Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lhenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lhenice

Brusna Farmhouse

9,9

Brusna Farmhouse

Ubytování (Venkovský dům) Brusna Farmhouse. Statek Brusná se nachází v obci Lhenice v Jihočeském kraji, 25 km od Českého Krumlova a 22 km od Českých Budějovic. Ubytování Brusna Farmhouse se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Brusna Farmhouse má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Brusna Farmhouse momentálně evidujeme 5 recenzí.

U Spokojené duše

9,6

U Spokojené duše

Ubytování (Bed and breakfast) U Spokojené duše. U Spokojené duše se nachází v obci Lhenice. Nabízí Wi-Fi zdarma. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. V okolí se lze věnovat rybaření. Ubytování U Spokojené duše se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Spokojené duše má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast U Spokojené duše momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ekofarma Horní Chrášťany

9,2

Ekofarma Horní Chrášťany

Ubytování (Penzion) Ekofarma Horní Chrášťany. Ekofarma Horní Chrášťany se nachází v Lhenicích. Nabízí restauraci, bar, společný salonek a zahradu. Ubytování Ekofarma Horní Chrášťany se nachází ve městě Lhenice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pod Stráží

8,8

Hotel Pod Stráží

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Stráží. Hotel Pod Stráží se nachází v jihočeské obci Lhenice, 24 km od Českého Krumlova, a svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma a restauraci s nabídkou tradiční české... Ubytování Hotel Pod Stráží se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Pod Stráží má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Pod Stráží momentálně evidujeme 50 recenzí.

Holiday home Tuhrb

Holiday home Tuhrb

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Tuhrb. Featuring accommodation with a terrace, Holiday home Tuhrb is set in Lhenice. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Holiday home Tuhrb se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Tuhrb nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.