Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malšín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malšín

Chalupa na Šumavě

9,8

Chalupa na Šumavě

UbytováníChalupa na Šumavě. Chalupa na Šumavě se nachází přibližně 23 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Chalupa na Šumavě se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).

Pod Kapličkou

9,7

Pod Kapličkou

Ubytování (Prázdninový dům) Pod Kapličkou. Pod Kapličkou se nachází v Malšíně, 41 km od Lince. Nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Pod Kapličkou se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).

Venkovská chalupa Malšín

8,7

Venkovská chalupa Malšín

Ubytování (Chata) Venkovská chalupa Malšín. Venkovská chalupa Malšín se nachází v Malšíně, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Venkovská chalupa Malšín se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).

Pokojíky na Větrné

Pokojíky na Větrné

Ubytování (Venkovský dům) Pokojíky na Větrné. Pokojíky na Větrné se nachází v Malšíně. Tento venkovský dům nabízí terasu. Ubytování Pokojíky na Větrné se nachází ve městě Malšín (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Venkovský dům Pokojíky na Větrné nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Tiny Home Malšín

Tiny Home Malšín

UbytováníTiny Home Malšín. Featuring a sauna, Tiny Home Malšín is located in Malšín. Ubytování Tiny Home Malšín se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).