Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Horní Planá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horní Planá

Apartmán Srdce Vltavy

10

Apartmán Srdce Vltavy

Ubytování (Privát) Apartmán Srdce Vltavy. Apartmán Srdce Vltavy se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Z apartmánu se otevírá výhled na hory. Ubytování Apartmán Srdce Vltavy se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Srdce Vltavy má celkové hodnocení 10. Pro Privát Apartmán Srdce Vltavy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Lentilka

9,9

Lentilka

Ubytování (Apartmán) Lentilka. Apartmán Lentilka se nachází u pláže v Horní Plané. Nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je zde vybavení pro vodní sporty. Ubytování Lentilka se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lentilka má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Lentilka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán na Žlábku

9,9

Apartmán na Žlábku

UbytováníApartmán na Žlábku. Apartmán na Žlábku se nachází v Horní Plané, 25 km od zámku Český Krumlov, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán na Žlábku se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Nela

9,8

Chata Nela

Ubytování (Chata) Chata Nela. Chata Nela se nachází v Horní Plané a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Chata Nela se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata Nela má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Nela momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování Praschlhaus

9,8

Ubytování Praschlhaus

Ubytování (Apartmán) Ubytování Praschlhaus. Ubytování Praschlhaus se nachází v Horní Plané, 44 km od Bad Leonfeldenu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Ubytování Praschlhaus se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

KROK

9,8

KROK

UbytováníKROK. KROK se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování KROK se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Modřínový Dům

9,7

Apartmány Modřínový Dům

Ubytování (Apartmán) Apartmány Modřínový Dům. Apartmány Modřínový Dům se nacházejí v obci Horní Planá a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Modřínový Dům se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Modřínový Dům má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Modřínový Dům momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmány Arnika

9,7

Apartmány Arnika

Ubytování (Apartmán) Apartmány Arnika. Tyto velké apartmány v Horní Plané se nacházejí pouhých 200 metrů od Lipna. Ubytování Apartmány Arnika se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Arnika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Arnika momentálně evidujeme 69 recenzí.

Tiny house Horní Planá

9,7

Tiny house Horní Planá

UbytováníTiny house Horní Planá. Tiny house Horní Planá se nachází v Horní Plané, 29 km od zámku Český Krumlov a 28 km od Lipenské přehrady. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Tiny house Horní Planá se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Olšina

9,7

Olšina

Ubytování (Venkovský dům) Olšina. Olšina nabízí ubytování v Horní Plané. Čeká vás zde zahrada, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Můžete zde využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Olšina se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Olšina má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Olšina momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmá Na Lipně

9,7

Apartmá Na Lipně

Ubytování (Apartmán) Apartmá Na Lipně. Apartmá Na Lipně se nachází v budově z roku 2007 v Horní Plané. Nabízí balkon. Ubytování Apartmá Na Lipně se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmá Na Lipně má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmá Na Lipně momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány Pernek

9,6

Apartmány Pernek

UbytováníApartmány Pernek. Apartmány Pernek se nachází v Horní Plané, 32 km od zámku Český Krumlov. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pernek se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

CHALET HOUBOVÝ VRCH

9,5

CHALET HOUBOVÝ VRCH

UbytováníCHALET HOUBOVÝ VRCH. CHALET HOUBOVÝ VRCH se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CHALET HOUBOVÝ VRCH se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Petra

9,5

Apartmán Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petra. Apartmán Petra se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji a má balkon, výhled na hory, vybavení pro vodní sporty, výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Petra se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Petra má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Petra momentálně evidujeme 5 recenzí.

Aparthotel & Wellness Knížecí cesta

9,5

Aparthotel & Wellness Knížecí cesta

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel & Wellness Knížecí cesta. Aparthotel & Wellness Knížecí cesta se nachází v Horní Plané. Nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel & Wellness Knížecí cesta se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Aparthotel & Wellness Knížecí cesta má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Aparthotel & Wellness Knížecí cesta momentálně evidujeme 150 recenzí.

Penzion Stříbrný vítr

9,5

Penzion Stříbrný vítr

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Stříbrný vítr. Malý rodinný Penzion Stříbrný vítr se nachází v blízkosti Černé v Pošumaví, 250 metrů od vodní nádrže Lipno. Ubytování Penzion Stříbrný vítr se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Stříbrný vítr má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Penzion Stříbrný vítr momentálně evidujeme 183 recenzí.

Penzion Kameňák

9,5

Penzion Kameňák

Ubytování (Penzion) Penzion Kameňák. Penzion Kameňák se nachází 300 metrů od náměstí v Horní Plané a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a možnost ubytování s domácími... Ubytování Penzion Kameňák se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kameňák má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kameňák momentálně evidujeme 170 recenzí.

Apartmány Horní Planá

9,5

Apartmány Horní Planá

Ubytování (Apartmán) Apartmány Horní Planá. Apartmány Horní Planá se nachází v Horní Plané, 47 km od Pasova. Ubytování Apartmány Horní Planá se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Horní Planá má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Horní Planá momentálně evidujeme 56 recenzí.

Pension Jagertal

9,4

Pension Jagertal

Ubytování (Venkovský dům) Pension Jagertal. Penzion Jagertal se nachází v Horní Plané. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Jagertal se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Jagertal má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Pension Jagertal momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány PRO LIPNO

9,3

Apartmány PRO LIPNO

Ubytování (Apartmány) Apartmány PRO LIPNO. Apartmány PRO LIPNO se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány PRO LIPNO se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartments Zvonková

9,2

Apartments Zvonková

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvonková. Apartmány Zvonková se nachází v Horní Plané, 46 km od Českých Budějovic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Zvonková se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Pešků

9,2

Penzion U Pešků

Ubytování (Penzion) Penzion U Pešků. Penzion U Pešků v Horní Plané je vzdálený 10 minut pěšky od pláže. Má k dispozici zahradu s grilem, dětské hřiště a půjčovnu kol nebo bruslí. Ubytování Penzion U Pešků se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Pešků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Pešků momentálně evidujeme 172 recenzí.

Penzion Šumava - APARTMÁN

9,2

Penzion Šumava - APARTMÁN

UbytováníPenzion Šumava - APARTMÁN. Penzion Šumava - APARTMÁN se nachází v Horní Plané, pouhých 28 km od zámku Český Krumlov, a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Šumava - APARTMÁN se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Lipno

9,2

Apartmány Lipno

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lipno. Apartmány Lipno se nacházejí uprostřed lesů ve vesnici Horní Planá. Ubytování Apartmány Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Olšina 31

9,2

Penzion Olšina 31

Ubytování (Apartmán) Penzion Olšina 31. Penzion Olšina 31 se nachází v Horní Plané a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Olšina 31 se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Olšina 31 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Olšina 31 momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartments Nad Rybníky

9,1

Apartments Nad Rybníky

Ubytování (Apartmán) Apartments Nad Rybníky. Apartments Nad Rybníky se nachází ve vesnici Hůrka, 350 metrů od Lipenské přehrady, a nabízí sezónní venkovní bazén, apartmány s možností vlastního... Ubytování Apartments Nad Rybníky se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments Nad Rybníky má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartments Nad Rybníky momentálně evidujeme 199 recenzí.

Villa Maya

9,1

Villa Maya

Ubytování (Apartmán) Villa Maya. Villa Maya se nachází v Horní Plané, 21 km od Českého Krumlova a 47 km od Pasova. Ubytování Villa Maya se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Villa Maya má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Villa Maya momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmány Karlovy Dvory

9,1

Apartmány Karlovy Dvory

UbytováníApartmány Karlovy Dvory. Apartmány Karlovy Dvory se nacházejí v Horní Plané, 25 km od zámku Český Krumlov, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Karlovy Dvory se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmá Lipno

9

Apartmá Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmá Lipno. Apartmá Lipno se nachází v Horní Plané a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň s toustovačem. Ubytování Apartmá Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmá Lipno má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmá Lipno momentálně evidujeme 120 recenzí.

Lipnohaus

9

Lipnohaus

UbytováníLipnohaus. Lipnohaus se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lipnohaus se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Rekreační Zařízení Olšina

8,9

Rekreační Zařízení Olšina

Ubytování (Hotel) Rekreační Zařízení Olšina. Rekreační Zařízení Olšina se nachází v oblasti Horní Planá - Olšina a jezero Olšina je vzdálené jen pár kroků. Ubytování Rekreační Zařízení Olšina se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Apartments Tulip's Lake

8,9

Apartments Tulip's Lake

Ubytování (Apartmán) Apartments Tulip's Lake. Apartmány Tulip's Lake se nacházejí v historické budově na náměstí, 900 metrů od vodní nádrže Lipno. Součástí apartmánů je kuchyň a koupelna. Ubytování Apartments Tulip's Lake se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments Tulip's Lake má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartments Tulip's Lake momentálně evidujeme 76 recenzí.

Penzion Maják

8,9

Penzion Maják

Ubytování (Penzion) Penzion Maják. Penzion Maják se nachází v Dolní Vltavici v hotelovém rezortu Relax. Ubytování Penzion Maják se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Maják má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Maják momentálně evidujeme 63 recenzí.

Rodinné apartmány u Petra

8,8

Rodinné apartmány u Petra

UbytováníRodinné apartmány u Petra. Rodinné apartmány u Petra se nachází 22 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Rodinné apartmány u Petra se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion DaJa

8,8

Penzion DaJa

Ubytování (Penzion) Penzion DaJa. Penzion DAJA se nachází v městečku Horní Planá v Jihočeském kraji, 30 km od Českého Krumlova, a nabízí výhled na hory a jezero, dětské hřiště, aquapark a... Ubytování Penzion DaJa se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion DaJa má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion DaJa momentálně evidujeme 144 recenzí.

Chaty Hůrka Lipno

8,8

Chaty Hůrka Lipno

Ubytování (Apartmány) Chaty Hůrka Lipno. Chaty Hůrka Lipno se nacházejí v Horní Plané v Jihočeském kraji a nabízejí ubytování s bezplatným parkováním. Apartmány mají terasu. Ubytování Chaty Hůrka Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Pension U Řehoutů

8,8

Pension U Řehoutů

Ubytování (Penzion) Pension U Řehoutů. Pension U Řehoutů se nachází v Horní Plané. Nabízí venkovní bazén a zahradu s grilem a trampolínou. Vodní nádrž Lipno leží 1,5 km odtud. Ubytování Pension U Řehoutů se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension U Řehoutů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension U Řehoutů momentálně evidujeme 54 recenzí.

EA Hotel Na Jezeře

8,7

EA Hotel Na Jezeře

Ubytování (Hotel) EA Hotel Na Jezeře. Hotel Na Jezeře je umístěn v klidné rekreační oblasti Lipenské přehrady v jižních Čechách a nabízí výhled na vodní nádrž Lipno a vlastní pláž. Ubytování EA Hotel Na Jezeře se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování EA Hotel Na Jezeře má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel EA Hotel Na Jezeře momentálně evidujeme 89 recenzí.

Chaty Horní Planá

8,6

Chaty Horní Planá

UbytováníChaty Horní Planá. Chaty Horní Planá se nachází v Horní Plané, 29 km od zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chaty Horní Planá se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

EA Apartmány Na Jezeře

8,6

EA Apartmány Na Jezeře

Ubytování (Penzion) EA Apartmány Na Jezeře. Penzion Na Jezeře v Jenišově u Lipna je součástí většího hotelového komplexu Na Jezeře v rekreační oblasti u Lipenské přehrady. Ubytování EA Apartmány Na Jezeře se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování EA Apartmány Na Jezeře má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion EA Apartmány Na Jezeře momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Panter

8,6

Penzion Panter

Ubytování (Penzion) Penzion Panter. Penzion Panter se nachází v Horní Plané a nabízí výhled na vodní nádrž Lipno, zahradu se sezonním bazénem a grilem i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Panter se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Panter má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Panter momentálně evidujeme 73 recenzí.

Pension U Kohoutů

8,6

Pension U Kohoutů

Ubytování (Penzion) Pension U Kohoutů. Pension U Kohoutů v Horní Plané nabízí restauraci, prakticky zařízené pokoje, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension U Kohoutů se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension U Kohoutů má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension U Kohoutů momentálně evidujeme 189 recenzí.

Hotel Relax

8,6

Hotel Relax

Ubytování (Hotel) Hotel Relax. Hotel Relax se nachází na východním břehu Lipenské přehrady v Dolní Vltavici. Ubytování Hotel Relax se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Relax má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Relax momentálně evidujeme 892 recenzí.

Penzion Oliver

8,5

Penzion Oliver

Ubytování (Penzion) Penzion Oliver. Penzion Oliver se nachází v Horní Plané a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni. Ubytování Penzion Oliver se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Oliver má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Oliver momentálně evidujeme 63 recenzí.

Penzion-Na Navsi

8,5

Penzion-Na Navsi

Ubytování (Penzion) Penzion-Na Navsi. Penzion-Na Návsi se nachází v obci Hůrka, přímo na cyklistické stezce. Lipenská přehrada je vzdálená 500 metrů. Ubytování Penzion-Na Navsi se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion-Na Navsi má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion-Na Navsi momentálně evidujeme 168 recenzí.

Ubytování U Andílka

8,5

Ubytování U Andílka

Ubytování (Privát) Ubytování U Andílka. Ubytování U Andílka pse nachází v Horní Plané, 30 km od Českého Krumlova a 200 metrů od jezera Lipenské. Wi-Fi je zdarma. Ubytování se nachází v 1. Ubytování Ubytování U Andílka se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Andílka má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytování U Andílka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion U lípy Lipno

8,5

Penzion U lípy Lipno

Ubytování (Penzion) Penzion U lípy Lipno. Penzion U lípy Lipno se nachází v Horní Plané. Nabízí zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion U lípy Lipno se nachází ve městě Horní Planá (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Jantar

8,4

Penzion Jantar

Ubytování (Penzion) Penzion Jantar. Rodinný Penzion Jantar v Horní Plané nabízí restauraci, kde se podává snídaně, lyžárnu a úschovnu jízdních kol a zahradu s grilem. Wi-Fi je dostupné... Ubytování Penzion Jantar se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Jantar má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Jantar momentálně evidujeme 100 recenzí.