Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Volary

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Volary

Chalupa Chlum Misa podkrovi

10

Chalupa Chlum Misa podkrovi

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Misa podkrovi. Chalupa Chlum Míša podkroví se nachází ve Volarech. Nabízí ubytování s Wi-Fi připojením, kuchyní a posezením s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Chalupa Chlum Misa podkrovi se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Chlum Misa podkrovi má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa Chlum Misa podkrovi momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Srub

9,7

Apartmán Srub

Ubytování (Apartmán) Apartmán Srub. Apartmán Srub se nachází ve Volarech a nabízí Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartmán Srub se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Srub má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Srub momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chalupa Chlum Misa prizemi

9,6

Chalupa Chlum Misa prizemi

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Misa prizemi. Chalupa Chlum Míša přízemí se nachází ve Volarech v Jihočeském kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Chlum Misa prizemi se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Chlum Misa prizemi má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chalupa Chlum Misa prizemi momentálně evidujeme 5 recenzí.

Volarská roubenka

9,5

Volarská roubenka

Ubytování (Venkovský dům) Volarská roubenka. Volarská roubenka se nachází ve Volarech a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Volarská roubenka se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Volarská roubenka má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Volarská roubenka momentálně evidujeme 176 recenzí.

Šumavská Chata

9,4

Šumavská Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Šumavská Chata. Šumavská Chata se nachází ve Volarech a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a vybavení pro vodní sporty. K dispozici je také soukromý bazén. Ubytování Šumavská Chata se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šumavská Chata má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Šumavská Chata momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Liduska

9,4

Apartment Liduska

Ubytování (Apartmán) Apartment Liduska. Apartmán Liduška se nachází ve městě Volary a nabízí zahradu. Apartmán má 1 ložnici i plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartment Liduska se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Liduska má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Liduska momentálně evidujeme 11 recenzí.

Turistická ubytovna Vláček

9,2

Turistická ubytovna Vláček

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovna Vláček. Turistická ubytovna Vláček poskytuje ubytování ve Volarech. Na přepážce s turistickými informacemi můžete získat užitečné informace o okolí. Ubytování Turistická ubytovna Vláček se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turistická ubytovna Vláček má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Turistická ubytovna Vláček momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Na Šumavě-Volary

9,1

Apartmán Na Šumavě-Volary

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na Šumavě-Volary. Apartmán Na Šumavě-Volary se nachází ve Volarech a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Poskytuje výhled do zahrady. K dispozici je také terasa. Ubytování Apartmán Na Šumavě-Volary se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Na Šumavě-Volary má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Na Šumavě-Volary momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmany Kadleců

9,1

Apartmany Kadleců

Ubytování (Apartmán) Apartmany Kadleců. Apartmány Kadleců se nacházejí ve Volarech na Šumavě a nabízejí zahradu s venkovním bazénem a saunu. Ubytování Apartmany Kadleců se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Kadleců má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmany Kadleců momentálně evidujeme 71 recenzí.

Pension Siesta

9

Pension Siesta

Ubytování (Penzion) Pension Siesta. Pension Siesta se nachází na hranici Národního parku Šumava, 15 minut jízdy od Lipenské přehrady. Kolem vedou turistické i cyklistické stezky. Ubytování Pension Siesta se nachází ve městě Volary (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Heřmánků Volary

8,7

Penzion U Heřmánků Volary

Ubytování (Penzion) Penzion U Heřmánků Volary. Penzion U Heřmánků Volary se nachází ve Volarech a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Heřmánků Volary se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Heřmánků Volary má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U Heřmánků Volary momentálně evidujeme 24 recenzí.

Městský hotel Bobík

8,3

Městský hotel Bobík

Ubytování (Hotel) Městský hotel Bobík. Městský hotel Bobík stojí na hlavním náměstí ve Volarech a nabízí největší konopné lázně ve střední Evropě, pokoje s vlastní koupelnou a apartmány s... Ubytování Městský hotel Bobík se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Městský hotel Bobík má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Městský hotel Bobík momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzion u Trojanu

8,3

Penzion u Trojanu

Ubytování (Apartmán) Penzion u Trojanu. Penzion u Trojanu se nachází v klidné části jihočeského městečka Volary, 49 km od Pasova a 33 km od Českého Krumlova, je obklopený přírodou a nabízí... Ubytování Penzion u Trojanu se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Trojanu má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Penzion u Trojanu momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Sněžná Volary

8,3

Penzion Sněžná Volary

Ubytování (Penzion) Penzion Sněžná Volary. Penzion Sněžná Volary se nachází ve Volarech. Nabízí zahradu, restauraci, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Sněžná Volary se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sněžná Volary má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Sněžná Volary momentálně evidujeme 71 recenzí.

Hotel Chata

7,5

Hotel Chata

Ubytování (Hotel) Hotel Chata. Hotel Chata se nachází v rezidenční čtvrti města Volary. V jeho prostorách naleznete restauraci a bar. Ubytování Hotel Chata se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Chata má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Chata momentálně evidujeme 175 recenzí.

Magdaléna

Magdaléna

Ubytování (Chata) Magdaléna. Magdaléna nabízí ubytování ve Volarech s vlastním bazénem a soukromým parkovištěm. K dispozici je také plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Magdaléna se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Magdaléna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Four-Bedroom Holiday Home in Volary

Four-Bedroom Holiday Home in Volary

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Volary. Tříhvězdičkový Four-Bedroom Holiday Home in Volary se nachází ve Volarech v Jihočeském kraji, 45 km od Českého Krumlova, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Volary se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Four-Bedroom Holiday Home in Volary nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pod kostelem

Pod kostelem

Ubytování (Apartmán) Pod kostelem. Pod kostelem is located in Volary and offers a garden and a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Pod kostelem se nachází ve městě Volary (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U parku

U parku

Ubytování (Apartmán) U parku. U parku se nachází ve Volarech, 43 km od Hohenau. Apartmán je vzdálený 42 km od Guglwaldu a 50 km od Českého Krumlova. Ubytování U parku se nachází ve městě Volary (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ubytování na šumavě

ubytování na šumavě

Ubytování (Apartmán) ubytování na šumavě. Apartmán ubytování na šumavě se nachází ve Volarech. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování ubytování na šumavě se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán ubytování na šumavě nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartmán U parku

apartmán U parku

Ubytování (Apartmány) apartmán U parku. Situated in Volary, 37 km from Hohenau, apartmán U parku features ski-to-door access and free WiFi. Ubytování apartmán U parku se nachází ve městě Volary (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šumava - Volary

Šumava - Volary

Ubytování (Prázdninový dům) Šumava - Volary. Prázdninový dům Šumava - Volary se nachází v obci Volary a nabízí soukromý bazén, terasu a výhled do zahrady. K dispozici je také zahrada a gril. Ubytování Šumava - Volary se nachází ve městě Volary (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Šumava - Volary nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.