Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Prachatice

Ubytování v městech v okrese Prachatice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Prachatice

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Prachatice

Vila Albrecht Vimperk

10

Vila Albrecht Vimperk

Ubytování (Vila) Vila Albrecht Vimperk. Vila Albrecht Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Albrecht Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vila Albrecht Vimperk má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Albrecht Vimperk momentálně evidujeme 7 recenzí.

Šumavský domek v Záhoří

10

Šumavský domek v Záhoří

Ubytování (Prázdninový dům) Šumavský domek v Záhoří. Šumavský domek v Záhoří se nachází v Bošicích v Jihočeském kraji. Tento prázdninový dům nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Šumavský domek v Záhoří se nachází ve městě Bošice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Šumavský domek v Záhoří má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Šumavský domek v Záhoří momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

10

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Gabreta Premium. Apartmán Stožec - Gabreta Premium se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmány Stožec - Gabreta Premium momentálně evidujeme 5 recenzí.

Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín

10

Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín

UbytováníModerní šumavská roubenka s výhledem na Boubín. Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Free Spirit

10

Free Spirit

Ubytování (Apartmán) Free Spirit. Free Spirit se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 44 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Free Spirit se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Chata pod Obřím hradem

10

Chata pod Obřím hradem

Ubytování (Chata) Chata pod Obřím hradem. Chata pod Obřím hradem se nachází v Nicově v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do fitness... Ubytování Chata pod Obřím hradem se nachází ve městě Nicov (Česko - Plzeňský kraj).

Chalupa Naty Zdíkov

10

Chalupa Naty Zdíkov

UbytováníChalupa Naty Zdíkov. Chalupa Naty Zdíkov se nachází ve Zdíkově. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Naty Zdíkov se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Šumavánek

10

Apartmány Šumavánek

UbytováníApartmány Šumavánek. Apartmány Šumavánek se nacházejí v obci Zdíkov v Jihočeském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šumavánek se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Strunzova pila Kvilda apartmán 308

10

Strunzova pila Kvilda apartmán 308

UbytováníStrunzova pila Kvilda apartmán 308. Strunzova pila Kvilda apartmán 308 se nachází v Kvildě. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Strunzova pila Kvilda apartmán 308 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán 12 Stožec

10

Apartmán 12 Stožec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 12 Stožec. Apartmán 12 Stožec se nachází v obci Stožec v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 47 km od Zwieselu. Ubytování Apartmán 12 Stožec se nachází ve městě Stožec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Vimperk

10

Apartmán Vimperk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vimperk. Apartmán Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a neplaceným soukromým parkovištěm. Český Krumlov je vzdálený 47 km. Ubytování Apartmán Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Chlum Misa podkrovi

10

Chalupa Chlum Misa podkrovi

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Misa podkrovi. Chalupa Chlum Míša podkroví se nachází ve Volarech. Nabízí ubytování s Wi-Fi připojením, kuchyní a posezením s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chalupa Chlum Misa podkrovi se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Chlum Misa podkrovi má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa Chlum Misa podkrovi momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa na Kvildě

10

Chalupa na Kvildě

UbytováníChalupa na Kvildě. Chalupa na Kvildě se nachází v obci Kvilda. Nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Roubenka Meandra

10

Roubenka Meandra

UbytováníRoubenka Meandra. Roubenka Meandra se nachází v Borové Ladě v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Roubenka Meandra se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Apet

9,9

Apartmán Apet

Ubytování (Apartmán) Apartmán Apet. Apartmán Apet se nachází v centru města, 300 metrů od zámku Vimperk. Má garáž pro auta a jízdní kola. Ubytování Apartmán Apet se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Apet má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Apet momentálně evidujeme 8 recenzí.

Luxury Apartment in Sumava Mountains

9,9

Luxury Apartment in Sumava Mountains

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment in Sumava Mountains. Luxury Apartment in Sumava Mountains se nachází na poklidném místě uprostřed národního parku Šumava a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Luxury Apartment in Sumava Mountains se nachází ve městě Křišťanov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Luxury Apartment in Sumava Mountains má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Luxury Apartment in Sumava Mountains momentálně evidujeme 43 recenzí.

Gabreta apartments

9,9

Gabreta apartments

Ubytování (Apartmány) Gabreta apartments. Apartmány Gabreta se nacházejí v obci Stachy, 5 km od lanovky Kobyla P1, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do... Ubytování Gabreta apartments se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Bed&Bike Prachatice

9,9

Bed&Bike Prachatice

Ubytování (Apartmán) Bed&Bike Prachatice. Bed&Bike Prachatice se nachází v Prachaticích, 32 km od Českého Krumlova a 35 km od Českých Budějovic. Ubytování Bed&Bike Prachatice se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Bed&Bike Prachatice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Bed&Bike Prachatice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Brusna Farmhouse

9,9

Brusna Farmhouse

Ubytování (Venkovský dům) Brusna Farmhouse. Statek Brusná se nachází v obci Lhenice v Jihočeském kraji, 25 km od Českého Krumlova a 22 km od Českých Budějovic. Ubytování Brusna Farmhouse se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Brusna Farmhouse má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Brusna Farmhouse momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán 1000 m n. m.

9,9

Apartmán 1000 m n. m.

UbytováníApartmán 1000 m n. m.. Apartmán 1000 m n. M. Is set in Stachy. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 1000 m n. m. se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán u Brány

9,9

Apartmán u Brány

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Brány. Apartmán U Brány se nachází v Prachaticích a nabízí terasu. WiFi je zdarma. Ubytování Apartmán u Brány se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán u Brány má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán u Brány momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmány Kamenka

9,9

Apartmány Kamenka

UbytováníApartmány Kamenka. Apartmány Kamenka se nachází v Mičovicích a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Kamenka se nachází ve městě Mičovice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Černého kohoutka

9,9

Penzion U Černého kohoutka

UbytováníPenzion U Černého kohoutka. Penzion U Černého kohoutka se nachází ve Zdíkově a nabízí zahradu a bar. Penzion má výhled do zahrady a terasu. Ubytování Penzion U Černého kohoutka se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Šumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou

9,8

Šumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou

UbytováníŠumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou. Tento apartmán se nachází v Jihočeském kraji Nový Stachy v Šumavském kraji. zahradu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Šumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Nový Svět na Šumavě

9,8

Chalupa Nový Svět na Šumavě

Ubytování (Apartmány) Chalupa Nový Svět na Šumavě. Usedlost Nový Svět na Šumavě se nachází v Borové Ladě, 42 km od Bodenmais, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Nový Svět na Šumavě se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Křesánov

9,8

Holiday Home Křesánov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Křesánov. Holiday Home Křesánov se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Křesánov se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday Home Křesánov má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday Home Křesánov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Baurů Dvůr

9,8

Baurů Dvůr

Ubytování (Penzion) Baurů Dvůr. Baurů Dvůr se nachází ve Zdíkově a nabízí bar, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je dětský klub a dětské hřiště. Ubytování Baurů Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness Apartmán Pila Kvilda

9,8

Wellness Apartmán Pila Kvilda

UbytováníWellness Apartmán Pila Kvilda. Wellness Apartmán Pila Kvilda se nachází v obci Kvilda a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Apartmán Pila Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Farma František

9,8

Farma František

UbytováníFarma František. Farma František se nachází v obci Stachy a nabízí zahradu a gril. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Farma František se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Danova chata

9,7

Danova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Danova chata. Danova chata se nachází ve Svaté Maří a nabízí vířivku. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Prázdninový dům má TV s plochou obrazovkou a obývací pokoj. Ubytování Danova chata se nachází ve městě Svatá Maří (Česko - Jihočeský kraj).

Stará Celnice Kvilda

9,7

Stará Celnice Kvilda

Ubytování (Apartmány) Stará Celnice Kvilda. Stará Celnice Kvilda se nachází v Kvildě, 25 km od Zwieselu, a nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stará Celnice Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Michala

9,7

Apartmány u Michala

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Michala. Apartmány u Michala se nachází v obci Stachy, 1,1 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a výhled do... Ubytování Apartmány u Michala se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Kornoušků

9,7

Ubytování U Kornoušků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Kornoušků. Ubytování U Kornoušků se nachází ve Zdíkově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má TV a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. K apartmánu patří terasa. Ubytování Ubytování U Kornoušků se nachází ve městě Zdíkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Kornoušků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování U Kornoušků momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartmán Boubín na Kvildě

9,7

Apartmán Boubín na Kvildě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Boubín na Kvildě. Apartmán Boubín na Kvildě se nachází asi 500 metrů od lanovky Kvilda C. Nabízí výhled na hory, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Boubín na Kvildě má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Boubín na Kvildě momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

9,7

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3. Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází v budově z roku 1960 na Kvildě, 100 metrů od lyžařských vleků Kvilda B a Kvilda C a 200 metrů od vleku Kvilda A. Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion Ida

9,7

Penzion Ida

Ubytování (Penzion) Penzion Ida. Penzion Ida se nachází v částečně odlehlé oblasti v blízkosti obce Lenory v Jihočeském kraji, nedaleko Boubína. Nabízí bar, lyžárnu a úschovu jízdních kol. Ubytování Penzion Ida se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Ida má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Ida momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Tadeáš

9,7

Apartmán Tadeáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tadeáš. Apartmán Tadeáš se nachází ve Stožci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou, zahradou a výhledem do zahrady. Do Guglwaldu je to odtud 41 km. Ubytování Apartmán Tadeáš se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Tadeáš má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Tadeáš momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán U Štefků

9,7

Apartmán U Štefků

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Štefků. Apartmán U Štefků se nachází ve Vimperku a nabízí dětské hřiště a Wi-Fi připojení zdarma. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Štefků se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán U Štefků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Štefků momentálně evidujeme 53 recenzí.

Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón

9,7

Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón

UbytováníRoubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón. Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkon se zahradou se nachází v Borové Ladě v Jihočeském kraji. Ubytování Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón se nachází ve městě Borová Lada (Česko - Jihočeský kraj).

Stan v praLESE

9,7

Stan v praLESE

UbytováníStan v praLESE. Stan v praLESE se nachází ve Volarech, 45 km od zámku Český Krumlov, otáčivého hlediště a 48 km od hlavního náměstí. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Stan v praLESE se nachází ve městě Volary (Česko - Jihočeský kraj).

Statek U Medvěda

9,7

Statek U Medvěda

Ubytování (Apartmán) Statek U Medvěda. Statek U Medvěda se nachází v Nové Peci, 40 km od Českého Krumlova, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Statek U Medvěda se nachází ve městě Nová Pec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Statek U Medvěda má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Statek U Medvěda momentálně evidujeme 6 recenzí.

Zátoň č.15

9,7

Zátoň č.15

UbytováníZátoň č.15. Zátoň č.15 se nachází v Lenoře a nabízí gril. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má terasu, TV s plochou obrazovkou, kuchyň a... Ubytování Zátoň č.15 se nachází ve městě Lenora (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán LUMI Zadov

9,7

Apartmán LUMI Zadov

UbytováníApartmán LUMI Zadov. Apartmán LUMI Zadov se nachází v obci Stachy. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán LUMI Zadov se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Nahoře

9,7

Apartmán Nahoře

UbytováníApartmán Nahoře. Apartmán Nahoře se nachází ve Vacově a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Nahoře se nachází ve městě Vacov (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Violka Kvilda

9,7

Chata Violka Kvilda

Ubytování (Chata) Chata Violka Kvilda. Chata Violka Kvilda se nachází v obci Kvilda. 50 km od Deggendorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata Violka Kvilda se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Srub

9,7

Apartmán Srub

Ubytování (Apartmán) Apartmán Srub. Apartmán Srub se nachází ve Volarech a nabízí Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartmán Srub se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Srub má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Srub momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chalupa Adamův Dvůr

9,7

Chalupa Adamův Dvůr

UbytováníChalupa Adamův Dvůr. Chalupa Adamův Dvůr se nachází ve Zdíkově a nabízí terasu, bar a gril. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Adamův Dvůr se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Chlum Misa prizemi

9,6

Chalupa Chlum Misa prizemi

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Misa prizemi. Chalupa Chlum Míša přízemí se nachází ve Volarech v Jihočeském kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Chlum Misa prizemi se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Chlum Misa prizemi má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalupa Chlum Misa prizemi momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán v Zahradní

9,6

Apartmán v Zahradní

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Zahradní. Apartmán v Zahradní se nachází v Prachaticích a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi, terasou a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Apartmán v Zahradní se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán v Zahradní má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán v Zahradní momentálně evidujeme 81 recenzí.

U Spokojené duše

9,6

U Spokojené duše

Ubytování (Bed and breakfast) U Spokojené duše. U Spokojené duše se nachází v obci Lhenice. Nabízí Wi-Fi zdarma. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. V okolí se lze věnovat rybaření. Ubytování U Spokojené duše se nachází ve městě Lhenice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Spokojené duše má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast U Spokojené duše momentálně evidujeme 26 recenzí.