Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lenora

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lenora

Penzion Ida

9,7

Penzion Ida

Ubytování (Penzion) Penzion Ida. Penzion Ida se nachází v částečně odlehlé oblasti v blízkosti obce Lenory v Jihočeském kraji, nedaleko Boubína. Nabízí bar, lyžárnu a úschovu jízdních kol. Ubytování Penzion Ida se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ida má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Ida momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartman Lenka Lenora

9,1

Apartman Lenka Lenora

Ubytování (Apartmán) Apartman Lenka Lenora. Apartmán Lenka Lenora se nachází v obci Lenora a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Apartman Lenka Lenora se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Lenka Lenora má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Lenka Lenora momentálně evidujeme 10 recenzí.

Vlčí Jámy

8,8

Vlčí Jámy

Ubytování (Penzion) Vlčí Jámy. Vlčí Jámy se nachází v Lenoře a nabízí zahradu, terasu a bar. K dispozicí jsou i turistické informace a dětské hřiště. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vlčí Jámy se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vlčí Jámy má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Vlčí Jámy momentálně evidujeme 50 recenzí.

Pension Motel Anna

8,8

Pension Motel Anna

Ubytování (Penzion) Pension Motel Anna. Tříhvězdičkový Pension Motel Anna se zahradou se nachází v Lenoře. Nabízí bezplatné Wi-Fi, turistické informace a úschovnu zavazadel. Ubytování Pension Motel Anna se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Motel Anna má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Motel Anna momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzion U Grobiana

8,6

Penzion U Grobiana

Ubytování (Penzion) Penzion U Grobiana. Penzion U Grobiána se nachází v obci Lenora a nabízí terasu, sdílený lounge, bar, turistické informace a dětské hřiště. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Grobiana se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Grobiana má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Grobiana momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion pod Pecí

7,8

Penzion pod Pecí

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion pod Pecí. Tříhvězdičkový Penzion pod Pecí se nachází v Lenoře a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s kabelovou TV. Ubytování Penzion pod Pecí se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Pecí má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion – hostinec Penzion pod Pecí momentálně evidujeme 21 recenzí.

Holiday Home Lenora

Holiday Home Lenora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lenora. Holiday Home Lenora se nachází v Lenoře v Jižních Čechách. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, plně vybavenou kuchyni a terasu. Ubytování Holiday Home Lenora se nachází ve městě Lenora (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Lenora nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa šuměnka

Chalupa šuměnka

Ubytování (Apartmán) Chalupa šuměnka. Chalupa šuměnka is located in Lenora and offers a bar and a garden. This apartment features a terrace. Ubytování Chalupa šuměnka se nachází ve městě Lenora (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lenora II

Holiday Home Lenora II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lenora II. Holiday Home Lenora II se nachází v Lenoře v Jihočeském kraji, 50 km od Českých Budějovic, a nabízí terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Lenora II se nachází ve městě Lenora (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)