Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vimperk

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vimperk

Vila Albrecht Vimperk

10

Vila Albrecht Vimperk

Ubytování (Vila) Vila Albrecht Vimperk. Vila Albrecht Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Albrecht Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Albrecht Vimperk má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Albrecht Vimperk momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Vimperk

10

Apartmán Vimperk

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vimperk. Apartmán Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a neplaceným soukromým parkovištěm. Český Krumlov je vzdálený 47 km. Ubytování Apartmán Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Apet

9,9

Apartmán Apet

Ubytování (Apartmán) Apartmán Apet. Apartmán Apet se nachází v centru města, 300 metrů od zámku Vimperk. Má garáž pro auta a jízdní kola. Ubytování Apartmán Apet se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Apet má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Apet momentálně evidujeme 8 recenzí.

Holiday Home Křesánov

9,8

Holiday Home Křesánov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Křesánov. Holiday Home Křesánov se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Křesánov se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Křesánov má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Holiday Home Křesánov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán U Štefků

9,7

Apartmán U Štefků

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Štefků. Apartmán U Štefků se nachází ve Vimperku a nabízí dětské hřiště a Wi-Fi připojení zdarma. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán U Štefků se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U Štefků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U Štefků momentálně evidujeme 53 recenzí.

Dům U Jelena

9,6

Dům U Jelena

Ubytování (Apartmán) Dům U Jelena. Dům U Jelena se nachází ve Vimperku. Nabízí apartmány s posezením a TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dům U Jelena se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dům U Jelena má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Dům U Jelena momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartmány Zámek - Vimperk

9,6

Apartmány Zámek - Vimperk

Ubytování (Apartmán) Apartmány Zámek - Vimperk. Apartmány Zámek - Vimperk se nacházejí ve Vimperku, 49 km od města Bodenmais a 200 metrů od hradu Vimperk, a nabízejí gril i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartmány Zámek - Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Zámek - Vimperk má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Zámek - Vimperk momentálně evidujeme 103 recenzí.

Pension Klose

9,5

Pension Klose

Ubytování (Penzion) Pension Klose. Pension Klose se nachází v oblasti idylického šumavského venkova, v blízkosti Boubínského pralesa, a nabízí ubytování ve 2 budovách v pokojích obložených... Ubytování Pension Klose se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Klose má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Klose momentálně evidujeme 240 recenzí.

Apartman Na Strani

9,4

Apartman Na Strani

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Strani. Apartmán Na Stráni se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování se zahradou, výhledem do zahrady, terasou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Na Strani se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Na Strani má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Na Strani momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartman Kublovi

9,4

Apartman Kublovi

Ubytování (Apartmán) Apartman Kublovi. Apartmán Kublovi se nachází na kraji Vimperka a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Kublovi se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kublovi má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Kublovi momentálně evidujeme 17 recenzí.

Šumavský Dům "U Čechů"

9,2

Šumavský Dům "U Čechů"

Ubytování (Penzion) Šumavský Dům "U Čechů". Šumavský Dům "U Čechů" se nachází v na tichém místě v Kubově Huti v těsné blízkosti Boubínského pralesu v regionu Šumava. Ubytování Šumavský Dům "U Čechů" se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šumavský Dům "U Čechů" má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Šumavský Dům "U Čechů" momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion U Studeného potoka

9,2

Penzion U Studeného potoka

Ubytování (Penzion) Penzion U Studeného potoka. Penzion U Studeného potoka se nachází na okraji národního parku Bavorský les. Nabízí pokoje a terasu s výhledem na zvlněnou krajinu. Ubytování Penzion U Studeného potoka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Studeného potoka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Studeného potoka momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartment Hanny

9,1

Apartment Hanny

Ubytování (Penzion) Apartment Hanny. Apartment Hanny se nachází ve Vimperku. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Hanny se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Hanny má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Apartment Hanny momentálně evidujeme 9 recenzí.

Dvougenerační dům se zahradou

9,1

Dvougenerační dům se zahradou

Ubytování (Apartmán) Dvougenerační dům se zahradou. Dvougenerační dům se zahradou se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Dvougenerační dům se zahradou se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Dvougenerační dům se zahradou má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Dvougenerační dům se zahradou momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hotel Kristian

9

Hotel Kristian

Ubytování (Hotel) Hotel Kristian. Hotel Kristian se nachází v obci Kubova Huť, 300 metrů od lyžařského vleku Kubova Huť C. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, krytý bazén, terasu a zahradu. Ubytování Hotel Kristian se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kristian má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Kristian momentálně evidujeme 422 recenzí.

Penzion Kamenný Dvůr

9

Penzion Kamenný Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Kamenný Dvůr. Penzion Kamenný Dvůr se nachází ve Vimperku. Nabízí zahradu, terasu, gril, společný salonek a bar. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Kamenný Dvůr se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kamenný Dvůr má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Kamenný Dvůr momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmán s výhledem na zámek

9

Apartmán s výhledem na zámek

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhledem na zámek. Apartmán s výhledem na zámek se nachází ve Vimperku a nabízí společný lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Apartmán s výhledem na zámek se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Pek

8,8

Pension Pek

Ubytování (Apartmán) Pension Pek. Pension Pek se nachází v obci Kubovat Huť, 200 metrů od lyžařského areálu Obrovec a v blízkosti běžeckých tratí a turistických a cyklistických tras, a... Ubytování Pension Pek se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pek má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Pension Pek momentálně evidujeme 112 recenzí.

Penzion Šumavous

8,6

Penzion Šumavous

Ubytování (Penzion) Penzion Šumavous. Rodinný Penzion Šumavous s dětským centrem stojí na klidném místě uprostřed lesů na začátku Národního parku Šumava. Ubytování Penzion Šumavous se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Šumavous má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Šumavous momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion U Zpěváků

8,4

Penzion U Zpěváků

Ubytování (Penzion) Penzion U Zpěváků. Penzion U Zpěváků stojí 2 minuty chůze od lyžařského vleku v centru areálu Nové Hutě a nabízí restauraci s terasou a zahradou. Ubytování Penzion U Zpěváků se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Zpěváků má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion U Zpěváků momentálně evidujeme 59 recenzí.

Hotel Zlatá Hvězda

8,3

Hotel Zlatá Hvězda

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Hvězda. Hotel Zlatá Hvězda se nachází v centru Vimperka, hned vedle městského parku a 400 metrů od historického hlavního náměstí, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Hotel Zlatá Hvězda se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatá Hvězda má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Zlatá Hvězda momentálně evidujeme 317 recenzí.

Hotel Terasa

8,2

Hotel Terasa

Ubytování (Hotel) Hotel Terasa. Hotel Terasa se nachází ve Vimperku, 1 km od hradu Vimperk i vlakového nádraží a 2 km od lyžařského letoviska Vodník. Ubytování Hotel Terasa se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Terasa má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Terasa momentálně evidujeme 193 recenzí.

Chatky Vodník

7,9

Chatky Vodník

Ubytování (Kemp) Chatky Vodník. Chatky Vodník se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Chatky Vodník se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatky Vodník má celkové hodnocení 7,9. Pro Kemp Chatky Vodník momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Volyňka

7,2

Penzion Volyňka

Ubytování (Penzion) Penzion Volyňka. Tříhvězdičkový Penzion Volyňka se nachází ve Vimperku a nabízí bar, sdílený lounge a turistické informace. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzion Volyňka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Volyňka má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Volyňka momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartman Hrabice

Apartman Hrabice

Ubytování (Apartmán) Apartman Hrabice. Apartmán Hrabice se nachází ve Vimperku a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje vybavené kuchyňským koutem a posezením. K dispozici je i vířivka. Ubytování Apartman Hrabice se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartman Hrabice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vimperk - Šumava

Vimperk - Šumava

Ubytování (Apartmán) Vimperk - Šumava. Vimperk - Šumava se nachází ve Vimperku. Apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou, posezení, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou. Ubytování Vimperk - Šumava se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Anička Vimperk

Vila Anička Vimperk

Ubytování (Vila) Vila Anička Vimperk. Vila Anička Vimperk se nachází ve Vimperku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou, výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Anička Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán 2

Apartmán 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán 2. Located in Vimperk in the South Bohemia region, Apartmán 2 features a patio. The property has mountain views. The apartment is fitted with a flat-screen... Ubytování Apartmán 2 se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u Vachtů

Chata u Vachtů

Ubytování (Chata) Chata u Vachtů. Set in Vimperk, Chata u Vachtů features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Chata u Vachtů se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šumavská Barborka

Šumavská Barborka

Ubytování (Prázdninový dům) Šumavská Barborka. Areál Barborka se nachází na kraji chráněné krajinné oblasti Šumava, 3,5 km od centra Vimperka, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, ​​infračervenou... Ubytování Šumavská Barborka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Šumavská Barborka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány u Kramlů

Apartmány u Kramlů

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Kramlů. Apartmány u Kramlů is located in Vimperk. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmány u Kramlů se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek u Potoka

Statek u Potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Statek u Potoka. Statek u Potoka is situated in Vimperk. This property offers access to free WiFi. Ubytování Statek u Potoka se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Statek u Potoka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Pravetin

Holiday home Pravetin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pravetin. Tříhvězdičkový prázdninový dům Pravětín se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji. Nabízí plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday home Pravetin se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Pravetin nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Bořanovice

Chalupa Bořanovice

Ubytování (Vila) Chalupa Bořanovice. Situated in Vimperk in the South Bohemia region, Chalupa Bořanovice has a terrace. Ubytování Chalupa Bořanovice se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)