Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Frymburk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frymburk

Apartman Erika

9,9

Apartman Erika

Ubytování (Apartmán) Apartman Erika. Apartman Erika se nachází ve Frymburku, pouhých 7 km od vleku Frymburk. Nabízí ubytování u pláže, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Erika se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Frymburk

9,9

Penzion Frymburk

Ubytování (Penzion) Penzion Frymburk. Penzion Frymburk se nachází ve Frymburku, 1,5 km od vleku Frymburk, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu, lyžárnu a společný lounge. Ubytování Penzion Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Frymburk má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion Frymburk momentálně evidujeme 22 recenzí.

Vivat Lipno

9,7

Vivat Lipno

Ubytování (Apartmán) Vivat Lipno. Vivat Lipno se nachází u pláže ve Frymburku, pouhých 7 km od vleku Frymburk. Ubytování Vivat Lipno se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Podkova

9,7

Rezidence Podkova

Ubytování (Apartmán) Rezidence Podkova. Rezidence Podkova se nachází ve Frymburku, necelých 7 km od lyžařského vleku Frymburk, a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Ubytování Rezidence Podkova se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Podkova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rezidence Podkova momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment AndruL

9,6

Apartment AndruL

Ubytování (Apartmán) Apartment AndruL. Apartmán AndruL se nachází ve Frymburku, necelý 1 km od vleku Frymburk. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment AndruL se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment AndruL má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment AndruL momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány V uličce Frymburk

9,6

Apartmány V uličce Frymburk

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány V uličce Frymburk. Apartmány V uličce Frymburk se nacházejí ve Frymburku. Nabízejí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány V uličce Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lipno

9,6

Vila Lipno

Ubytování (Vila) Vila Lipno. Vila Lipno se nachází ve Frymburku, pouhých 1,5 km od lanovky Frymburk, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním bazénem, grilem a bezplatným... Ubytování Vila Lipno se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vila Lipno má celkové hodnocení 9,6. Pro Vila Vila Lipno momentálně evidujeme 13 recenzí.

Pension Terezka

9,5

Pension Terezka

Ubytování (Apartmán) Pension Terezka. Apartmány Pension Terezka se nacházejí v městyse Frymburk, 1,1 km od tamního lyžařského vleku, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pension Terezka se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Terezka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Pension Terezka momentálně evidujeme 17 recenzí.

Casa Maika

9,5

Casa Maika

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maika. Casa Maika se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji, 1,9 km od vleku Frymburk, a nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Casa Maika se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Casa Maika má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Casa Maika momentálně evidujeme 23 recenzí.

Lipno Island

9,5

Lipno Island

Ubytování (Apartmány) Lipno Island. Lipno Island jsou apartmány situované ve Frymburku, 2,6 km od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Lipno Island se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Markus

9,4

Penzion Markus

Ubytování (Penzion) Penzion Markus. Penzion Markus se nachází ve Frymburku, na okraji národního parku Šumava a 50 metrů od písečného břehu Lipenské přehrady. Ubytování Penzion Markus se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Markus má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Markus momentálně evidujeme 202 recenzí.

Apartmány LIPNOczech

9,4

Apartmány LIPNOczech

Ubytování (Apartmán) Apartmány LIPNOczech. Apartmány LIPNOczech se nachází ve Frymburku, 6 km od lanovky Frymburk a nabízejí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Poskytují výhled na hory. Ubytování Apartmány LIPNOczech se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány LIPNOczech má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány LIPNOczech momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmány Lipno - Frymburk

9,4

Apartmány Lipno - Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lipno - Frymburk. Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve Frymburku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lipno - Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Lipno - Frymburk má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Lipno - Frymburk momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartments Otre Frymburk

9,4

Apartments Otre Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartments Otre Frymburk. Apartmány Otre Frymburk se nachází ve Frymburku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Otre Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Otre Frymburk má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartments Otre Frymburk momentálně evidujeme 226 recenzí.

Apartmány Eva Frymburk

9,3

Apartmány Eva Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Eva Frymburk. Apartmány Eva se nachází ve Frymburku, 1,4 km od lyžařského vleku. Nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány Eva Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Eva Frymburk má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Eva Frymburk momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmany Nowy

9,3

Apartmany Nowy

Ubytování (Apartmán) Apartmany Nowy. Apartmany Nowy se nacházejí ve Frymburku a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi připojením a bezplatnými... Ubytování Apartmany Nowy se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Nowy má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Nowy momentálně evidujeme 75 recenzí.

Apartment Mařenka Frymburk

9,3

Apartment Mařenka Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mařenka Frymburk. APARTMÁN MAŘENKA se nachází ve Frymburku. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Mařenka Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na Lipně

9,3

Apartmán na Lipně

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Lipně. Apartmán na Lipně se nachází ve Frymburku. Ubytování je přístupné na lyžích. Apartmán má 2 ložnice, kuchyni, koupelnu a posezení s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán na Lipně se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán na Lipně má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán na Lipně momentálně evidujeme 14 recenzí.

Lakeside Village

9,3

Lakeside Village

Ubytování (Prázdninový dům) Lakeside Village. Lakeside Village se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí prázdninové domy s balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Lakeside Village se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lakeside Village má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Lakeside Village momentálně evidujeme 35 recenzí.

Villa Frymburk

9,3

Villa Frymburk

Ubytování (Vila) Villa Frymburk. Villa Frymburk se nachází na Šumavě, 50 metrů od Lipenského jezera a 800 metrů od pláže. Ubytování Villa Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Frymburk má celkové hodnocení 9,3. Pro Vila Villa Frymburk momentálně evidujeme 8 recenzí.

Rekreace na Lipně Atrium

9,3

Rekreace na Lipně Atrium

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreace na Lipně Atrium. Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, zahradu a gril. Ubytování Rekreace na Lipně Atrium se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreace na Lipně Atrium má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Rekreace na Lipně Atrium momentálně evidujeme 47 recenzí.

Chata u jezera - Lenicka

9,2

Chata u jezera - Lenicka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u jezera - Lenicka. Chata u jezera – Lenička nabízí ubytování s terasou ve Frymburku. Hosté mohou rovněž využít soukromou pláž, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata u jezera - Lenicka se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u jezera - Lenicka má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata u jezera - Lenicka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Posudov - Lipno

9,2

Chata Posudov - Lipno

Ubytování (Chata) Chata Posudov - Lipno. Chata Posudov – Lipno se nachází ve Frymburku, 4,1 km od lanovky Frymburk, a nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Posudov - Lipno se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Posudov - Lipno má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Posudov - Lipno momentálně evidujeme 13 recenzí.

PETR-A

9,2

PETR-A

Ubytování (Prázdninový dům) PETR-A. PETR-A nabízí ubytování ve Frymburku, 41 km od Lince. Nabízí ubytování s posezením, TV, CD a DVD přehrávačem. Někde je také jídelní kout a/nebo terasa. Ubytování PETR-A se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PETR-A má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům PETR-A momentálně evidujeme 35 recenzí.

Lipno Wellness - Frymburk C106****

9,1

Lipno Wellness - Frymburk C106****

Ubytování (Apartmán) Lipno Wellness - Frymburk C106****. Lipno Wellness - Frymburk C106**** se nachází ve Frymburku, 1,5 km od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Lipno Wellness - Frymburk C106**** se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lipno Wellness - Frymburk C106**** má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Lipno Wellness - Frymburk C106**** momentálně evidujeme 16 recenzí.

Lipno Apartmany Frymburk I.

9,1

Lipno Apartmany Frymburk I.

Ubytování (Apartmán) Lipno Apartmany Frymburk I.. Lipno Apartmány Frymburk I. se nachází ve Frymburku, 1,3 km od lanovky ve Frymburku. Nabízí saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Apartmany Frymburk I. se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lipno Apartmany Frymburk I. má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Lipno Apartmany Frymburk I. momentálně evidujeme 85 recenzí.

Farma Náhlov

9,1

Farma Náhlov

Ubytování (Apartmán) Farma Náhlov. Farma Náhlov se nachází v městysi Frymburk, pouhé 3,4 km od lyžařského vleku. Nabízí gril, zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Farma Náhlov se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Náhlov má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Farma Náhlov momentálně evidujeme 5 recenzí.

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

9

LIPNO WELLNESS FRYMBURK

Ubytování (Aparthotel) LIPNO WELLNESS FRYMBURK. LIPNO WELLNESS FRYMBURK s barem se nachází ve Frymburku. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování LIPNO WELLNESS FRYMBURK se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U Jezera Na Náměstí

9

Apartmány U Jezera Na Náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Jezera Na Náměstí. Apartmány u Jezera Na Náměstí se nachází ve Frymburku, 1,4 km od lyžařského areálu Frymburk – Svatá Marta i od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Apartmány U Jezera Na Náměstí se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány U Jezera Na Náměstí má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány U Jezera Na Náměstí momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány Kovadlina

9

Apartmány Kovadlina

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kovadlina. Apartmány Kovadlina se nacházejí ve Frymburku, 8 km od lanovky Frymburk. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Kovadlina se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kovadlina má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Kovadlina momentálně evidujeme 21 recenzí.

Aparmány²

9

Aparmány²

Ubytování (Apartmán) Aparmány². Aparmány² se nachází u pláže ve Frymburku, nedaleko lanovky, a nabízí lyžárnu a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Aparmány² se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparmány² má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Aparmány² momentálně evidujeme 139 recenzí.

Pension U Kostela

9

Pension U Kostela

Ubytování (Penzion) Pension U Kostela. Pension U Kostela se nachází ve Frymburku, 1,4 km od lyžařského vleku Frymburk, a nabízí zahradu, terasu, bar, pokojovou službu, dětské hřiště, Wi-Fi... Ubytování Pension U Kostela se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Kostela má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension U Kostela momentálně evidujeme 88 recenzí.

Penzion Pohoda

9

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází ve Frymburku, 1,2 km od vleku Frymburk, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pohoda momentálně evidujeme 56 recenzí.

Hotel Maxant

9

Hotel Maxant

Ubytování (Hotel) Hotel Maxant. Rodinný Hotel Maxant se nachází v malebném Frymburku, přímo na břehu Lipna. Ubytování Hotel Maxant se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Maxant má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Maxant momentálně evidujeme 197 recenzí.

Penzion restaurace U Racaku

8,9

Penzion restaurace U Racaku

Ubytování (Penzion) Penzion restaurace U Racaku. Penzion restaurace U Račáků se nachází v obci Blatná, v lesnaté krajině 5 km od Frymburku. Ubytování Penzion restaurace U Racaku se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion restaurace U Racaku má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion restaurace U Racaku momentálně evidujeme 132 recenzí.

Wellness & Spa Relax Frymburk

8,9

Wellness & Spa Relax Frymburk

Ubytování (Hotel) Wellness & Spa Relax Frymburk. Čtyřhvězdičkový hotel Wellness & Spa Relax Frymburk se nachází ve Frymburku a nabízí soukromý úsek pláže, zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení, sdílený... Ubytování Wellness & Spa Relax Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness & Spa Relax Frymburk má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Wellness & Spa Relax Frymburk momentálně evidujeme 5 recenzí.

Vila Frymburk 269

8,9

Vila Frymburk 269

Ubytování (Vila) Vila Frymburk 269. Tato vila se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Český Krumlov odtud leží 19 km daleko a parkování na místě je zdarma. Ubytování Vila Frymburk 269 se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Frymburk 269 má celkové hodnocení 8,9. Pro Vila Vila Frymburk 269 momentálně evidujeme 27 recenzí.

Violet Apartment Frymburk

8,7

Violet Apartment Frymburk

Ubytování (Apartmán) Violet Apartment Frymburk. Čtyřhvězdičkový apartmán Violet se nachází ve Frymburku, 41 km od rakouského Lince. Ubytování Violet Apartment Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Violet Apartment Frymburk má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Violet Apartment Frymburk momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Florian

8,7

Penzion Florian

Ubytování (Penzion) Penzion Florian. Penzion Florian se nachází u pláže ve Frymburku, necelý 1 km od lanovky Frymburk. Ubytování Penzion Florian se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Florian má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Florian momentálně evidujeme 28 recenzí.

apartmány Zak

8,7

apartmány Zak

Ubytování (Privát) apartmány Zak. Apartmány Zak se nacházejí ve Frymburku. K dispozici je lednička a rychlovarná konvice. Hosté zde mohou relaxovat v zahradě. Ubytování apartmány Zak se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovani u Kratkych

8,7

Ubytovani u Kratkych

Ubytování (Penzion) Ubytovani u Kratkych. Ubytování u Krátkých se nachází ve Frymburku, 1,4 km od vleku Frymburk, lze k němu dojet na lyžích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani u Kratkych se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani u Kratkych má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Ubytovani u Kratkych momentálně evidujeme 9 recenzí.

Frymburk My Family

8,7

Frymburk My Family

Ubytování (Apartmán) Frymburk My Family. Frymburk My Family nabízí přímý přístup na sjezdovku, soukromý úsek pláže a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Frymburk My Family se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Frymburk My Family má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Frymburk My Family momentálně evidujeme 97 recenzí.

Hotel Vltava

8,6

Hotel Vltava

Ubytování (Hotel) Hotel Vltava. Hotel Vltava se nachází v historickém městečku Frymburk v jižních Čechách, pouhých 100 metrů od břehu jezera Lipno. Ubytování Hotel Vltava se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vltava má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Vltava momentálně evidujeme 171 recenzí.

Rekreace na Lipně

8,6

Rekreace na Lipně

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreace na Lipně. Rekreace na Lipně se nachází ve Frymburku, 42 km od Lince. Linz je vzdálený 42 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Rekreace na Lipně se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreace na Lipně má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům Rekreace na Lipně momentálně evidujeme 85 recenzí.

Hotel Leyla

8,6

Hotel Leyla

Ubytování (Hotel) Hotel Leyla. Hotel Leyla je postavený ve stylu alpské chaty a nachází ve Frymburku, v bezprostřední blízkosti Lipenské přehrady. Ubytování Hotel Leyla se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Wellness Holiday Frymburk

8,5

Apartmány Wellness Holiday Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Wellness Holiday Frymburk. Apartmány Wellness Holiday Frymburk nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory, asi 1,6 km od lyžařského vleku Frymburk. Ubytování Apartmány Wellness Holiday Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Wellness Holiday Frymburk má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmány Wellness Holiday Frymburk momentálně evidujeme 25 recenzí.

Holiday Home Lipno Frymburk

8,5

Holiday Home Lipno Frymburk

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lipno Frymburk. Prázdninový dům Lipno Frymburk se nachází ve Frymburku a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, zahradu a výhled na jezero. Ubytování Holiday Home Lipno Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Lipno Frymburk má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Holiday Home Lipno Frymburk momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány holiday Frymburk

8,4

Apartmány holiday Frymburk

Ubytování (Apartmán) Apartmány holiday Frymburk. Apartmány Holiday Lipno stojí 5 minut chůze od břehů Lipenské přehrady ve městě Frymburk. Ubytování Apartmány holiday Frymburk se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány holiday Frymburk má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány holiday Frymburk momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány pohoda Lipno

8,4

Apartmány pohoda Lipno

Ubytování (Apartmán) Apartmány pohoda Lipno. Apartmán pohoda Lipno je součástí Wellness Hotelu Frymburk ve Frymburku. Ubytování Apartmány pohoda Lipno se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány pohoda Lipno má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány pohoda Lipno momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmány pohoda Lipno2

8,4

Apartmány pohoda Lipno2

Ubytování (Apartmán) Apartmány pohoda Lipno2. Apartmány pohoda Lipno2 se nachází ve Frymburku, 1,5 km od lyžařského vleku Frymburk, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány pohoda Lipno2 se nachází ve městě Frymburk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pohoda Lipno2 má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány pohoda Lipno2 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování v hotelovém pokoji

8,3

Ubytování v hotelovém pokoji

Ubytování (Hotel) Ubytování v hotelovém pokoji. Ubytování v hotelovém pokoji se nachází ve Frymburku. Ubytování Ubytování v hotelovém pokoji se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)