyžárnu a úschovnu jízdních kol a zahradu s grilem. Wi-Fi je dostupné... Ubytování Penzion Jantar se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jantar má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Jantar momentálně evidujeme 100 recenzí.

Penzion U Lípy

8,4

Penzion U Lípy

Ubytování (Penzion) Penzion U Lípy. Penzion U Lípy se nachází v Horní Plané. Najdete zde restauraci a sluneční terasu. Wi-Fi a soukromé parkoviště můžete využívat zdarma. Ubytování Penzion U Lípy se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Zatoky

8,4

Penzion U Zatoky

Ubytování (Penzion) Penzion U Zatoky. Tříhvězdičkový penzion U Zátoky se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, terasu a sdílený salónek. K dispozici jsou i turistické informace. Ubytování Penzion U Zatoky se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Zatoky má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion U Zatoky momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Eliska

8,4

Penzion Eliska

Ubytování (Penzion) Penzion Eliska. Penzion Eliška v Hůrce se nachází na břehu Lipenské přehrady a má přímý přístup na soukromou pláž. Zdarma můžete využít Wi-Fi a soukromého parkoviště. Ubytování Penzion Eliska se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Eliska má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Eliska momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartments Habert

8,3

Apartments Habert

Ubytování (Apartmán) Apartments Habert. Apartmány Habert jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Horní Plané v Jihočeském kraji. Ubytování Apartments Habert se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Habert má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartments Habert momentálně evidujeme 33 recenzí.

Hotel Na Pláži

8,3

Hotel Na Pláži

Ubytování (Hotel) Hotel Na Pláži. Hotel Na Pláži se nachází v Horní Plané, na břehu Lipenského jezera. Ubytování Hotel Na Pláži se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Na Pláži má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Na Pláži momentálně evidujeme 164 recenzí.

Pension Šejko

8,3

Pension Šejko

Ubytování (Penzion) Pension Šejko. Hotel Sejko obklopený zahradou s grilem, posezením a bezplatným venkovním bazénem se nachází 200 metrů od pláže na břehu vodní nádrže Lipno, která je... Ubytování Pension Šejko se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Šejko má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Šejko momentálně evidujeme 57 recenzí.

Koliba Belveder

8,3

Koliba Belveder

Ubytování (Hotel) Koliba Belveder. Koliba Belveder se nachází jen 300 metrů od Lipenského jezera a převozního mola na okraji Horní Plané. Ubytování Koliba Belveder se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Koliba Belveder má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Koliba Belveder momentálně evidujeme 245 recenzí.

Pension Axiom

8,2

Pension Axiom

Ubytování (Penzion) Pension Axiom. Pension Axiom se nachází v klidné lokalitě obce Kovářov, jen 5 minut chůze od pláže u Lipenského jezera. Ubytování Pension Axiom se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Axiom má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Pension Axiom momentálně evidujeme 197 recenzí.

Lipno - Seepark Residence

8,1

Lipno - Seepark Residence

Ubytování (Apartmány) Lipno - Seepark Residence. Lipno - Seepark Residence se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji, 45 km od Pasova, 24 km od Českého Krumlova a 150 metrů soukromé pláže s molem a... Ubytování Lipno - Seepark Residence se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Tomy1

8

Penzion Tomy1

Ubytování (Penzion) Penzion Tomy1. Rodinný Penzion Tomy 1 se nachází 300 metrů od vodní nádrže Lipno, 500 metrů od centra města Horní Planá, a nabízí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Penzion Tomy1 se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tomy1 má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Tomy1 momentálně evidujeme 28 recenzí.

Pension Adam

8

Pension Adam

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Adam. Pension Adam se nachází v šumavském městě Horní Planá, pouhých 400 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí apartmány s koupelnou, bezplatným Wi-Fi, satelitní... Ubytování Pension Adam se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Adam má celkové hodnocení 8. Pro Penzion – hostinec Pension Adam momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Orsino

8

Hotel Orsino

Ubytování (Hotel) Hotel Orsino. Hotel Orsino se nachází v rekreační části Lipenské přehrady, 1 km od centra Horní Plané. Nabízí krytý vyhřívaný bazén, saunu a multifunkční hřiště. Ubytování Hotel Orsino se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Orsino má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Orsino momentálně evidujeme 87 recenzí.