Hledat

Ubytování

Ubytování město Český Krumlov

Ve městě Český Krumlov (Česká republika) máme celkem 269 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Český Krumlov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Český Krumlov

Apartment 23

9,9

Apartment 23

Ubytování (Apartmán) Apartment 23. Apartmán 23 má výhodnou polohu v centru Českého Krumlova, v těsné blízkosti zámku Český Krumlov a hlavního náměstí v Českém Krumlově a 4,2 km od otáčivého... Ubytování Apartment 23 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 23 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment 23 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Pension Kristian

9,9

Pension Kristian

Ubytování (Penzion) Pension Kristian. Pension Kristian se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Kristian se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Adalbert

9,9

Pension Adalbert

Ubytování (Penzion) Pension Adalbert. Pension Adalbert se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků od zámku Český Krumlov, a nabízí restauraci a výhled na město. Ubytování Pension Adalbert se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domeček / Tiny House

9,9

Domeček / Tiny House

Ubytování (Apartmány) Domeček / Tiny House. Domeček / Tiny House se nachází v Českém Krumlově, 700 metrů od zámku Český Krumlov, 400 metrů od hlavního náměstí a 600 metrů od otáčivého hlediště. Ubytování Domeček / Tiny House se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Návrat

9,8

Penzion Návrat

Ubytování (Penzion) Penzion Návrat. Penzion Návrat se nachází v Českém Krumlově, asi 4 km od hradu a zámku Český Krumlov i od hlavního náměstí. Ubytování Penzion Návrat se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Návrat má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Návrat momentálně evidujeme 8 recenzí.

Hotel CK Park

9,8

Hotel CK Park

Ubytování (Hotel) Hotel CK Park. Set in Český Krumlov, 3 km from Castle Český Krumlov, Hotel CK Park features views of the city. This 3-star hotel offers a tour desk. Ubytování Hotel CK Park se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Návrat

9,8

Apartmán Návrat

Ubytování (Apartmán) Apartmán Návrat. Apartmán Návrat se nachází 4 km od zámku v Českém Krumlově a nabízí zahradu s grilem, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Návrat se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Červený Dvůr

9,8

Apartmány Červený Dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmány Červený Dvůr. Apartmány Červený Dvůr se nachází v klidné lokalitě mezi stromy vedle velkého parku Červený Dvůr. Ubytování Apartmány Červený Dvůr se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Červený Dvůr má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Červený Dvůr momentálně evidujeme 36 recenzí.

Slunecni Dum

9,7

Slunecni Dum

Ubytování (Penzion) Slunecni Dum. Sluneční Dům stojí na klidném místě mezi stromy, jen 5 minut pěšky od centra Českého Krumlova zapsaného do seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Slunecni Dum se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Slunecni Dum má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Slunecni Dum momentálně evidujeme 161 recenzí.

Penzion Vresna

9,7

Penzion Vresna

Ubytování (Penzion) Penzion Vresna. Penzion Vresna se nachází ve městě Haidberg a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé placené parkoviště. Ubytování Penzion Vresna se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment Krumlov

9,7

Apartment Krumlov

Ubytování (Apartmán) Apartment Krumlov. Bright, fresh, modern - city center nabízí ubytování v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku Český Krumlov a 600 metrů od otáčivého hlediště. Ubytování Apartment Krumlov se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Krumlov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Krumlov momentálně evidujeme 20 recenzí.

Konekt Apartment

9,7

Konekt Apartment

Ubytování (Apartmán) Konekt Apartment. Apartmán Konekt se nachází v Českém Krumlově, necelý 1 km od zámku Český Krumlov, 9 minut chůze od hlavního náměstí, 800 metrů od otáčivého hlediště a 600... Ubytování Konekt Apartment se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1st Republic Villa - Adults only

9,7

1st Republic Villa - Adults only

Ubytování (Penzion) 1st Republic Villa - Adults only. Penzion 1st Republic Villa, vyhrazený pro dospělé, se nachází v tiché rezidenční čtvrti v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku. Ubytování 1st Republic Villa - Adults only se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 1st Republic Villa - Adults only má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion 1st Republic Villa - Adults only momentálně evidujeme 467 recenzí.

Apartman CK

9,7

Apartman CK

Ubytování (Apartmán) Apartman CK. Apartman CK se nachází v Českém Krumlově, 700 metrů od zámku Český Krumlov, necelý 1 km od hlavního náměstí a 14 minut chůze od otáčivého hlediště, a... Ubytování Apartman CK se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Pension U Kapličky

9,7

Pension U Kapličky

Ubytování (Penzion) Pension U Kapličky. Pension U Kapličky se nachází v Českém Krumlově, 200 metrů od historického hlavního náměstí. Ubytování Pension U Kapličky se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension U Kapličky momentálně evidujeme 117 recenzí.

Pokoj pro dva s výhledem

9,7

Pokoj pro dva s výhledem

Ubytování (Apartmán) Pokoj pro dva s výhledem. Pokoj pro dva s výhledem se nachází v klidné části Českého Krumlova, 9 minut chůze od zámku, 700 metrů od hlavního náměstí a 1,1 km od otáčivého hlediště. Ubytování Pokoj pro dva s výhledem se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pokoj pro dva s výhledem má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pokoj pro dva s výhledem momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán Augsten

9,7

Apartmán Augsten

Ubytování (Apartmán) Apartmán Augsten. Apartmán Augsten se nachází v klidném prostředí u Českého Krumlova a má bezplatné Wi-Fi, terasu s posezením a parkování zdarma. Ubytování Apartmán Augsten se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Augsten má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Augsten momentálně evidujeme 81 recenzí.

Krumlovský dům v zahradě

9,6

Krumlovský dům v zahradě

Ubytování (Apartmán) Krumlovský dům v zahradě. Apartmán Krumlovský dům v zahradě se nachází V Českém Krumlově, pouhých 2,2 km od hradu a zámku Český Krumlov a hlavního náměstí. Ubytování Krumlovský dům v zahradě se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 kvetna 237 Apartmán Valentina

9,6

5 kvetna 237 Apartmán Valentina

Ubytování (Apartmán) 5 kvetna 237 Apartmán Valentina. Apartmán Valentina 5. května 237 je apartmán s výhledem do zahrady, na řeku a na město situovaný v Českém Krumlově, 2,4 km od otáčivého hlediště a 3,1 km... Ubytování 5 kvetna 237 Apartmán Valentina se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Kalíšku

9,6

U Kalíšku

Ubytování (Penzion) U Kalíšku. U Kalíšku se nachází v Českém Krumlově v Jihočeském kraji. Nabízí gril a výhled na řeku. Ubytování U Kalíšku se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Kalíšku má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion U Kalíšku momentálně evidujeme 465 recenzí.

Pension Wok

9,6

Pension Wok

Ubytování (Penzion) Pension Wok. Pension Wok se nachází v budově ze 16. století přímo na břehu Vltavy v centru Českého Krumlova. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Pension Wok se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Wok má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Wok momentálně evidujeme 257 recenzí.

Apartmán Lazec

9,6

Apartmán Lazec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lazec. Apartmán Lazec se nachází zhruba 5 km od Českého Krumlova. Nabízí možnost vlastního stravování, zahradu a balkon. Ubytování Apartmán Lazec se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lazec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Lazec momentálně evidujeme 31 recenzí.

Pension Rozmarýna

9,6

Pension Rozmarýna

Ubytování (Penzion) Pension Rozmarýna. Pension Rozmarýna se nachází ve zrekonstruované historické budově ze 16. století a nabízí rustikální pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Rozmarýna se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Rozmarýna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Rozmarýna momentálně evidujeme 572 recenzí.

Pension Plešivecká 119

9,6

Pension Plešivecká 119

Ubytování (Penzion) Pension Plešivecká 119. Pension Plešivecká 119 se nachází v Českém Krumlově a nabízí individuálně zařízené ubytování s bezplatným Wi-Fi i panoramatický výhled na Vltavu. Ubytování Pension Plešivecká 119 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Plešivecká 119 má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Plešivecká 119 momentálně evidujeme 208 recenzí.

Penzion Dům u barvíře

9,6

Penzion Dům u barvíře

Ubytování (Penzion) Penzion Dům u barvíře. Dům U Barvíře se nachází v pěší zóně v centru Českého Krumlova v budově zapsané na seznamu UNESCO. Penzion má renesanční fasádu z 15. Ubytování Penzion Dům u barvíře se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dům u barvíře má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Dům u barvíře momentálně evidujeme 125 recenzí.

Wellness chata s bazénem

9,6

Wellness chata s bazénem

Ubytování (Chata) Wellness chata s bazénem. Wellness chata s bazénem se nachází v Českém Krumlově, jen 14 km od státního hradu a zámku Český Krumlov a náměstí Svornosti a 13 km od Otáčivého hlediště,... Ubytování Wellness chata s bazénem se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness chata s bazénem má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Wellness chata s bazénem momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytovani Trojakova

9,6

Ubytovani Trojakova

Ubytování (Apartmán) Ubytovani Trojakova. Ubytování Trojáková se nachází na okraji Českého Krumlova, 1,5 km od zámku v Českém Krumlově. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ubytovani Trojakova se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Trojakova má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytovani Trojakova momentálně evidujeme 30 recenzí.

Babylon Apartmány

9,6

Babylon Apartmány

Ubytování (Apartmán) Babylon Apartmány. Babylon Apartmány se nachází v Českém Krumlově, blízko Otáčivého hlediště, muzea voskových figurín a muzea útrpného práva. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Babylon Apartmány se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Babylon Apartmány má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Babylon Apartmány momentálně evidujeme 260 recenzí.

Babyka Apartments

9,6

Babyka Apartments

Ubytování (Apartmány) Babyka Apartments. Babyka Apartments se nachází v Českém Krumlově, 300 metrů od zámku Český Krumlov. Ubytování Babyka Apartments se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek u koní Nemějice

9,6

Statek u koní Nemějice

Ubytování (Farma) Statek u koní Nemějice. Statek u koní Nemějice se nachází v obci Nemějice a nabízí bezplatná jízdní kola i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Statek u koní Nemějice se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Pavla

9,6

U Pavla

Ubytování (Penzion) U Pavla. Penzion U Pavla se nachází v centru Českého Krumlova, nedaleko zámku a 200 metrů od hlavního náměstí, a nabízí sdílené posezení. Ubytování U Pavla se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Pavla má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion U Pavla momentálně evidujeme 504 recenzí.

Penzion Stáj Návary

9,6

Penzion Stáj Návary

Ubytování (Apartmány) Penzion Stáj Návary. Penzion Stáj Návary se nachází ve městě Návary a nabízí výhled do zahrady, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Stáj Návary se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman atelier Paral

9,6

Apartman atelier Paral

Ubytování (Apartmán) Apartman atelier Paral. Apartmán ateliér Páral se nachází v centru Českého Krumlova, 100 metrů od hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku. Ubytování Apartman atelier Paral se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman atelier Paral má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman atelier Paral momentálně evidujeme 71 recenzí.

Alt Straninger

9,6

Alt Straninger

Ubytování (Penzion) Alt Straninger. Půvabný penzion Alt Straninger se nachází v historickém centru Českého Krumlova, jen přes ulici od muzea Egon Schiele Art Centrum. Ubytování Alt Straninger se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Alt Straninger má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Alt Straninger momentálně evidujeme 457 recenzí.

Belcanto Apartments

9,6

Belcanto Apartments

Ubytování (Penzion) Belcanto Apartments. Belcanto Apartments sídlí v historické budově ze 14. Ubytování Belcanto Apartments se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Belcanto Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Belcanto Apartments momentálně evidujeme 37 recenzí.

Monastery Garden Bistro & Rooms

9,6

Monastery Garden Bistro & Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Monastery Garden Bistro & Rooms. Klášterní zahrada Bistro & Rooms se nachází v Českém Krumlově, v blízkosti zámku Český Krumlov, hlavního náměstí a kostela sv. Jošta - Marionette Museum. Ubytování Monastery Garden Bistro & Rooms se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata na Šindlově

9,6

Chata na Šindlově

Ubytování (Apartmány) Chata na Šindlově. Chata na Šindlově se nachází se v klidném prostředí na samotě v srdci Šumavy. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a je snadno přístupná i v zimním období. Ubytování Chata na Šindlově se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Jelínková

9,6

Ubytování Jelínková

Ubytování (Penzion) Ubytování Jelínková. Ubytování Jelínková se nachází v Českém Krumlově, jen 500 metrů od historického centra zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Ubytování Jelínková se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Jelínková má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Ubytování Jelínková momentálně evidujeme 62 recenzí.

Latron 98

9,6

Latron 98

Ubytování (Apartmán) Latron 98. Latron 98 se nachází v centru Českého Krumlova, nedaleko hradu a zámku Český Krumlov a hlavního náměstí. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Latron 98 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Latron 98 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Latron 98 momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Romantika

9,6

Apartment Romantika

Ubytování (Apartmán) Apartment Romantika. Apartmán Romantika se nachází v Českém Krumlově a může se pochlubit výhledem na 500 metrů vzdálený hrad a zámek Český Krumlov. Ubytování Apartment Romantika se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Romantika má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Romantika momentálně evidujeme 37 recenzí.

Horní Brána

9,6

Horní Brána

Ubytování (Apartmán) Horní Brána. Apartmán Horní Brána se nachází na místě s výhledem na hory v Českém Krumlově a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Horní Brána se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horní Brána má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Horní Brána momentálně evidujeme 664 recenzí.

Pension MONO

9,6

Pension MONO

Ubytování (Penzion) Pension MONO. Pension MONO se nachází v Českém Krumlově, necelý 1 km od zámku Český Krumlov. Nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension MONO se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension SALMA

9,5

Pension SALMA

Ubytování (Penzion) Pension SALMA. Pension SALMA z roku 2018 se nachází v Českém Krumlově, 1,2 km od hradu a zámku Český Krumlov i od Hlavního náměstí a 3,4 km od Rotujícího amfiteátru. Ubytování Pension SALMA se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension SALMA má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension SALMA momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartment Baron

9,5

Apartment Baron

Ubytování (Apartmán) Apartment Baron. Apartmán Baron se nachází v Českém Krumlově, 3,4 km od českokrumlovského hradu a zámku a 50 metrů od hlavního náměstí, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment Baron se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Baron má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Baron momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Adam

9,5

Apartmán Adam

Ubytování (Apartmán) Apartmán Adam. Apartmán Adam má moderní nábytek a bezplatné Wi-Fi. Nachází se v Českém Krumlově, 1,5 km od zámku a historického centra v Českém Krumlově. Ubytování Apartmán Adam se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Adam má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Adam momentálně evidujeme 268 recenzí.

Statek Kloubek

9,5

Statek Kloubek

Ubytování (Apartmány) Statek Kloubek. Statek Kloubek se nachází 4 km od Českého Krumlova. Tato rustikální farma nabízí zahradu se zázemím pro grilování a malým venkovním rybníkem vhodným ke... Ubytování Statek Kloubek se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Athanor

9,5

Pension Athanor

Ubytování (Penzion) Pension Athanor. Penzion Athanor sídlí v citlivě zrekonstruované historické budově v Českém Krumlově, pouhých 300 metrů od historického centra města. Ubytování Pension Athanor se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Athanor má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Athanor momentálně evidujeme 435 recenzí.

Apartment La Guccinela

9,5

Apartment La Guccinela

Ubytování (Apartmán) Apartment La Guccinela. Apartmán La Guccinela se nachází v Českém Krumlově, 1,1 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Apartment La Guccinela se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Farma Žleby

9,5

Penzion Farma Žleby

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Farma Žleby. Penzion Farma Žleby se nachází na okraji města a nabízí výhled do údolí a na horu Plechý, bezplatné Wi-Fi a mnoho volnočasových aktivit. Ubytování Penzion Farma Žleby se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension M

9,5

Pension M

Ubytování (Apartmán) Pension M. Penzion M se nachází v malé obci Kladenské Rovné, je obklopený loukami a nabízí venkovní bazén. Ubytování Pension M se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension U Achilla

9,5

Pension U Achilla

Ubytování (Penzion) Pension U Achilla. Penzion u Achilla se nachází v Českém Krumlově, 1 km od hradu a zámku Český Krumlov. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension U Achilla se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Achilla má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension U Achilla momentálně evidujeme 199 recenzí.

Ubytování ve městě Český Krumlov

Město Český Krumlov se nachází na území země Česká republika. Momentálně pro vás evidujeme celkem 269 hotelů a ubytování ve městě Český Krumlov.