Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nová Ves

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Ves

Chaloupka U sv. Dyndy

9,2

Chaloupka U sv. Dyndy

Ubytování (Apartmán) Chaloupka U sv. Dyndy. Chaloupka U sv. Dyndy se nachází v Nové Vsi, 41 km od rakouského Guglwaldu. Nabízí ubytování v apartmánu, terasu a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Chaloupka U sv. Dyndy se nachází ve městě Nová Ves (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Na Pohodu

8,9

Penzion Na Pohodu

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Na Pohodu. Penzion Na Pohodu se nachází v Nové Vsi a nabízí Wi-Fi zdarma, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Penzion Na Pohodu se nachází ve městě Nová Ves (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Pohodu má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Penzion Na Pohodu momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chalupa U ŘEZBÁŘKY

8

Chalupa U ŘEZBÁŘKY

UbytováníChalupa U ŘEZBÁŘKY. Chalupa U ŘEZBÁŘKY se nachází v Nové Vsi a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U ŘEZBÁŘKY se nachází ve městě Nová Ves (Česko - Jihočeský kraj).

Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka

Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka

Ubytování (Apartmán) Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka. Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka se nachází v Nové Vsi v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Podkrovní apartmán Pololáň u rybníka se nachází ve městě Nová Ves (Česko - Jihočeský kraj).