Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Želnava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Želnava

Pension Slunečná

9,3

Pension Slunečná

UbytováníPension Slunečná. Pension Slunečná se nachází v Želnavě, pouhých 37 km od zámku Český Krumlov, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Pension Slunečná se nachází ve městě Želnava (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Slunečná

9

Chalupa Slunečná

UbytováníChalupa Slunečná. Chalupa Slunečná se nachází v Želnavě a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalupa Slunečná se nachází ve městě Želnava (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa U Kolibříka

8,8

Chalupa U Kolibříka

UbytováníChalupa U Kolibříka. Chalupa U Kolibříka se nachází 35 km od zámku Český Krumlov a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalupa U Kolibříka se nachází ve městě Želnava (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Na peci

Chalupa Na peci

Ubytování (Chata) Chalupa Na peci. Chata Chalupa Na peci se nachází v obci Želnava a nabízí soukromý bazén, terasu a výhled na hory. Ubytování Chalupa Na peci se nachází ve městě Želnava (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Chalupa Na peci nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Celý byt Želnava

Celý byt Želnava

Ubytování (Apartmán) Celý byt Želnava. Celý byt se nachází v Želnavě, 46 km od Pasova. Tento apartmán stojí 26 km do Českého Krumlova a 41 km do Českých Budějovic. Ubytování Celý byt Želnava se nachází ve městě Želnava (Česko - Jihočeský kraj).