Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vimperk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vimperk

Vila Albrecht Vimperk

10

Vila Albrecht Vimperk

Ubytování (Vila) Vila Albrecht Vimperk. Vila Albrecht Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Albrecht Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vila Albrecht Vimperk má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Albrecht Vimperk momentálně evidujeme 7 recenzí.

Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín

10

Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín

UbytováníModerní šumavská roubenka s výhledem na Boubín. Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Vimperk

10

Apartmán Vimperk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vimperk. Apartmán Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a neplaceným soukromým parkovištěm. Český Krumlov je vzdálený 47 km. Ubytování Apartmán Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Apet

9,9

Apartmán Apet

Ubytování (Apartmán) Apartmán Apet. Apartmán Apet se nachází v centru města, 300 metrů od zámku Vimperk. Má garáž pro auta a jízdní kola. Ubytování Apartmán Apet se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Apet má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Apet momentálně evidujeme 8 recenzí.

Holiday Home Křesánov

9,8

Holiday Home Křesánov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Křesánov. Holiday Home Křesánov se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Křesánov se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday Home Křesánov má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday Home Křesánov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán U Štefků

9,7

Apartmán U Štefků

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Štefků. Apartmán U Štefků se nachází ve Vimperku a nabízí dětské hřiště a Wi-Fi připojení zdarma. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Štefků se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán U Štefků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Štefků momentálně evidujeme 53 recenzí.

Dům U Jelena

9,6

Dům U Jelena

Ubytování (Apartmán) Dům U Jelena. Dům U Jelena se nachází ve Vimperku. Nabízí apartmány s posezením a TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dům U Jelena se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Dům U Jelena má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Dům U Jelena momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmán U Bašty

9,6

Apartmán U Bašty

UbytováníApartmán U Bašty. Apartmán U Bašty se nachází ve Vimperku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Apartmán U Bašty se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Zámek - Vimperk

9,6

Apartmány Zámek - Vimperk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zámek - Vimperk. Apartmány Zámek - Vimperk se nacházejí ve Vimperku, 49 km od města Bodenmais a 200 metrů od hradu Vimperk, a nabízejí gril i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartmány Zámek - Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Zámek - Vimperk má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Zámek - Vimperk momentálně evidujeme 103 recenzí.

Pension Klose

9,5

Pension Klose

Ubytování (Penzion) Pension Klose. Pension Klose se nachází v oblasti idylického šumavského venkova, v blízkosti Boubínského pralesa, a nabízí ubytování ve 2 budovách v pokojích obložených... Ubytování Pension Klose se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Klose má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Klose momentálně evidujeme 240 recenzí.

Apartman Na Strani

9,4

Apartman Na Strani

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Strani. Apartmán Na Stráni se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování se zahradou, výhledem do zahrady, terasou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Na Strani se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Na Strani má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Na Strani momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartman Kublovi

9,4

Apartman Kublovi

Ubytování (Apartmán) Apartman Kublovi. Apartmán Kublovi se nachází na kraji Vimperka a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Kublovi se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Kublovi má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Kublovi momentálně evidujeme 17 recenzí.

Šumavský Dům "U Čechů"

9,2

Šumavský Dům "U Čechů"

Ubytování (Penzion) Šumavský Dům "U Čechů". Šumavský Dům "U Čechů" se nachází v na tichém místě v Kubově Huti v těsné blízkosti Boubínského pralesu v regionu Šumava. Ubytování Šumavský Dům "U Čechů" se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Šumavský Dům "U Čechů" má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Šumavský Dům "U Čechů" momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion U Studeného potoka

9,2

Penzion U Studeného potoka

Ubytování (Penzion) Penzion U Studeného potoka. Penzion U Studeného potoka se nachází na okraji národního parku Bavorský les. Nabízí pokoje a terasu s výhledem na zvlněnou krajinu. Ubytování Penzion U Studeného potoka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Studeného potoka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Studeného potoka momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartment Hanny

9,1

Apartment Hanny

Ubytování (Penzion) Apartment Hanny. Apartment Hanny se nachází ve Vimperku. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Hanny se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Hanny má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Apartment Hanny momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Kristian

9

Hotel Kristian

Ubytování (Hotel) Hotel Kristian. Hotel Kristian se nachází v obci Kubova Huť, 300 metrů od lyžařského vleku Kubova Huť C. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, krytý bazén, terasu a zahradu. Ubytování Hotel Kristian se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Kristian má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Kristian momentálně evidujeme 422 recenzí.

Penzion Kamenný Dvůr

9

Penzion Kamenný Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Kamenný Dvůr. Penzion Kamenný Dvůr se nachází ve Vimperku. Nabízí zahradu, terasu, gril, společný salonek a bar. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Kamenný Dvůr se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kamenný Dvůr má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Kamenný Dvůr momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmán s výhledem na zámek

9

Apartmán s výhledem na zámek

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhledem na zámek. Apartmán s výhledem na zámek se nachází ve Vimperku a nabízí společný lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Apartmán s výhledem na zámek se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Vodník

8,9

Hotel Vodník

UbytováníHotel Vodník. Hotel Vodník se nachází ve Vimperku a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Hotel Vodník se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Pek

8,8

Pension Pek

Ubytování (Apartmán) Pension Pek. Pension Pek se nachází v obci Kubovat Huť, 200 metrů od lyžařského areálu Obrovec a v blízkosti běžeckých tratí a turistických a cyklistických tras, a... Ubytování Pension Pek se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Pek má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Pension Pek momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzion U Zpěváků

8,4

Penzion U Zpěváků

Ubytování (Penzion) Penzion U Zpěváků. Penzion U Zpěváků stojí 2 minuty chůze od lyžařského vleku v centru areálu Nové Hutě a nabízí restauraci s terasou a zahradou. Ubytování Penzion U Zpěváků se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Zpěváků má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion U Zpěváků momentálně evidujeme 59 recenzí.

Hotel Zlatá Hvězda

8,3

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hvězda se nachází v centru Vimperka, hned vedle městského parku a 400 metrů od historického hlavního náměstí, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Hotel Zlatá Hvězda se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálně evidujeme 317 recenzí.

Hotel Terasa

8,2

Hotel Terasa

Ubytování (Hotel) Hotel Terasa. Hotel Terasa se nachází ve Vimperku, 1 km od hradu Vimperk i vlakového nádraží a 2 km od lyžařského letoviska Vodník. Ubytování Hotel Terasa se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Terasa má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Terasa momentálně evidujeme 193 recenzí.

Chatky Vodník

7,9

Chatky Vodník

Ubytování (Kemp) Chatky Vodník. Chatky Vodník se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Chatky Vodník se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chatky Vodník má celkové hodnocení 7,9. Pro Kemp Chatky Vodník momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Volyňka

7,2

Penzion Volyňka

Ubytování (Penzion) Penzion Volyňka. Tříhvězdičkový Penzion Volyňka se nachází ve Vimperku a nabízí bar, sdílený lounge a turistické informace. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion Volyňka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Volyňka má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Volyňka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartmány s výhledem na zámek II

Apartmány s výhledem na zámek II

Ubytování (Apartmány) Apartmány s výhledem na zámek II. Apartmány s výhledem na zámek II se nachází ve Vimperku, 40 km od Zwieselu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány s výhledem na zámek II se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Srub u koní

Srub u koní

Ubytování (Chata) Srub u koní. Srub u koní se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Waldkirchen je vzdálený 40 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Srub u koní se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman Hrabice

Apartman Hrabice

Ubytování (Apartmán) Apartman Hrabice. Apartmán Hrabice se nachází ve Vimperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje vybavené kuchyňským koutem a posezením. K dispozici je i vířivka. Ubytování Apartman Hrabice se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartman Hrabice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Anička Vimperk

Vila Anička Vimperk

Ubytování (Vila) Vila Anička Vimperk. Vila Anička Vimperk se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou, výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Anička Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Vimperk - Šumava

Vimperk - Šumava

Ubytování (Apartmán) Vimperk - Šumava. Vimperk - Šumava se nachází ve Vimperku. Apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou, posezení, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou. Ubytování Vimperk - Šumava se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Chata u Vachtů

Chata u Vachtů

Ubytování (Chata) Chata u Vachtů. Set in Vimperk, Chata u Vachtů features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Chata u Vachtů se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Šumavská Barborka

Šumavská Barborka

Ubytování (Prázdninový dům) Šumavská Barborka. Areál Barborka se nachází na kraji chráněné krajinné oblasti Šumava, 3,5 km od centra Vimperka, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, ​​infračervenou... Ubytování Šumavská Barborka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Šumavská Barborka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Lipka

Apartmány Lipka

UbytováníApartmány Lipka. Situated in Vimperk in the South Bohemia region, Apartmány Lipka features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány Lipka se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Bořanovice

Chalupa Bořanovice

Ubytování (Vila) Chalupa Bořanovice. Situated in Vimperk in the South Bohemia region, Chalupa Bořanovice has a terrace. Ubytování Chalupa Bořanovice se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Bokova chata

Apartmán Bokova chata

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bokova chata. Apartmán Bokova chata se nachází v Nových Hutích. Ubytování je vzdálené 35 km od Waldkirchenu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Bokova chata se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Kramlů

Apartmány u Kramlů

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Kramlů. Apartmány u Kramlů is located in Vimperk. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány u Kramlů se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Statek u Potoka

Statek u Potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Statek u Potoka. Statek u Potoka is situated in Vimperk. This property offers access to free WiFi. Ubytování Statek u Potoka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Statek u Potoka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Pravetin

Holiday home Pravetin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pravetin. Tříhvězdičkový prázdninový dům Pravětín se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji. Nabízí plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday home Pravetin se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Pravetin nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.