Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stachy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stachy

Apartmány u Michala

9,7

Apartmány u Michala

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Michala. Apartmány u Michala se nachází v obci Stachy, 1,1 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a výhled do... Ubytování Apartmány u Michala se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Dvou slunci

9,5

Penzion U Dvou slunci

Ubytování (Apartmán) Penzion U Dvou slunci. Penzion U Dvou sluncí nabízí bezplatné Wi-Fi a gril ve městě Stachy. Národní park Šumava je vzdálený 17 km odtud. Ubytování Penzion U Dvou slunci se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Dvou slunci má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion U Dvou slunci momentálně evidujeme 32 recenzí.

Penzion Benešova Hora

9,5

Penzion Benešova Hora

Ubytování (Penzion) Penzion Benešova Hora. Penzion Benešova Hora se nachází v klidné lokalitě u pohoří Šumava a má venkovní bazén, dětské hřiště a velkou zahradu. Ubytování Penzion Benešova Hora se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Benešova Hora má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Benešova Hora momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmány Maruška

9,4

Apartmány Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartmány Maruška. Apartmány Maruška nabízejí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Maruška se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Maruška má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Maruška momentálně evidujeme 65 recenzí.

EKOstatek Michalov

9,3

EKOstatek Michalov

Ubytování (Apartmán) EKOstatek Michalov. EKOstatek Michalov se nachází v obci Stachy, 40 km od Bodenmais, a nabízí bezplatné Wi-Fi a sezónní venkovní bazén. Ubytování EKOstatek Michalov se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EKOstatek Michalov má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán EKOstatek Michalov momentálně evidujeme 46 recenzí.

Chalupa K. Neumannove

9,3

Chalupa K. Neumannove

Ubytování (Bed and breakfast) Chalupa K. Neumannove. Chalupa K. Neumannove se nachází v obci Stachy. Nabízí ubytování v apartmá s kuchyní a posezením. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chalupa K. Neumannove se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa K. Neumannove má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Chalupa K. Neumannove momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion U Lenců

9

Penzion U Lenců

Ubytování (Penzion) Penzion U Lenců. Penzion U Lenců se nachází v obci Stachy v Jihočeském kraji, 700 metrů od penzionu U Horejšů a 1,7 km od sjezdovky Zadov 1. Penzion nabízí terasu a... Ubytování Penzion U Lenců se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Lenců má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion U Lenců momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Rankl-Sepp

8,8

Penzion Rankl-Sepp

Ubytování (Penzion) Penzion Rankl-Sepp. Penzion Rankl-Sepp se nachází v obci Stachy, 5 km od lyžařského areálu Zadov - Churáňov. Nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor a výhled na hory. Ubytování Penzion Rankl-Sepp se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rankl-Sepp má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Rankl-Sepp momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Ekosport

8,8

Penzion Ekosport

Ubytování (Penzion) Penzion Ekosport. Tento nekuřácký penzion se nachází v sousedství Národního parku Šumava, 3 km od lyžařských vleků a rozhledny v Javorníku. Ubytování Penzion Ekosport se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány v Pošumaví

8,7

Apartmány v Pošumaví

Ubytování (Apartmány) Apartmány v Pošumaví. Apartmány v Pošumaví se nachází v obci Stachy a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartmány v Pošumaví se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský Hotel Dobrá Chata

8,6

Horský Hotel Dobrá Chata

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Dobrá Chata. Horský Hotel Dobrá Chata stojí přímo u vleku a sjezdovek lyžařského areálu Zadov-Churáňov a v blízkosti Národního parku Šumava. Ubytování Horský Hotel Dobrá Chata se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Dobrá Chata má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Horský Hotel Dobrá Chata momentálně evidujeme 242 recenzí.

Hotel Churáňov

8,4

Hotel Churáňov

Ubytování (Hotel) Hotel Churáňov. Hotel Churáňov se nachází v obci Stachy, 1 000 metrů nad mořem v Národním parku Šumava a 200 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí. Na místě je sauna. Ubytování Hotel Churáňov se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Churáňov má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Churáňov momentálně evidujeme 191 recenzí.

Pension U Horejšů

8,3

Pension U Horejšů

Ubytování (Penzion) Pension U Horejšů. Penzion U Horejšů se nachází přímo na sjezdovce ve Staších, uprostřed lyžařského střediska Zadov-Churáňov, a nabízí venkovní bazén, restauraci pouze pro... Ubytování Pension U Horejšů se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension U Horejšů má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension U Horejšů momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa u Pichlerů

8,2

Chalupa u Pichlerů

Ubytování (Chata) Chalupa u Pichlerů. Chalupa U Pichlerů se nachází na výhodném místě v obci Stachy, kousek od lanovek Kobyla, Kobyla P1 a Kobyla P2. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa u Pichlerů se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u Pichlerů má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Chalupa u Pichlerů momentálně evidujeme 15 recenzí.

Selská Chalupa

8,2

Selská Chalupa

Ubytování (Penzion) Selská Chalupa. Selská chalupa se nachází v obci Stachy, v blízkosti národního parku Šumava a pouhých 6 minut chůze od lyžařského areálu Kobyla. Ubytování Selská Chalupa se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Selská Chalupa má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Selská Chalupa momentálně evidujeme 51 recenzí.

Ski Apartmány Zadov

8,1

Ski Apartmány Zadov

Ubytování (Penzion) Ski Apartmány Zadov. Ski Apartmány Zadov je penzion situovaný ve Stachách, kousek od lanovky Zadov 1 a 700 metrů od lanovek Kobyla a Kobyla 1. Ubytování Ski Apartmány Zadov se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski Apartmány Zadov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Ski Apartmány Zadov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Stachy

7,7

Penzion Stachy

Ubytování (Penzion) Penzion Stachy. Penzion Stachy se nachází v obci Stachy a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé... Ubytování Penzion Stachy se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stachy má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Stachy momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Krasna Vyhlidka

7,6

Hotel Krasna Vyhlidka

Ubytování (Hotel) Hotel Krasna Vyhlidka. Hotel Krásná Vyhlídka se nachází na pomezí Národního parku Šumava a jeho součástí je terasa s malebným výhledem do údolí. Ubytování Hotel Krasna Vyhlidka se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Krasna Vyhlidka má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Krasna Vyhlidka momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hotel Zadov

6,7

Hotel Zadov

Ubytování (Hotel) Hotel Zadov. Tříhvězdičkový Hotel Zadov se nachází v obci Stachy, 600 metrů od lanovky Kobyla P1. Nabízí restauraci, bar, terasu i rodinné pokoje. Ubytování Hotel Zadov se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kovářův mlýn

Kovářův mlýn

Ubytování (Privát) Kovářův mlýn. Kovářův mlýn se nachází v obci Stachy, 3 km od lanovky Zadov-Churáňov a 3,6 km od lyžařského areálu Kobyla. Využít lze sdílený lounge. Ubytování Kovářův mlýn se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Kovářův mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Na šumavské louce

Apartmány Na šumavské louce

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na šumavské louce. Apartmány Na šumavské louce se nachází 6 km od lanovky Kobyla P1 a nabízí ubytování s balkonem a zahradou. Ubytování Apartmány Na šumavské louce se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Olympia

Sporthotel Olympia

Ubytování (Hotel) Sporthotel Olympia. Located in Stachy and with Kobyla P1 reachable within 2 km, Sporthotel Olympia provides a restaurant, non-smoking rooms, free WiFi throughout the property... Ubytování Sporthotel Olympia se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány pod Suchým vrchem

Apartmány pod Suchým vrchem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Suchým vrchem. Apartmány pod Suchým vrchem provides accommodation with a kitchen, located in Stachy. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Apartmány pod Suchým vrchem se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Vincků

Chalupa U Vincků

Ubytování (Chata) Chalupa U Vincků. Boasting garden views, Chalupa U Vincků offers accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Kobyla P2. Ubytování Chalupa U Vincků se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Dvou rysů

Penzion U Dvou rysů

Ubytování (Hotel) Penzion U Dvou rysů. Penzion U Dvou rysů se nachází v obci Stachy. Nabízí sezónní venkovní bazén, restauraci, lyžárnu, zahradu, zázemí pro grilování, soukromé parkoviště a... Ubytování Penzion U Dvou rysů se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Penzion U Dvou rysů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horská Chata Cihelny

Horská Chata Cihelny

Ubytování (Penzion) Horská Chata Cihelny. Horská Chata Cihelny se nachází v lyžařském areálu Zadov Churáňov, 50 metrů od nejbližší sjezdovky. Ubytování Horská Chata Cihelny se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085

Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085. Ferienhaus in Kvasiny 2 nabízí ubytování ve Stachách, 34 km od Bavorské Železné Rudy a Svízele a 42 km od Bodenmais. Ubytování Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085 se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment in Stachy/Böhmerwald 1085 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Šumavák

Penzion Šumavák

Ubytování (Penzion) Penzion Šumavák. Penzion Šumavák se nachází v Stachách, 7 km od ski areálu Zadov – Churáňov a 8 km od lanových drah Zadov 1, Kobyla, Kobyla P1 a Kobyla P2. Ubytování Penzion Šumavák se nachází ve městě Stachy (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Šumavák nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa U sjezdovky

Chalupa U sjezdovky

Ubytování (Chata) Chalupa U sjezdovky. Chalupa U sjezdovky se nachází v obci Stachy a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a terasu. Chata má 1 samostatnou ložnici, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Chalupa U sjezdovky se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lesní chata Samota Losenice

Lesní chata Samota Losenice

Ubytování (Luxusní stan) Lesní chata Samota Losenice. Lesní chata Samota Losenice se nachází v obci Stachy, asi 1,1 km od lanovky Kobyla P1, a nabízí výhled do zahrady. Tento stanový tábor má také zahradu. Ubytování Lesní chata Samota Losenice se nachází ve městě Stachy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)