Hledat

Ubytování

Gabreta apartments Apartmány

Stachy, Stachy, 384 73, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Gabreta apartments. Apartmány Gabreta se nacházejí v obci Stachy, 5 km od lanovky Kobyla P1, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do... Ubytování Gabreta apartments se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Gabreta apartments

Hosté apartmánů Gabreta mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat lyžování. K dispozici je také sauna. K dispozici je také terasa. Apartmány Gabreta se nacházejí v obci Stachy, 5 km od lanovky Kobyla P1, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do zahrady. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák, rychlovarná konvice a kávovar. Všechny apartmány mají balkon, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, krb, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Jiná ubytování ve městě Stachy

Apartmán 1000 m n. m.

9,9

Apartmán 1000 m n. m.

UbytováníApartmán 1000 m n. m.. Apartmán 1000 m n. M. Is set in Stachy. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 1000 m n. m. se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Šumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou

9,8

Šumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou

UbytováníŠumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou. Tento apartmán se nachází v Jihočeském kraji Nový Stachy v Šumavském kraji. zahradu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Šumavský apartmán - Nový komfortní a prostorný, se zahradou se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Farma František

9,8

Farma František

UbytováníFarma František. Farma František se nachází v obci Stachy a nabízí zahradu a gril. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Farma František se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Michala

9,7

Apartmány u Michala

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Michala. Apartmány u Michala se nachází v obci Stachy, 1,1 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a výhled do... Ubytování Apartmány u Michala se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán LUMI Zadov

9,7

Apartmán LUMI Zadov

UbytováníApartmán LUMI Zadov. Apartmán LUMI Zadov se nachází v obci Stachy. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán LUMI Zadov se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Tommy - Zadov

9,6

Apartmán Tommy - Zadov

UbytováníApartmán Tommy - Zadov. Apartmán Tommy - Zadov se nachází v obci Stachy. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Tommy - Zadov se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Dvou slunci

9,5

Penzion U Dvou slunci

Ubytování (Apartmán) Penzion U Dvou slunci. Penzion U Dvou sluncí nabízí bezplatné Wi-Fi a gril ve městě Stachy. Národní park Šumava je vzdálený 17 km odtud. Ubytování Penzion U Dvou slunci se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Dvou slunci má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion U Dvou slunci momentálně evidujeme 32 recenzí.

Penzion Benešova Hora

9,5

Penzion Benešova Hora

Ubytování (Penzion) Penzion Benešova Hora. Penzion Benešova Hora se nachází v klidné lokalitě u pohoří Šumava a má venkovní bazén, dětské hřiště a velkou zahradu. Ubytování Penzion Benešova Hora se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Benešova Hora má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Benešova Hora momentálně evidujeme 58 recenzí.

ŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ

9,5

ŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ

UbytováníŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ. ŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ se nachází v obci Stachy a nabízí ubytování s posezením. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování ŠUMAVSKÉ zaSTAVENÍ se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Maruška

9,4

Apartmány Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartmány Maruška. Apartmány Maruška nabízejí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Maruška se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Maruška má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Maruška momentálně evidujeme 65 recenzí.

EKOstatek Michalov

9,3

EKOstatek Michalov

Ubytování (Apartmán) EKOstatek Michalov. EKOstatek Michalov se nachází v obci Stachy, 40 km od Bodenmais, a nabízí bezplatné Wi-Fi a sezónní venkovní bazén. Ubytování EKOstatek Michalov se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování EKOstatek Michalov má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán EKOstatek Michalov momentálně evidujeme 46 recenzí.

Chalupa K. Neumannove

9,3

Chalupa K. Neumannove

Ubytování (Bed and breakfast) Chalupa K. Neumannove. Chalupa K. Neumannove se nachází v obci Stachy. Nabízí ubytování v apartmá s kuchyní a posezením. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupa K. Neumannove se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa K. Neumannove má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Chalupa K. Neumannove momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán na Zadově

9,2

Apartmán na Zadově

UbytováníApartmán na Zadově. Apartmán na Zadově se nachází v obci Stachy. Tento apartmán má bezplatné soukromé parkoviště, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán na Zadově se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány na Šumavě

9

Apartmány na Šumavě

Ubytování (Apartmány) Apartmány na Šumavě. Apartmány na Šumavě se nacházejí v jihočeské obci Stachy a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány na Šumavě se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Zelený Jelen - horský apartmán

9

Zelený Jelen - horský apartmán

Ubytování (Apartmány) Zelený Jelen - horský apartmán. Zelený Jelen - horský apartmán se nachází ve Stachách v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a vstup do... Ubytování Zelený Jelen - horský apartmán se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Lenců

9

Penzion U Lenců

Ubytování (Penzion) Penzion U Lenců. Penzion U Lenců se nachází v obci Stachy v Jihočeském kraji, 700 metrů od penzionu U Horejšů a 1,7 km od sjezdovky Zadov 1. Penzion nabízí terasu a... Ubytování Penzion U Lenců se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Lenců má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Lenců momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion U Churáňů

8,8

Penzion U Churáňů

Ubytování (Penzion) Penzion U Churáňů. Penzion U Churáňů se nachází v obci Stachy, 1,2 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzion U Churáňů se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Rankl-Sepp

8,8

Penzion Rankl-Sepp

Ubytování (Penzion) Penzion Rankl-Sepp. Penzion Rankl-Sepp se nachází v obci Stachy, 5 km od lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor a výhled na hory. Ubytování Penzion Rankl-Sepp se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Rankl-Sepp má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Rankl-Sepp momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmány v Pošumaví

8,7

Apartmány v Pošumaví

Ubytování (Apartmány) Apartmány v Pošumaví. Apartmány v Pošumaví se nachází v obci Stachy a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartmány v Pošumaví se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Horský Hotel Dobrá Chata

8,6

Horský Hotel Dobrá Chata

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Dobrá Chata. Horský Hotel Dobrá Chata stojí přímo u vleku a sjezdovek lyžařského areálu Zadov-Churáňov a v blízkosti Národního parku Šumava. Ubytování Horský Hotel Dobrá Chata se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Horský Hotel Dobrá Chata má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Horský Hotel Dobrá Chata momentálně evidujeme 242 recenzí.

Hotel Churáňov

8,4

Hotel Churáňov

Ubytování (Hotel) Hotel Churáňov. Hotel Churáňov se nachází v obci Stachy, 1 000 metrů nad mořem v Národním parku Šumava a 200 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí. Na místě je sauna. Ubytování Hotel Churáňov se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Churáňov má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Churáňov momentálně evidujeme 191 recenzí.

Chalupa u Pichlerů

8,2

Chalupa u Pichlerů

Ubytování (Chata) Chalupa u Pichlerů. Chalupa U Pichlerů se nachází na výhodném místě v obci Stachy, kousek od lanovek Kobyla, Kobyla P1 a Kobyla P2. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Pichlerů se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa u Pichlerů má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Chalupa u Pichlerů momentálně evidujeme 15 recenzí.

Selská Chalupa

8,2

Selská Chalupa

Ubytování (Penzion) Selská Chalupa. Selská chalupa se nachází v obci Stachy, v blízkosti národního parku Šumava a pouhých 6 minut chůze od lyžařského areálu Kobyla. Ubytování Selská Chalupa se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Selská Chalupa má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Selská Chalupa momentálně evidujeme 51 recenzí.

Ski Apartmány Zadov

8,1

Ski Apartmány Zadov

Ubytování (Penzion) Ski Apartmány Zadov. Ski Apartmány Zadov je penzion situovaný ve Stachách, kousek od lanovky Zadov 1 a 700 metrů od lanovek Kobyla a Kobyla 1. Ubytování Ski Apartmány Zadov se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ski Apartmány Zadov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Ski Apartmány Zadov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Stachy

7,7

Penzion Stachy

Ubytování (Penzion) Penzion Stachy. Penzion Stachy se nachází v obci Stachy a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé... Ubytování Penzion Stachy se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Stachy má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Stachy momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Krasna Vyhlidka

7,6

Hotel Krasna Vyhlidka

Ubytování (Hotel) Hotel Krasna Vyhlidka. Hotel Krásná Vyhlídka se nachází na pomezí Národního parku Šumava a jeho součástí je terasa s malebným výhledem do údolí. Ubytování Hotel Krasna Vyhlidka se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Krasna Vyhlidka má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Krasna Vyhlidka momentálně evidujeme 63 recenzí.

Churáňov Stadion

7,3

Churáňov Stadion

UbytováníChuráňov Stadion. Churáňov Stadion se nachází v obci Stachy. K dispozici je prodej skipasů a na lyžích lze dojet až k budově. Ubytování Churáňov Stadion se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Zadov

6,7

Hotel Zadov

Ubytování (Hotel) Hotel Zadov. Tříhvězdičkový Hotel Zadov se nachází v obci Stachy, 600 metrů od lanovky Kobyla P1. Nabízí restauraci, bar, terasu i rodinné pokoje. Ubytování Hotel Zadov se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Na šumavské louce

Apartmány Na šumavské louce

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na šumavské louce. Apartmány Na šumavské louce se nachází 6 km od lanovky Kobyla P1 a nabízí ubytování s balkonem a zahradou. Ubytování Apartmány Na šumavské louce se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Kovářův mlýn

Kovářův mlýn

Ubytování (Privát) Kovářův mlýn. Kovářův mlýn se nachází v obci Stachy, 3 km od lanovky Zadov-Churáňov a 3,6 km od lyžařského areálu Kobyla. Využít lze sdílený lounge. Ubytování Kovářův mlýn se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Privát Kovářův mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Churáňov Lanovka

Churáňov Lanovka

UbytováníChuráňov Lanovka. Churáňov Lanovka se nachází v jihočeské obci Stachy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Churáňov Lanovka se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány pod Suchým vrchem

Apartmány pod Suchým vrchem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Suchým vrchem. Apartmány pod Suchým vrchem provides accommodation with a kitchen, located in Stachy. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Apartmány pod Suchým vrchem se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Darsinka

Apartmán Darsinka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Darsinka. Apartmán Darsinka se nachází v obci Stachy, pouhých 500 metrů od lanovky Kobyla P1, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Darsinka se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Sporthotel Olympia

Sporthotel Olympia

Ubytování (Hotel) Sporthotel Olympia. Located in Stachy and with Kobyla P1 reachable within 2 km, Sporthotel Olympia provides a restaurant, non-smoking rooms, free WiFi throughout the property... Ubytování Sporthotel Olympia se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Zadov

Chata Zadov

UbytováníChata Zadov. Chata Zadov is located in Stachy and offers a terrace. This apartment has a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Chata Zadov se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa U Vincků

Chalupa U Vincků

Ubytování (Chata) Chalupa U Vincků. Boasting garden views, Chalupa U Vincků offers accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Kobyla P2. Ubytování Chalupa U Vincků se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Zadov - Apartmán Srdce Šumavy

Zadov - Apartmán Srdce Šumavy

Ubytování (Apartmán) Zadov - Apartmán Srdce Šumavy. Zadov - Apartmán Srdce Šumavy se nachází asi 500 metrů od lanovky Kobyla P1 a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Zadov - Apartmán Srdce Šumavy se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Zadov - Apartmán Prenet

Ubytování Zadov - Apartmán Prenet

Ubytování (Apartmán) Ubytování Zadov - Apartmán Prenet. Ubytování Zadov - Apartmán Prenet se nachází asi 500 metrů od lanovky Kobyla P1 a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ubytování Zadov - Apartmán Prenet se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Elsyn Dvůr

Hotel Elsyn Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Elsyn Dvůr. Hotel Elsyn Dvůr se nachází v obci Stachy, 1,7 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel Elsyn Dvůr se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Dvou rysů

Penzion U Dvou rysů

Ubytování (Hotel) Penzion U Dvou rysů. Penzion U Dvou rysů se nachází v obci Stachy. Nabízí sezónní venkovní bazén, restauraci, lyžárnu, zahradu, zázemí pro grilování, soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion U Dvou rysů se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Hotel Penzion U Dvou rysů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa U sjezdovky

Chalupa U sjezdovky

Ubytování (Chata) Chalupa U sjezdovky. Chalupa U sjezdovky se nachází v obci Stachy a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. Chata má 1 samostatnou ložnici, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Chalupa U sjezdovky se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085

Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085. Ferienhaus in Kvasiny 2 nabízí ubytování ve Stachách, 34 km od Bavorské Železné Rudy a Svízele a 42 km od Bodenmais. Ubytování Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085 se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Šumavák

Penzion Šumavák

Ubytování (Penzion) Penzion Šumavák. Penzion Šumavák se nachází v Stachách, 7 km od ski areálu Zadov – Churáňov a 8 km od lanových drah Zadov 1, Kobyla, Kobyla P1 a Kobyla P2. Ubytování Penzion Šumavák se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion Šumavák nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Šumavská chalupa

Šumavská chalupa

UbytováníŠumavská chalupa. Šumavská chalupa is situated in Stachy. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Šumavská chalupa se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Lesní chata Samota Losenice

Lesní chata Samota Losenice

Ubytování (Luxusní stan) Lesní chata Samota Losenice. Lesní chata Samota Losenice se nachází v obci Stachy, asi 1,1 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí výhled do zahrady. Tento stanový tábor má také zahradu. Ubytování Lesní chata Samota Losenice se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).