Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malšín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malšín

Venkovská chalupa Malšín

8,7

Venkovská chalupa Malšín

Ubytování (Chata) Venkovská chalupa Malšín. Venkovská chalupa Malšín se nachází v Malšíně, 23 km od Bad Leonfeldenu. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Venkovská chalupa Malšín se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHALUPA MALŠÍN

8,6

CHALUPA MALŠÍN

Ubytování (Chata) CHALUPA MALŠÍN. CHALUPA MALŠÍN se nachází ve výšce 794 m n.m. v Malšíně. Nabízí gril a výhled na Alpy a les. Ubytování CHALUPA MALŠÍN se nachází ve městě Malšín (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování CHALUPA MALŠÍN má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata CHALUPA MALŠÍN momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Malšín

8,4

Apartmán Malšín

Ubytování (Farma) Apartmán Malšín. Apartmán Malšín je apartmán s výhledem na jezírko a Wi-Fi zdarma situovaný v Malšíně, 25 km od rakouského Bad Leonfeldenu. Ubytování Apartmán Malšín se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).

Pokojíky na Větrné

Pokojíky na Větrné

Ubytování (Venkovský dům) Pokojíky na Větrné. Pokojíky na Větrné se nachází v Malšíně. Tento venkovský dům nabízí terasu. Ubytování Pokojíky na Větrné se nachází ve městě Malšín (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Pokojíky na Větrné nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Malšín 2

Apartmán Malšín 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malšín 2. Apartmán Malšín 2 is set in Malšín. The accommodation is 21 km from Bad Leonfelden. Ubytování Apartmán Malšín 2 se nachází ve městě Malšín (Česko - Jihočeský kraj).