Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Frymburk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frymburk

Apartmán Šakal

10

Apartmán Šakal

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šakal. Apartmán Šakal se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Šakal se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Rezidence KUPEC

9,9

Rezidence KUPEC

UbytováníRezidence KUPEC. Rezidence KUPEC se nachází 25 km od zámku Český Krumlov a nabízí soukromou pláž, přímý přístup na sjezdovku a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidence KUPEC se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Kuba

9,9

Apartmán Kuba

UbytováníApartmán Kuba. Apartmán Kuba se nachází u pláže ve Frymburku, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartmán Kuba se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Erika

9,9

Apartman Erika

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika. Apartman Erika se nachází ve Frymburku, pouhých 7 km od vleku Frymburk. Nabízí ubytování u pláže, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Frymburk

9,9

Penzion Frymburk

Ubytování (Penzion) Penzion Frymburk. Penzion Frymburk se nachází ve Frymburku, 1,5 km od vleku Frymburk, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu, lyžárnu a společný lounge. Ubytování Penzion Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Frymburk má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Frymburk momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Mija

9,8

Apartmán Mija

UbytováníApartmán Mija. Apartmán Mija se nachází ve Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartmán Mija se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Lipno Village House 34

9,8

Lipno Village House 34

UbytováníLipno Village House 34. Lipno Village House 34 se nachází asi 31 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Lipno Village House 34 se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk

9,8

Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk

UbytováníApartmán LIPNO Z1 - Frymburk. Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk se nachází asi 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. a nabízí terasu, kávovar a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán LIPNO Z1 - Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Vivat Lipno

9,7

Vivat Lipno

Ubytování (Apartmán) Vivat Lipno. Vivat Lipno se nachází u pláže ve Frymburku, pouhých 7 km od vleku Frymburk. Ubytování Vivat Lipno se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Rezidence Podkova

9,7

Rezidence Podkova

Ubytování (Apartmán) Rezidence Podkova. Rezidence Podkova se nachází ve Frymburku, necelých 7 km od lyžařského vleku Frymburk, a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování Rezidence Podkova se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rezidence Podkova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rezidence Podkova momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Frymburk 700

9,7

Apartmán Frymburk 700

Ubytování (Privát) Apartmán Frymburk 700. Apartmán Frymburk 700 se nachází ve Frymburku. 41 km od Českých Budějovic. Ubytování Apartmán Frymburk 700 se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmánové domy Lipno 1

9,7

Apartmánové domy Lipno 1

UbytováníApartmánové domy Lipno 1. Apartmánové domy Lipno 1 se nachází ve Frymburku a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmánové domy Lipno 1 se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

apartmán Sedmička Frymburk

9,6

apartmán Sedmička Frymburk

Ubytováníapartmán Sedmička Frymburk. Apartmán Sedmička Frymburk se nachází u pláže ve Frymburku, 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od Lipenské přehrady. Ubytování apartmán Sedmička Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány V uličce Frymburk

9,6

Apartmány V uličce Frymburk

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány V uličce Frymburk. Apartmány V uličce Frymburk se nacházejí ve Frymburku. Nabízejí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány V uličce Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Deluxe Apartment Lipno - Lake Side Village, Frymburk nad Vltavou

9,6

Deluxe Apartment Lipno - Lake Side Village, Frymburk nad Vltavou

UbytováníDeluxe Apartment Lipno - Lake Side Village, Frymburk nad Vltavou. Deluxe Apartment Lipno - Lake Side Village, Frymburk nad Vltavou se nachází ve Frymburku, 31 km od zámku Český Krumlov, 15 km od Lipenské přehrady a 29 km... Ubytování Deluxe Apartment Lipno - Lake Side Village, Frymburk nad Vltavou se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Jasmin II

9,6

Apartmán Jasmin II

UbytováníApartmán Jasmin II. Apartmán Jasmin II se nachází asi 28 km od zámku Český Krumlov a nabízí terasu, kávovar a výhled na jezero. Ubytování Apartmán Jasmin II se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Terezka

9,5

Pension Terezka

Ubytování (Apartmán) Pension Terezka. Apartmány Pension Terezka se nacházejí v městyse Frymburk, 1,1 km od tamního lyžařského vleku, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Terezka se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Terezka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Terezka momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán Lipno - Kovářov pro cyklisty a motorkáře

9,5

Apartmán Lipno - Kovářov pro cyklisty a motorkáře

UbytováníApartmán Lipno - Kovářov pro cyklisty a motorkáře. Apartmán Lipno - Kovářov pro cyklisty a motorkáře se nachází ve Frymburku, 28 km od zámku Český Krumlov a 16 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartmán Lipno - Kovářov pro cyklisty a motorkáře se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Casa Maika

9,5

Casa Maika

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maika. Casa Maika se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji, 1,9 km od vleku Frymburk, a nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Casa Maika se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Casa Maika má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Casa Maika momentálně evidujeme 23 recenzí.

Lipno Island

9,5

Lipno Island

Ubytování (Apartmány) Lipno Island. Lipno Island jsou apartmány situované ve Frymburku, 2,6 km od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Lipno Island se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U nás

9,4

Apartmán U nás

UbytováníApartmán U nás. Apartmán U nás se nachází ve Frymburku, 25 km od zámku Český Krumlov a 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Apartmán U nás se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

KVÍTKO

9,4

KVÍTKO

UbytováníKVÍTKO. KVÍTKO se nachází ve Frymburku, 46 km od náměstí Přemysla Otakara II., 11 km od Lipenské přehrady a 21 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově. Ubytování KVÍTKO se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Markus

9,4

Penzion Markus

Ubytování (Penzion) Penzion Markus. Penzion Markus se nachází ve Frymburku, na okraji národního parku Šumava a 50 metrů od písečného břehu Lipenské přehrady. Ubytování Penzion Markus se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Markus má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Markus momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmány LIPNOczech

9,4

Apartmány LIPNOczech

Ubytování (Apartmán) Apartmány LIPNOczech. Apartmány LIPNOczech se nachází ve Frymburku, 6 km od lanovky Frymburk a nabízejí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Poskytují výhled na hory. Ubytování Apartmány LIPNOczech se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány LIPNOczech má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány LIPNOczech momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmány Lipno - Frymburk

9,4

Apartmány Lipno - Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lipno - Frymburk. Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve Frymburku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Lipno - Frymburk má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Lipno - Frymburk momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartments Otre Frymburk

9,4

Apartments Otre Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartments Otre Frymburk. Apartmány Otre Frymburk se nachází ve Frymburku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Otre Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments Otre Frymburk má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Otre Frymburk momentálně evidujeme 226 recenzí.

Apartment Mařenka Frymburk

9,3

Apartment Mařenka Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mařenka Frymburk. APARTMÁN MAŘENKA se nachází ve Frymburku. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Mařenka Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Eva Frymburk

9,3

Apartmány Eva Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Eva Frymburk. Apartmány Eva se nachází ve Frymburku, 1,4 km od lyžařského vleku. Nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Eva Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Eva Frymburk má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Eva Frymburk momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmany Nowy

9,3

Apartmany Nowy

Ubytování (Apartmán) Apartmany Nowy. Apartmany Nowy se nacházejí ve Frymburku a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi připojením a bezplatnými... Ubytování Apartmany Nowy se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Nowy má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Nowy momentálně evidujeme 75 recenzí.

Lakeside Village

9,3

Lakeside Village

Ubytování (Prázdninový dům) Lakeside Village. Lakeside Village se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí prázdninové domy s balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Lakeside Village se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lakeside Village má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Lakeside Village momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán na Lipně

9,3

Apartmán na Lipně

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Lipně. Apartmán na Lipně se nachází ve Frymburku. Ubytování je přístupné na lyžích. Apartmán má 2 ložnice, kuchyni, koupelnu a posezení s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán na Lipně se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán na Lipně má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán na Lipně momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa Frymburk

9,3

Villa Frymburk

Ubytování (Vila) Villa Frymburk. Villa Frymburk se nachází na Šumavě, 50 metrů od Lipenského jezera a 800 metrů od pláže. Ubytování Villa Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Villa Frymburk má celkové hodnocení 9,3. Pro Vila Villa Frymburk momentálně evidujeme 8 recenzí.

Rekreace na Lipně Atrium

9,3

Rekreace na Lipně Atrium

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreace na Lipně Atrium. Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, zahradu a gril. Ubytování Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rekreace na Lipně Atrium má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Rekreace na Lipně Atrium momentálně evidujeme 47 recenzí.

Lipno - Villa Bernard - Lakeside Village

9,2

Lipno - Villa Bernard - Lakeside Village

UbytováníLipno - Villa Bernard - Lakeside Village. Lipno - Villa Bernard - Lakeside Village se nachází ve Frymburku, 31 km od zámku Český Krumlov a 15 km od Lipenské přehrady, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Lipno - Villa Bernard - Lakeside Village se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Chata u jezera - Lenicka

9,2

Chata u jezera - Lenicka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u jezera - Lenicka. Chata u jezera – Lenička nabízí ubytování s terasou ve Frymburku. Hosté mohou rovněž využít soukromou pláž, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata u jezera - Lenicka se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata u jezera - Lenicka má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata u jezera - Lenicka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Posudov - Lipno

9,2

Chata Posudov - Lipno

Ubytování (Chata) Chata Posudov - Lipno. Chata Posudov – Lipno se nachází ve Frymburku, 4,1 km od lanovky Frymburk, a nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Posudov - Lipno se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata Posudov - Lipno má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Posudov - Lipno momentálně evidujeme 13 recenzí.

Oaza Frymburk - LAKE VIEW D202

9,2

Oaza Frymburk - LAKE VIEW D202

UbytováníOaza Frymburk - LAKE VIEW D202. Oaza Frymburk - LAKE VIEW D202 se nachází asi 25 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Oaza Frymburk - LAKE VIEW D202 se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

PETR-A

9,2

PETR-A

Ubytování (Prázdninový dům) PETR-A. PETR-A nabízí ubytování ve Frymburku, 41 km od Lince. Nabízí ubytování s posezením, TV, CD a DVD přehrávačem. Někde je také jídelní kout a/nebo terasa. Ubytování PETR-A se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování PETR-A má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům PETR-A momentálně evidujeme 35 recenzí.

Lipno Wellness - Frymburk C106****

9,1

Lipno Wellness - Frymburk C106****

Ubytování (Apartmán) Lipno Wellness - Frymburk C106****. Lipno Wellness - Frymburk C106**** se nachází ve Frymburku, 1,5 km od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Lipno Wellness - Frymburk C106**** se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lipno Wellness - Frymburk C106**** má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Lipno Wellness - Frymburk C106**** momentálně evidujeme 16 recenzí.

Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk

9,1

Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk

UbytováníNový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk. Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk se nachází u pláže ve Frymburku, pouhých 30 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Nový Apartmán v areálu Wellness hotelu Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Frymburk Jana

9,1

Frymburk Jana

UbytováníFrymburk Jana. Frymburk Jana se nachází ve Frymburku, pouhých 30 km od zámku Český Krumlov, a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Frymburk Jana se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Luční

9,1

Apartmán Luční

UbytováníApartmán Luční. Apartmán Luční se nachází ve Frymburku, 28 km od zámku Český Krumlov a 16 km od Lipenské přehrady. Nabízí soukromou pláž a výhled na jezero. Ubytování Apartmán Luční se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Farma Náhlov

9,1

Farma Náhlov

Ubytování (Apartmán) Farma Náhlov. Farma Náhlov se nachází v městysi Frymburk, pouhé 3,4 km od lyžařského vleku. Nabízí gril, zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Farma Náhlov se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Farma Náhlov má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Farma Náhlov momentálně evidujeme 5 recenzí.

Lipno Apartmany Frymburk I.

9,1

Lipno Apartmany Frymburk I.

Ubytování (Apartmán) Lipno Apartmany Frymburk I.. Lipno Apartmány Frymburk I. se nachází ve Frymburku, 1,3 km od lanovky ve Frymburku. Nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Apartmany Frymburk I. se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Lipno Apartmany Frymburk I. má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Lipno Apartmany Frymburk I. momentálně evidujeme 85 recenzí.

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

9

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

Ubytování (Aparthotel) LIPNO WELLNESS FRYMBURK. LIPNO WELLNESS FRYMBURK s barem se nachází ve Frymburku. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování LIPNO WELLNESS FRYMBURK se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Anežka

9

Chalupa Anežka

UbytováníChalupa Anežka. Chalupa Anežka se nachází ve Frymburku, 27 km od zámku Český Krumlov a 50 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Anežka se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány U Jezera Na Náměstí

9

Apartmány U Jezera Na Náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Jezera Na Náměstí. Apartmány u Jezera Na Náměstí se nachází ve Frymburku, 1,4 km od lyžařského areálu Frymburk – Svatá Marta i od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Apartmány U Jezera Na Náměstí se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U Jezera Na Náměstí má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány U Jezera Na Náměstí momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány Kovadlina

9

Apartmány Kovadlina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kovadlina. Apartmány Kovadlina se nacházejí ve Frymburku, 8 km od lanovky Frymburk. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Kovadlina se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Kovadlina má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Kovadlina momentálně evidujeme 21 recenzí.

Aparmány²

9

Aparmány²

Ubytování (Apartmán) Aparmány². Aparmány² se nachází u pláže ve Frymburku, nedaleko lanovky, a nabízí lyžárnu a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Aparmány² se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Aparmány² má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Aparmány² momentálně evidujeme 139 recenzí.