Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Český Krumlov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Český Krumlov

Apartment 23

9,9

Apartment 23

Ubytování (Apartmán) Apartment 23. Apartmán 23 má výhodnou polohu v centru Českého Krumlova, v těsné blízkosti zámku Český Krumlov a hlavního náměstí v Českém Krumlově a 4,2 km od otáčivého... Ubytování Apartment 23 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 23 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment 23 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzion Návrat

9,8

Penzion Návrat

Ubytování (Penzion) Penzion Návrat. Penzion Návrat se nachází v Českém Krumlově, asi 4 km od hradu a zámku Český Krumlov i od hlavního náměstí. Ubytování Penzion Návrat se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Návrat má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Návrat momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Červený Dvůr

9,8

Apartmány Červený Dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmány Červený Dvůr. Apartmány Červený Dvůr se nachází v klidné lokalitě mezi stromy vedle velkého parku Červený Dvůr. Ubytování Apartmány Červený Dvůr se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Červený Dvůr má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Červený Dvůr momentálně evidujeme 36 recenzí.

Slunecni Dum

9,7

Slunecni Dum

Ubytování (Penzion) Slunecni Dum. Sluneční Dům stojí na klidném místě mezi stromy, jen 5 minut pěšky od centra Českého Krumlova zapsaného do seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Slunecni Dum se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Slunecni Dum má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Slunecni Dum momentálně evidujeme 161 recenzí.

Apartment Krumlov

9,7

Apartment Krumlov

Ubytování (Apartmán) Apartment Krumlov. Bright, fresh, modern - city center nabízí ubytování v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku Český Krumlov a 600 metrů od otáčivého hlediště. Ubytování Apartment Krumlov se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Krumlov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Krumlov momentálně evidujeme 20 recenzí.

1st Republic Villa - Adults only

9,7

1st Republic Villa - Adults only

Ubytování (Penzion) 1st Republic Villa - Adults only. Penzion 1st Republic Villa, vyhrazený pro dospělé, se nachází v tiché rezidenční čtvrti v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku. Ubytování 1st Republic Villa - Adults only se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 1st Republic Villa - Adults only má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion 1st Republic Villa - Adults only momentálně evidujeme 467 recenzí.

Apartmán Augsten

9,7

Apartmán Augsten

Ubytování (Apartmán) Apartmán Augsten. Apartmán Augsten se nachází v klidném prostředí u Českého Krumlova a má bezplatné Wi-Fi, terasu s posezením a parkování zdarma. Ubytování Apartmán Augsten se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Augsten má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Augsten momentálně evidujeme 81 recenzí.

Pokoj pro dva s výhledem

9,7

Pokoj pro dva s výhledem

Ubytování (Apartmán) Pokoj pro dva s výhledem. Pokoj pro dva s výhledem se nachází v klidné části Českého Krumlova, 9 minut chůze od zámku, 700 metrů od hlavního náměstí a 1,1 km od otáčivého hlediště. Ubytování Pokoj pro dva s výhledem se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pokoj pro dva s výhledem má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pokoj pro dva s výhledem momentálně evidujeme 31 recenzí.

Pension U Kapličky

9,7

Pension U Kapličky

Ubytování (Penzion) Pension U Kapličky. Pension U Kapličky se nachází v Českém Krumlově, 200 metrů od historického hlavního náměstí. Ubytování Pension U Kapličky se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension U Kapličky momentálně evidujeme 117 recenzí.

U Kalíšku

9,6

U Kalíšku

Ubytování (Penzion) U Kalíšku. U Kalíšku se nachází v Českém Krumlově v Jihočeském kraji. Nabízí gril a výhled na řeku. Ubytování U Kalíšku se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Kalíšku má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion U Kalíšku momentálně evidujeme 465 recenzí.

Pension Wok

9,6

Pension Wok

Ubytování (Penzion) Pension Wok. Pension Wok se nachází v budově ze 16. století přímo na břehu Vltavy v centru Českého Krumlova. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Pension Wok se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Wok má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Wok momentálně evidujeme 257 recenzí.

Apartmán Lazec

9,6

Apartmán Lazec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lazec. Apartmán Lazec se nachází zhruba 5 km od Českého Krumlova. Nabízí možnost vlastního stravování, zahradu a balkon. Ubytování Apartmán Lazec se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lazec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Lazec momentálně evidujeme 31 recenzí.

Pension Rozmarýna

9,6

Pension Rozmarýna

Ubytování (Penzion) Pension Rozmarýna. Pension Rozmarýna se nachází ve zrekonstruované historické budově ze 16. století a nabízí rustikální pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension Rozmarýna se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Rozmarýna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Rozmarýna momentálně evidujeme 572 recenzí.

Pension Plešivecká 119

9,6

Pension Plešivecká 119

Ubytování (Penzion) Pension Plešivecká 119. Pension Plešivecká 119 se nachází v Českém Krumlově a nabízí individuálně zařízené ubytování s bezplatným Wi-Fi i panoramatický výhled na Vltavu. Ubytování Pension Plešivecká 119 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Plešivecká 119 má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Plešivecká 119 momentálně evidujeme 208 recenzí.

Babylon Apartmány

9,6

Babylon Apartmány

Ubytování (Apartmán) Babylon Apartmány. Babylon Apartmány se nachází v Českém Krumlově, blízko Otáčivého hlediště, muzea voskových figurín a muzea útrpného práva. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Babylon Apartmány se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Babylon Apartmány má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Babylon Apartmány momentálně evidujeme 260 recenzí.

Wellness chata s bazénem

9,6

Wellness chata s bazénem

Ubytování (Chata) Wellness chata s bazénem. Wellness chata s bazénem se nachází v Českém Krumlově, jen 14 km od státního hradu a zámku Český Krumlov a náměstí Svornosti a 13 km od Otáčivého hlediště,... Ubytování Wellness chata s bazénem se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness chata s bazénem má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Wellness chata s bazénem momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytovani Trojakova

9,6

Ubytovani Trojakova

Ubytování (Apartmán) Ubytovani Trojakova. Ubytování Trojáková se nachází na okraji Českého Krumlova, 1,5 km od zámku v Českém Krumlově. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Ubytovani Trojakova se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Trojakova má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytovani Trojakova momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Dům u barvíře

9,6

Penzion Dům u barvíře

Ubytování (Penzion) Penzion Dům u barvíře. Dům U Barvíře se nachází v pěší zóně v centru Českého Krumlova v budově zapsané na seznamu UNESCO. Penzion má renesanční fasádu z 15. Ubytování Penzion Dům u barvíře se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dům u barvíře má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Dům u barvíře momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartman atelier Paral

9,6

Apartman atelier Paral

Ubytování (Apartmán) Apartman atelier Paral. Apartmán ateliér Páral se nachází v centru Českého Krumlova, 100 metrů od hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí výhled na řeku. Ubytování Apartman atelier Paral se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman atelier Paral má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman atelier Paral momentálně evidujeme 71 recenzí.

Alt Straninger

9,6

Alt Straninger

Ubytování (Penzion) Alt Straninger. Půvabný penzion Alt Straninger se nachází v historickém centru Českého Krumlova, jen přes ulici od muzea Egon Schiele Art Centrum. Ubytování Alt Straninger se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Alt Straninger má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Alt Straninger momentálně evidujeme 457 recenzí.

Belcanto Apartments

9,6

Belcanto Apartments

Ubytování (Penzion) Belcanto Apartments. Belcanto Apartments sídlí v historické budově ze 14. Ubytování Belcanto Apartments se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Belcanto Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Belcanto Apartments momentálně evidujeme 37 recenzí.

U Pavla

9,6

U Pavla

Ubytování (Penzion) U Pavla. Penzion U Pavla se nachází v centru Českého Krumlova, nedaleko zámku a 200 metrů od hlavního náměstí, a nabízí sdílené posezení. Ubytování U Pavla se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Pavla má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion U Pavla momentálně evidujeme 504 recenzí.

Horní Brána

9,6

Horní Brána

Ubytování (Apartmán) Horní Brána. Apartmán Horní Brána se nachází na místě s výhledem na hory v Českém Krumlově a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Horní Brána se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horní Brána má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Horní Brána momentálně evidujeme 664 recenzí.

Apartment Romantika

9,6

Apartment Romantika

Ubytování (Apartmán) Apartment Romantika. Apartmán Romantika se nachází v Českém Krumlově a může se pochlubit výhledem na 500 metrů vzdálený hrad a zámek Český Krumlov. Ubytování Apartment Romantika se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Romantika má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Romantika momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování Jelínková

9,6

Ubytování Jelínková

Ubytování (Penzion) Ubytování Jelínková. Ubytování Jelínková se nachází v Českém Krumlově, jen 500 metrů od historického centra zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Ubytování Jelínková se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Jelínková má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Ubytování Jelínková momentálně evidujeme 62 recenzí.

Latron 98

9,6

Latron 98

Ubytování (Apartmán) Latron 98. Latron 98 se nachází v centru Českého Krumlova, nedaleko hradu a zámku Český Krumlov a hlavního náměstí. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Latron 98 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Latron 98 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Latron 98 momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Baron

9,5

Apartment Baron

Ubytování (Apartmán) Apartment Baron. Apartmán Baron se nachází v Českém Krumlově, 3,4 km od českokrumlovského hradu a zámku a 50 metrů od hlavního náměstí, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartment Baron se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Baron má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Baron momentálně evidujeme 49 recenzí.

Pension SALMA

9,5

Pension SALMA

Ubytování (Penzion) Pension SALMA. Pension SALMA z roku 2018 se nachází v Českém Krumlově, 1,2 km od hradu a zámku Český Krumlov i od Hlavního náměstí a 3,4 km od Rotujícího amfiteátru. Ubytování Pension SALMA se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension SALMA má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension SALMA momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmán Adam

9,5

Apartmán Adam

Ubytování (Apartmán) Apartmán Adam. Apartmán Adam má moderní nábytek a bezplatné Wi-Fi. Nachází se v Českém Krumlově, 1,5 km od zámku a historického centra v Českém Krumlově. Ubytování Apartmán Adam se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Adam má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Adam momentálně evidujeme 268 recenzí.

Pension Athanor

9,5

Pension Athanor

Ubytování (Penzion) Pension Athanor. Penzion Athanor sídlí v citlivě zrekonstruované historické budově v Českém Krumlově, pouhých 300 metrů od historického centra města. Ubytování Pension Athanor se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Athanor má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Athanor momentálně evidujeme 435 recenzí.

CK Pension

9,5

CK Pension

Ubytování (Penzion) CK Pension. CK Pension, zrekonstruovaný v roce 2012, se nachází v Českém Krumlově, 5 minut pěšky od historického centra města zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování CK Pension se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování CK Pension má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion CK Pension momentálně evidujeme 235 recenzí.

Apartments Pod Kamenem

9,5

Apartments Pod Kamenem

Ubytování (Apartmán) Apartments Pod Kamenem. Apartmány Pod Kamenem se nachází v Českém Krumlově, 2,1 km od zámku Český Krumlov, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pod Kamenem se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Pod Kamenem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartments Pod Kamenem momentálně evidujeme 198 recenzí.

Ubytování Latrán 15

9,5

Ubytování Latrán 15

Ubytování (Apartmán) Ubytování Latrán 15. Apartmán Ubytování Latrán 15 se nachází v Českém Krumlově, jen několik kroků od zámku Český Krumlov i od hlavního náměstí. Ubytování Ubytování Latrán 15 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Latrán 15 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytování Latrán 15 momentálně evidujeme 19 recenzí.

Pension U Achilla

9,5

Pension U Achilla

Ubytování (Penzion) Pension U Achilla. Penzion u Achilla se nachází v Českém Krumlově, 1 km od hradu a zámku Český Krumlov. Na místě je k dispozici neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension U Achilla se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Achilla má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension U Achilla momentálně evidujeme 199 recenzí.

Penzion Gerta

9,5

Penzion Gerta

Ubytování (Penzion) Penzion Gerta. Penzion Gerta se nachází 10 minut chůze od centra města Český Krumlov chráněném organizací UNESCO a nabízí okouzlující zahradu s jezírkem a letním... Ubytování Penzion Gerta se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Gerta má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Gerta momentálně evidujeme 367 recenzí.

Luxury Apartments No. 91

9,4

Luxury Apartments No. 91

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments No. 91. Luxury Apartments No. 91 se nachází v Českém Krumlově, 400 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov. Ubytování Luxury Apartments No. 91 se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Apartments No. 91 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Luxury Apartments No. 91 momentálně evidujeme 115 recenzí.

Mill Apartments

9,4

Mill Apartments

Ubytování (Apartmán) Mill Apartments. Apartmány Mill Apartments se nacházejí v Českém Krumlově, v blízkosti tamního hradu a zámku, hlavního náměstí i kostela sv. Ubytování Mill Apartments se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mill Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Mill Apartments momentálně evidujeme 81 recenzí.

Largo

9,4

Largo

Ubytování (Penzion) Largo. Penzion Largo se nachází v Českém Krumlově, jen pár kroků Státního hradu a zámku Český Krumlov a náměstí Svornosti a nedaleko kostela sv. Ubytování Largo se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Largo má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Largo momentálně evidujeme 695 recenzí.

Penzion Onyx

9,4

Penzion Onyx

Ubytování (Penzion) Penzion Onyx. Penzion Onyx stojí 900 metrů od historického centra Českého Krumlova a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Onyx se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Onyx má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Onyx momentálně evidujeme 180 recenzí.

Penzion Po Vode

9,4

Penzion Po Vode

Ubytování (Penzion) Penzion Po Vode. Penzion Po Vodě se nachází na klidném místě v Českém Krumlově a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích. Ubytování Penzion Po Vode se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Po Vode má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Po Vode momentálně evidujeme 386 recenzí.

Pension Cert a Kaca

9,4

Pension Cert a Kaca

Ubytování (Penzion) Pension Cert a Kaca. Pension Čert a Káča sídlí v renesanční budově, která kdysi byla součástí městského opevnění Českého Krumlova a stojí pouhých 100 metrů od hlavního náměstí... Ubytování Pension Cert a Kaca se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Cert a Kaca má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Cert a Kaca momentálně evidujeme 300 recenzí.

Holiday House in Český Krumlov

9,4

Holiday House in Český Krumlov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House in Český Krumlov. Holiday House in Český Krumlov se nachází v Českém Krumlově v Jihočeském kraji, 14 minut pěšky od státního hradu a zámku Český Krumlov, a nabízí ubytování... Ubytování Holiday House in Český Krumlov se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday House in Český Krumlov má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday House in Český Krumlov momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány U zámku

9,4

Apartmány U zámku

Ubytování (Apartmán) Apartmány U zámku. Apartmány U zámku se nacházejí v Českém Krumlově a nabízejí terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U zámku se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U zámku má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány U zámku momentálně evidujeme 285 recenzí.

Penzion TOP

9,4

Penzion TOP

Ubytování (Penzion) Penzion TOP. Penzion TOP se nachází v Českém Krumlově a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Nabízí pokoje a apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion TOP se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion TOP má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion TOP momentálně evidujeme 213 recenzí.

Pension Bella

9,4

Pension Bella

Ubytování (Penzion) Pension Bella. Penzion Bella se nachází v Českém Krumlově, nedaleko autobusového nádraží, kaple sv. Ubytování Pension Bella se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Bella má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Bella momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Kuku

9,4

Penzion Kuku

Ubytování (Penzion) Penzion Kuku. Penzion KUKU nabízí pokoje s vlastní koupelnou, terasou a TV a nachází se 1 km od historického centra Českého Krumlova a 900 metrů od zámku, které jsou na... Ubytování Penzion Kuku se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kuku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kuku momentálně evidujeme 78 recenzí.

Penzion Klima

9,4

Penzion Klima

Ubytování (Privát) Penzion Klima. Penzion Klíma je vzdálený 10 minut chůze od centra Českého Krumlova. Ubytování Penzion Klima se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Klima má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Penzion Klima momentálně evidujeme 131 recenzí.

Penzion Kozák

9,4

Penzion Kozák

Ubytování (Penzion) Penzion Kozák. Penzion Kozák se nachází v Českém Krumlově, 200 metrů od zámku. Nabízí každodenní snídaně a placené parkoviště. Ubytování Penzion Kozák se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kozák má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Kozák momentálně evidujeme 141 recenzí.

Penzion Globus

9,4

Penzion Globus

Ubytování (Penzion) Penzion Globus. Penzion Globus se nachází na kraji Českého Krumlova, 5 minut jízdy od českokrumlovského zámku. Ubytování Penzion Globus se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Globus má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Globus momentálně evidujeme 321 recenzí.

Pension Na Vyhlídce

9,4

Pension Na Vyhlídce

Ubytování (Penzion) Pension Na Vyhlídce. Pension Na Vyhlídce je malý rodinný penzion situovaný v rezidenční části Českého Krumlova. Ubytování Pension Na Vyhlídce se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Na Vyhlídce má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Na Vyhlídce momentálně evidujeme 206 recenzí.

Pension U Zámku

9,4

Pension U Zámku

Ubytování (Penzion) Pension U Zámku. Pension U Zámku sídlí v historické budově z roku 1572, hned vedle zámku Český Krumlov, a nabízí zde exkluzivní ubytování. Ubytování Pension U Zámku se nachází ve městě Český Krumlov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Zámku má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension U Zámku momentálně evidujeme 217 recenzí.