Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Prachatice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prachatice

Bed&Bike Prachatice

9,9

Bed&Bike Prachatice

Ubytování (Apartmán) Bed&Bike Prachatice. Bed&Bike Prachatice se nachází v Prachaticích, 32 km od Českého Krumlova a 35 km od Českých Budějovic. Ubytování Bed&Bike Prachatice se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Bed&Bike Prachatice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Bed&Bike Prachatice momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán u Brány

9,9

Apartmán u Brány

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Brány. Apartmán U Brány se nachází v Prachaticích a nabízí terasu. WiFi je zdarma. Ubytování Apartmán u Brány se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán u Brány má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán u Brány momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmán v Zahradní

9,6

Apartmán v Zahradní

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Zahradní. Apartmán v Zahradní se nachází v Prachaticích a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi, terasou a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Apartmán v Zahradní se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán v Zahradní má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán v Zahradní momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartmán Mignon

9,6

Apartmán Mignon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mignon. Apartmán Mignon se nachází v Prachaticích v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 43 km od Waldkirchenu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Mignon se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Kubíček na Šumavě

9,5

Chata Kubíček na Šumavě

UbytováníChata Kubíček na Šumavě. Chata Kubíček na Šumavě se nachází v Prachaticích, 33 km od zámku Český Krumlov, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Kubíček na Šumavě se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Harmonie Rohanov

9,4

Penzion Harmonie Rohanov

Ubytování (Penzion) Penzion Harmonie Rohanov. Penzion Harmonie se nachází u lesa v Rohanově, 5 km od Prachatic a Šumavského národního parku. Nabízí restauraci s letní terasou a venkovní vířivku. Ubytování Penzion Harmonie Rohanov se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Harmonie Rohanov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Harmonie Rohanov momentálně evidujeme 39 recenzí.

Reneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín

9,3

Reneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín

UbytováníReneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín. Reneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 39 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Reneček - rekreační řadový dům s vyhlídkou na Libín se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Ambra

9,2

Chalupa Ambra

Ubytování (Chata) Chalupa Ambra. Chalupa Ambra se nachází v Prachaticích v Jihočeském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmány mají kuchyň, jídelní kout a posezení. Ubytování Chalupa Ambra se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Ambra má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalupa Ambra momentálně evidujeme 48 recenzí.

Ubytování u Kubátů

9

Ubytování u Kubátů

UbytováníUbytování u Kubátů. Ubytování u Kubátů se nachází v Prachaticích v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Ubytování u Kubátů se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Parkán

8,6

Hotel Parkán

Ubytování (Hotel) Hotel Parkán. Hotel Parkán stojí budově ze 14. století uprostřed zahrady s terasou, 100 metrů od historického centra. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Parkán se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Parkán má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Parkán momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel Koruna Prachatice

8,6

Hotel Koruna Prachatice

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna Prachatice. Rekonstruovaný hotel Koruna se nachází na kouzelném místě v centru Prachatic. Ubytování Hotel Koruna Prachatice se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Koruna Prachatice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Koruna Prachatice momentálně evidujeme 384 recenzí.

Penzion Pod Hradbami

8,5

Penzion Pod Hradbami

UbytováníPenzion Pod Hradbami. Penzion Pod Hradbami se nachází v Prachaticích, 45 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 37 km od otáčivého hlediště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Penzion Pod Hradbami se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování u Kubátů

8,5

Ubytování u Kubátů

Ubytování (Privát) Ubytování u Kubátů. Ubytování u Kubátů se nachází v Prachaticích a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, bar a zahradu. Ubytování Ubytování u Kubátů se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Prachatice

6,8

Penzion Prachatice

Ubytování (Penzion) Penzion Prachatice. Penzion Prachatice se nachází v Prachaticích a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, restauraci, bar a dětské hřiště. Ubytování Penzion Prachatice se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Prachatice má celkové hodnocení 6,8. Pro Penzion Penzion Prachatice momentálně evidujeme 129 recenzí.

apartmán Na Vyhlídce 353

apartmán Na Vyhlídce 353

Ubytování (Apartmán) apartmán Na Vyhlídce 353. Apartmán Na Vyhlídce is situated in Prachatice. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as... Ubytování apartmán Na Vyhlídce 353 se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Madona

Madona

Ubytování (Apartmán) Madona. Apartmán Madona se nachází v Prachaticích, 50 km od Guglwaldu. Nabízí výhled na město. Ubytování Madona se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmany U Lva

Apartmany U Lva

Ubytování (Apartmán) Apartmany U Lva. Apartmány U Lva se nachází v Prachaticích, 50 km od města Guglwald. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmany U Lva se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Chata pod Libínem

Chata pod Libínem

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod Libínem. Chata pod Libínem se nachází v Prachaticích v Jihočeském kraji, 47 km od Guglwaldu, a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chata pod Libínem se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Království klidu

Království klidu

Ubytování (Apartmán) Království klidu. Království klidu is located in Prachatice and offers a garden. The accommodation is 28 km from Český Krumlov. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Království klidu se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán U Brabců

Apartmán U Brabců

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Brabců. Apartmán U Brabců is situated in Prachatice and offers a garden. The property features garden views and is 43 km from Český Krumlov. Ubytování Apartmán U Brabců se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán U Brabců nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Prachatice Dolní Brána

Apartmán Prachatice Dolní Brána

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prachatice Dolní Brána. Apartmán Prachatice Dolní brána se nachází v Prachaticích, 50 km od rakouského Guglwaldu. Český Krumlov odtud leží 32 km a České Budějovice 35 km. Ubytování Apartmán Prachatice Dolní Brána se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Křišťanka - kouzelné apartmány

Křišťanka - kouzelné apartmány

Ubytování (Apartmán) Křišťanka - kouzelné apartmány. Křišťanka - kouzelné apartmány jsou apartmány s kuchyňským koutem situované v Prachaticích. K zázemí patří fitcentrum a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Křišťanka - kouzelné apartmány se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Křišťanka - kouzelné apartmány nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Prachatice

Apartmán Prachatice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prachatice. Ubytování Lísková 1341 se nachází v Prachaticích, 33 km od Českého Krumlova, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Prachatice se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman U Lva

Apartman U Lva

Ubytování (Apartmán) Apartman U Lva. Apartman U Lva is set in Prachatice. The accommodation is 32 km from Český Krumlov. Ubytování Apartman U Lva se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Turistická ubytovna Libínské Sedlo

Turistická ubytovna Libínské Sedlo

Ubytování (Chata) Turistická ubytovna Libínské Sedlo. Turistická ubytovna Libínské Sedlo se nachází v osadě Libínské Sedlo, 6 km od Prachatic. Do Českého Krumlova je to 50 km. Ubytování Turistická ubytovna Libínské Sedlo se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Turistická ubytovna Libínské Sedlo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Maria

Villa Maria

Ubytování (Apartmán) Villa Maria. Apartmán Villa Maria se nachází v Prachaticích v Jihočeském kraji a nabízí terasu a přístup na balkon. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Prachatice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Villa Maria nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Jihočeská Chalupa

Jihočeská Chalupa

Ubytování (Apartmán) Jihočeská Chalupa. Jihočeská Chalupa se nachází v Prachaticích a nabízí ubytování s balkonem, bezplatné Wi-Fi, zahradu a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Jihočeská Chalupa se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Pivovar Prachatice

Pivovar Prachatice

Ubytování (Penzion) Pivovar Prachatice. Pivovar Prachatice se nachází v Prachaticích a nabízí restauraci, bar, tenisový kurt a terasu. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Pivovar Prachatice se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).

Hájenka Libín

Hájenka Libín

UbytováníHájenka Libín. Hájenka Libín, a property with a garden and barbecue facilities, is situated in Prachatice, 41 km from Castle Český Krumlov, 41 km from Rotating... Ubytování Hájenka Libín se nachází ve městě Prachatice (Česko - Jihočeský kraj).